Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Rozcinali karoserię, żeby wyciągnąć kierującą. Mimo wszystko kobieta miała dużo szczęścia

  • 05.09.2019, 22:52
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rozcinali karoserię, żeby wyciągnąć kierującą. Mimo wszystko kobieta miała dużo szczęścia
Szczęśliwie zakończyło się zdarzenie drogowe dla pewnej kobiety, która kierowała samochodem i tuż przed wjazdem do miejscowości wpadła na drzewo. Auto siłą rozpędą uderzyło także w pobliskie drzewa.

Kierująca samochodem 28-latka, jak mówiła po kolizji, chciała wyminąć sarnę, która wyszła jej na drogę. Wtedy straciła panowanie nad kierownicą i wjechała w las. Strażacy musieli wycinać karoserię, aby ją uwolnić.

-Sklasyfikowaliśmy to zdarzenie jako kolizję. Kierująca na szczęście jechała sama i nie doznała większych obrażeń. Postępowanie nie jest zakończone, ale zapewne dostanie mandat za niedostosowanie prędkości do warunków na drodze - mówi asp. sztab. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy komendanta policji w Gryfinie.

Zaraz po zdarzeniu (doszło do niego o godz. 7.21 4 września 2019 r.) pisaliśmy o tym tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33596,uderzyla-prosto-w-drzewo

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

prawda taka
prawda taka 06.09.2019, 10:08
Najlepsza nauczycielką jest życie!
WTF?!
WTF?! 06.09.2019, 10:05
Nauczycielka??
konopielka
konopielka 06.09.2019, 08:35
A ziemia to okrągła jest, jak głowa!
Co ty, mówie, okrągła? Jakże okrągła, kiedy sam widzisz, że nieokrągła!
Ale pani uczycielka mówi, że okrągła. Tylko że człowiek maleńki i nie widzi, że tam dalej to sie ziemia zagina.
E, co ty! Sie było za rzeko, nic tam sie nie zagina. I nic nie mówio, że sie dzie dalej zagina.
Lopez
Lopez 06.09.2019, 08:30
Jakby naprawde szybko jechała to by z samochodu nic nie zostało a ona nie przeżyłą.
Anomim
Anomim 06.09.2019, 08:25
To nie byla nauczucielka !!!!. Ona jechala do pracy w Niemczech i ***la. I dobrze ukarać ją jak najwiecej zeby miala nauczkę
Zniesmaczony
Zniesmaczony 06.09.2019, 08:30
Chyba jesteś jednym z wyznawców kaczynskiego. Niestety, rozdziobia nas kruki i wrony.
Nie ciemny lud
Nie ciemny lud 06.09.2019, 10:08
A ty zwolennikiem parobkowania i złodziejstwa.
Podatnik
Podatnik 06.09.2019, 07:36
Pędziła jak szalona... zapłacimy za akcję, teraz szykuje sie dłuższe L4 . Taka nie odpowiedziala baba na naszym utrzymani.
8
8 06.09.2019, 07:32
I ktoś taki ma dawać przykład młodzieży?
sarna
sarna 06.09.2019, 07:16
Nikotyński musi odejść!
uczycielka
uczycielka 06.09.2019, 07:38
Piechotą do szkoły?
3B
3B 06.09.2019, 07:44
Bez nawigacji nie trafi.
Samochód roz...y , a policja jeszcze mandat wystawia bo na wachę nie ma
Samochód roz...y , a policja jeszcze mandat wystawia bo na wachę nie ma 06.09.2019, 00:08
Ten mandat to wy sobie pozostawcie dla siebie. Jakie niedostosowanie prędkości do warunków ? Jak sarna wskakuje na maskę to jest to niespodziewane , tak samo niespodziewane jak kula wystrzelona przez snajpera prosto w łeb.
Poszukajcie myśliwych i sprawdźcie czy nie było żadnego w okolicy bo sarny od tak sobie nie biegają sprintem po lesie.
Może są świadkowie , którzy słyszeli wystrzały ?
ile ten mandat?
ile ten mandat? 06.09.2019, 00:15
Ale nie wjechała ona w sarnę tylko w las i zrobiła robotę dla SP Chojna, OSP Piasek, OSP Krajnik Dolny, ZRM, JRG Gryfino, Policja, leśnicy karetka, helikopter, szpital. Skromnie licząc straty na kilkaset tysiaków.
Frank
Frank 06.09.2019, 00:04
Patrząc na pokiereszowany samochód to cud że przeżyła!
A policja stała i patrzała a powinni śmieci zbierać w lesie
A policja stała i patrzała a powinni śmieci zbierać w lesie 06.09.2019, 00:10
Ty patrz na maskę z przodu , dach i drzwi to zerwali strażacy.

Pozostałe