Dmuchana lala zaparła dech w piersiach czytelnika

  • 01.09.2019, 15:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dmuchana lala zaparła dech w piersiach czytelnika
-Jadąc w niedzielę rano przez miejscowość Widuchowa, ujrzałem niesamowity widok, który zaparł mi dech w piersiach, a potem rozśmieszył. Przesyłam więc zdjęcie do państwa redakcji i serdecznie pozdrawiam - pisze maila pan Tomasz i załączył zdjęcie.

Wydaje się to być ciąg dalszy oryginalnych witaczy dożynkowych...

Może to być też związane z konfliktem, który wciąż tli się wśród podzielonych mieszkańców.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (50)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pewien pan
pewien pan 08.09.2019, 16:36
Człowiek na stanowisku powinien myśleć co mówi i co robi. I kierować swoim zachowaniem głową , a nie tym co ma poniżej pępka. Trudno się dziwić , że ktoś zaakcentował zakończenie dożynek w gminie Widuchowa gumową lalą. A ludzie ? - po prostu kojarzą.
Lalka czysta kusy
Lalka czysta kusy 04.09.2019, 00:14
Przecież wiadomo , ze ta dmuchana lala to aluzja do wójtowej gminy , nic dodać nic ująć
:-)
:-) 03.09.2019, 10:51
Uuuuuuuu Jadzi czegoś brakuje :-)
Rolnik
Rolnik 03.09.2019, 10:08
Co jest zboczonego na zdjęciu Pani karmiącej świnki 😉
Jadzia
Jadzia 02.09.2019, 17:08
Zbocze ńcu jeden jak lala była ubrana to żeś nie fotografował !
Napisz kiedy ty żeś ją rozebrał i gdzie jest spódnica ?
Po drugie co żeś robił między 6 a 7 rano i czy byłeś z nią w lesie czy wykorzystałeś ją na miejscu ?
:-)
:-) 05.09.2019, 22:43
Skąd wiesz, że między 6 a 7 rano? Byłaś tam ?
na bezrybiu i rak ryba ha haah
na bezrybiu i rak ryba ha haah 02.09.2019, 15:12
zobaczył taką lalę to mu dech zaparło ha ha ah
malowana lala
malowana lala 02.09.2019, 13:30
Hej jest w naszym mieście niewinnym,
Targ na malowane dziewczyny.
Lala malowana jak żadna,
hej! Kupcie ją ludzie, bo ładna.
Malowana lala, la, la, la, la, la
Malowana lala, la, la, la.
Malowana lala, la, la, la, la, la
Malowana lala, la, la, la.
Chodzą tam ludziska, targują,
Malowane lale kupują.
Która najładniejsza - ta, czy ta,
Która będzie dobra albo zła.
Malowana lala, la, la, la, la, la ...
Stoi lala w kącie i z kąta,
Malowanym oczkiem spogląda.
Gdy ładnego zoczy chłopaka,
Da malowanego buziaka.
Nim sie taki chłopak spostrzeże,
Z malowaną…
1
1 02.09.2019, 09:45
Pocałujta w d*** wójta :D
prostytutki z SLD HA HA
prostytutki z SLD HA HA 02.09.2019, 07:07
to nie wójtowa ha ha ah
misiu
misiu 02.09.2019, 09:56
Ajwaj o czym niby poznałeś?
DMUCHAWCE LATAWCE WIATR
DMUCHAWCE LATAWCE WIATR 02.09.2019, 15:13
znam preferencje szefa SLD HA HA AH
Dyl
Dyl 02.09.2019, 00:17
chamska prowokacja
GG
GG 02.09.2019, 00:14
Łabędzia z herbu zamienięcie na to coś, a łabędź ma taką piękną legendę.
sopel
sopel 01.09.2019, 23:00
Szefowa kazała usunąc to usunęlismy!
GG
GG 01.09.2019, 22:22
Wy po prawej stronie odry czy po lewej mieszkacie, jeszcze z wibratorami latajcie ła aa,
Oli
Oli 01.09.2019, 20:07
Do hola! Widać gołym okiem ta nienawiść nigdzie na zdjęciach nie widać publicznego obmacywania się trzymanie się za ręce to jest coś złego są że sobą i oby im się ułożyło życzę im z całego serca
Alex
Alex 01.09.2019, 19:49
Do Lola czepiasz się Wójtowej a co były sołtys zrobił ładnych parę lat temu jak to się teraz nazywa? Wójtówa nie rozbiła małżeństwa tak potoczyło się ich życie a czy u was w rodzinach jest idealnie nie oni pierwsi i ostatni to jest ich prywatna sprawa i dlaczego wchodzicie z buciorami do czyjegośc życia niech ten co oczerniaj spojrzy na swoje podwórko i swoich z otoczenia a potem krytykuje
Obserwator.
Obserwator. 02.09.2019, 13:38
Alex, brawo. Jeżeli jest ktoś bez winy niech rzuć w nich kamieniem. Każdy widzi czyjeś pod lasem a nie widzi swojego pod nosem. Zajalbyg się każdy swoimi problemami to i tej nienawiści byłoby mniej. A ta lale ten kto przyczepić to już chyba mu się znudziła i oddał ja publiczności. Tylko się usmiac. 🤣🤣🤣🤣🤣
ooo
ooo 02.09.2019, 10:53
byli po rozwodach?
hola!
hola! 01.09.2019, 19:51
Jak ich prywatna sprawa to po co publicznie się obmacują?
kabaret
kabaret 01.09.2019, 19:34
totalna kompromitacja gminy. taki tam poziom
szczupak
szczupak 01.09.2019, 19:52
A co ma z tym gmina wspólnego. Spytaj tego, który to zrobił!
wstyd
wstyd 02.09.2019, 07:59
lizuski wójtowej robiły
świnka Halinka
świnka Halinka 01.09.2019, 19:32
Mieszczuch z Gryfina zadziwiła kompozycja wiejska?
Mieszczuch z Gryfina
Mieszczuch z Gryfina 01.09.2019, 21:02
świnko Halinko, Mieszczuchowi z Gryfina i pobliskich osad bardzo się dzisiejsza kompozycja podobała 😁😉
Prosiaczek
Prosiaczek 01.09.2019, 20:28
Kompozycja jest super aż zapiera dech w piersiach 😁
Solejuk
Solejuk 01.09.2019, 19:19
A gdzie jej partner?
Marcinek
Marcinek 01.09.2019, 19:33
dawny radny
Mieszkaniec
Mieszkaniec 01.09.2019, 19:13
Do kogo ta lala podobna?
Lola
Lola 01.09.2019, 19:09
Kwak a co ma wspólnego b sołtys do rozrywkowej i pu....skiej wótowej przecież ona rozwaliła małżeństwo ciesz się ze twojego nie rozwaliła bo ona na niejednego miała ochotę ale tylko ten jeden taki jak ona chwycił przynęte a kończąc swój swojego broni
Marek