Wilki, Francesco Napoli i Kabaret Zachodni w Gryfinie! Dzień Energetyka 2019 – program

  • 06.09.2019, 09:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wilki, Francesco Napoli i Kabaret Zachodni w Gryfinie! Dzień Energetyka 2019 – program
Tegoroczne huczne świętowanie Dnia Energetyka związane jest z 45. rocznicą istnienia elektrowni Dolna Odra. Impreza rozpoczyna się dziś w piątek 6 września 2019 r., ale główne atrakcje dla mieszkańców i gości przewidziano na sobotę.

Impreza zacznie się dziś o godz. 11 mszą świętą za energetyków w kościele NMP w Gryfinie. Następnie uroczystości dla zaproszonych gości odbędą się w elektrowni. Akademia z wręczaniem odznaczeń i dyplomów potrwa do 14.30

A w sobotę wielki festyn w Gryfinie!

Program festynu 7 września:

12.00 - mecz piłki nożnej: oldboje Pogoń Szczecin i pracownicy Oddziału Zespół Elektrowni Dolna Odra

14.00 – bieg przełajowy na dystansie ok 4500 metrów (wokół stadionu)

14.00 - spektakl dla dzieci (scena)

14.45 - występ Zakładowej Orkiestry Dętej Oddziału Zespół Elektrowni Dolna Odra

15.30 - oficjalne otwarcie festynu i wręczenie nagród za udział w imprezach sportowych

16.30 - występ Kabaretu Zachodniego

18.00 - występ Francesco Napoli

20.00 - występ zespołu Wilki

21.30 - pokaz laserowy

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

London
London 09.09.2019, 18:09
Zew krwi!
Wacek
Wacek 09.09.2019, 18:17
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego miasta przemęcza, prezes Dojnej Odry. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, . Niech żyje nam prezes sto lat!
Franek z Napoli
Franek z Napoli 09.09.2019, 17:21
Nikotyński musi odejść!!!
Gryfinianka
Gryfinianka 08.09.2019, 14:09
Dziękuję bardzo szefostwu Elektrowni Dolna Odra i Pani Marysi Zalewskiej za zaproszenie Francisca Neapoli,było bardzo ładnie,moje marzenia się spełniły widząc i słuchając włoskiego piosenkarza.Oby takie występy częściej miały miejsce w naszym mieście.
niedościgniony wzór
niedościgniony wzór 08.09.2019, 10:30
Sawarynie czy już wiesz jak powinny wyglądac Dni Gryfina???????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!! Tak tylko 3 dni. Tak jak za twojego poprzednika śp.Henryka Piłata!
Szef
Szef 08.09.2019, 07:47
Zadeptali boisko że fuj!
Zadowolona
Zadowolona 07.09.2019, 20:40
Super bardzo zadowolona mieszkanka Gryfina szałowo
baron
baron 07.09.2019, 18:10
Dużo ludzi. Normalnie jak za dawnych czasów na Dni Gryfina!
mamon
mamon 07.09.2019, 12:36
Lubię wycie wilków!
Wolf
Wolf 09.09.2019, 18:19
Lubimy wycie wilka z Gardna
znafca
znafca 09.09.2019, 19:01
Wilk z Gardna warczy na tercet i zapewniam was że ma powód!
Rafał
Rafał 06.09.2019, 16:36
a ciepła woda będzie?:)
baletnica musi splajtować ha ha ah
baletnica musi splajtować ha ha ah 06.09.2019, 19:00
z wilka pyty tylko ssij mocno jak knagulec i reszta jude ferajny ha ha ah
ichi
ichi 06.09.2019, 18:49
jak sobie w garnku nagrzejesz to bęsdzie.co za głupie pytanie
prac.
prac. 06.09.2019, 16:21
Ciekawe kogo nie wpuścili na uroczystość w dolnej. Było zamieszanie...i jest cisza
złomiarz
złomiarz 09.09.2019, 17:23
Ponoć to jakieś złodziejskie komuchy były a straż ich rozpoznała
wystraszony
wystraszony 09.09.2019, 17:27
Drugi sort! Będziecie utylizować czy mogą emigrować?
precz z postkomuną
precz z postkomuną 07.09.2019, 20:36
Zwykłych zer nigdzie nie wpuszczają
Ewa
Ewa 07.09.2019, 19:55
Senator RP Grzegorz Napieralski nie został wpuszczony na obchody Dnia Energetyka w Elektrowni Dolna Odra.
Senator RP który chciał złożyć życzenia Energetykom z okazji ich święta został pozbawiony tej możliwości w przeciwienstwie do parlametarzystow PiS.
klawisz
klawisz 07.09.2019, 20:37
Może wpuszczą go do ZK Goleniów?
I OB
I OB 06.09.2019, 20:00
no byli oba muchy ,był sekretarz powiatowy PIS no to chyba nie wpuścilim kogoś z opozycji .jako były długoletni pracownik olewam ten pisowski piknik ..co za chamstwo sie dorwało do koryta . a na czele te dwa insekty
ja
ja 06.09.2019, 16:34
najgorsze jest to ,że zmienia się relacja załoga-emeryci -zakład .kiedyś to była wielka rodzina .Związki potrafiły współdziałac z dyrekcja i na odwrót.Ludzie z przyjemnościa szli do pracy .traktowali "dolną " jak swój zakład. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.Zmieniło się przez te cztery lata ,oj zmieniło.
Gdzie będzie impreza
Gdzie będzie impreza 06.09.2019, 16:03
Dojna finansuje urząd a urząd Dojna i jest pełna ciemność. Nikt nic nie wie.
bismanmat
bismanmat 06.09.2019, 13:26
panie dyrektorze ZEDO.Zmoenił pan całkowicie formułę dnia energetyka.Na gorsze .co roku spotykalo sie emeryci przy poczęstunku .odnawiało sie znajomości.spotykało dawnych kolegów.Było miło .Nie chodzi o ten poczęstynek .Chodzi o więz obecnej i byłej załogi .Rozumię ,pan jest z nadania dobrej zmiany którym sie nalezy.Pan niestety nie rozumie jaka jest więż miedzy mieszkańcami a byłymi i obecnymi pracownikami.Pan sie nie wychował u nas jak poprzedni dyrektorzy.Jako pracownik (emeryt ) krtóry budował tą elektrownię a potem przepracował 35 lat na ruchu,czuję się zażenowany tą formą 45 lecia .Tak mniemam ,ze pieniadze zamiast na swięto poszły "bo wam sie nalezy " wstyd panioe dyrektorze
emeryt
emeryt 06.09.2019, 15:12
na 100 % zgadzam się z Panem
Jak
Jak 06.09.2019, 12:42
Niech zrobiom więcej kierowników to będzie dobrze. A tak w niech się nie wtrąca napoleon
Czas najwyższy
Czas najwyższy 06.09.2019, 11:51
A kiedy trafi do prokuratury wniosek na tych co doprowadzili do dewastacji mienia gminnego czyli kortów i Gema ? To Srutututu i ten kaduk z OSIR za ###### muszą iść.
Prorok
Prorok 06.09.2019, 12:18
Nikotiński musi odejść
herbata
herbata 06.09.2019, 14:50
Z prądem?
Energetyk
Energetyk 06.09.2019, 11:42
Ucz się Sawarynie ! Jak ty byleś w Dojnej Odrze to był totalny syf.
Pawełek
Pawełek 06.09.2019, 16:01
Teraz jest w gminie. A w PGE jest na wylocie.
do Energetyka
do Energetyka 06.09.2019, 14:16
Nie musi się uczyć jest w radzie nadzorczej PGE a ja jakoś nie przypominam sobie tego syfu jak to nazwałeś. Idź się przejdź dobrze ci to zrobi :))
ja
ja 06.09.2019, 13:28
słuchaj gnoju trollowsko pisowski. od dolnej to ty trzy .... w bok
Huuura
Huuura 06.09.2019, 11:11
Brawo. Czytam program .Będzie masa atrakcji, no i miejsce odpowiednie! nareszcie coś fajnego się dzieje
ja
ja 06.09.2019, 13:29
wiadomo .piknik pisowski
Zibi
Zibi 07.09.2019, 10:17
LEPIEJ ZAMILCZ CHORY NA PIS DEBILU
Koszykarz
Koszykarz 06.09.2019, 10:34
To dlaczego urząd dalej pieniądze i co ma wspólnego z tom imprezą.
do 10.34
do 10.34 06.09.2019, 11:14
A u Ciebie wzrost nie idzie w parze z myśleniem i nauką? ( koszykarz,to wysoki)
buhaha
buhaha 06.09.2019, 10:25
A nie dali Sawarynowi pieniędzy na wojenkę na moście?
PiS-ior
PiS-ior 06.09.2019, 11:44
Jest na wylocie, to po co ?
do PiS-ior
do PiS-ior 06.09.2019, 14:18
Trzymaj się klawiaturki bo sam wylecisz...........
wojenka o most
wojenka o most 06.09.2019, 10:16
Niiekietiński musi odejść!
Poprawność językowa
Poprawność językowa 06.09.2019, 11:45
Człowieku, nie kalecz nazwiska. Ten gość to Nikotyński.
licznba
licznba 06.09.2019, 10:01
Dni Energetyka czy Dzień Energetyka?
Marek
Marek 06.09.2019, 11:46
Bo trzeźwiejemy jeszcze w poniedziałek jak wracają z pracy.
do 10.01
do 10.01 06.09.2019, 10:23
Potrafisz czytać ? DNI ( 2 )
kropka
kropka 06.09.2019, 10:23
Piątek i sobota to DWA dni!
Obchodowy
Obchodowy 06.09.2019, 11:48
...i jeszcze niedziela i poniedziałek. Pijane święta

Pozostałe