Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Konferencja polityków PiS przed elektrownią [WIDEO]

  • 06.09.2019, 19:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Konferencja polityków PiS przed elektrownią [WIDEO]
W związku z nadchodzącymi wyborami i dzisiejszą uroczystością jubileuszową, przed wejściem do Elektrowni Dona Odra w Nowym Czarnowie zachodniopomorscy posłowie Prawa i Sprawiedliwości oraz kandydat na senatora zorganizowali konferencję.

-Elektrownia Dolna Odra jest i będzie - mówił poseł Leszek Dobrzyński.

Natomiast poseł Rafał Mucha powiedział, że na inwestycje w Zespole Elektrowni Dolna Odra przeznaczone są 4 miliardy złotych.

-Trwają prace modernizacyjne związane z blokami 5 do 8. Przygotowywany jest i realizowany w zasadzie projekt nowych mocy – informował Rafał Mucha z Gryfina.

 

O czym jeszcze mówili politycy Prawa i Sprawiedliwości posłuchajmy krótkiej relacji na specjalnie przygotowanej filmowej relacji:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (55)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 10.09.2019, 18:27
Elektrownia Dolna Odra była jest i będzie ,,,,na węgiel np, ten z Mozambiku bo polski węgiel jest najdroższy w Europie tudzież może i na świecie, a to dlatego , że na 100 czynnych górników przypada 120 związkowców z panem Dudą tym zdrajca Solidarności na czele
KL
KL 09.09.2019, 12:46
Muchę prawie zamęczyli i od razu inaczej gada.
Ciekawski
Ciekawski 09.09.2019, 12:44
Z konferencji jasno wynika ze nie będzie inwestycji w nowe bloki, tylko tak naokoło to Panowie ogłosili żeby ludzi nie drażnić. Ciekawe kiedy powiedzą o tym głośno. Po wyborach ?
XOXO
XOXO 08.09.2019, 15:40
Mucha nic nigdy nie zrobił dla Elektrowni. Jedyne co to załapał się na stołek. Jemu losy elektrowni sa obojętne, byle być przy władzy.
Do obiboka z 15.40
Do obiboka z 15.40 09.09.2019, 13:46
No i wkurzyć Seweryna, facio pieni się jak widzi Muchę hahahaaaaa
logiczny
logiczny 08.09.2019, 15:44
Skoro był dyrektorem to jednak coś robił. Nie doaść,z e kłamiesz, to jeszcze mijasz się z logiką.
XOXO
XOXO 08.09.2019, 16:04
Za wysoką pensje i wysokie premie robił to, co wynikało z jego umowy o prace. Jako radnemu powiatowemu kilku kadencji los elektrowni był mu zupełnie obojętny.
sprawiedliwy
sprawiedliwy 08.09.2019, 14:58
ty obserwator do PGRu krowy pasc tylko do tego sie nadajesz
gość
gość 08.09.2019, 00:54
ale grube nadęte klocki.. jak tak samo mają dbać o kraj jak o siebie to dziękuję
kometa
kometa 08.09.2019, 00:14
Właśnie wychodzi pomału na jaw kto tych piswskich trolli na wszystkich portalach wspiera i finansuje !
Czy to to co myślę ?
Czy to to co myślę ? 08.09.2019, 00:12
Pan Mucha jest chyba bardzo chory ? Powinien ujawnić publicznie co mu jest.
odp do 00.12
odp do 00.12 09.09.2019, 08:40
To podobnie jak p Sawaryn, chudnie albo tyje, jedynie wielki brzuchol jest bez zmian. Powinien ujawnić publicznie co mu jest
obserwator
obserwator 07.09.2019, 22:06
Całe szczęście, że sezon na muchy dobiega końca! Tego bzykania i s....a gdzie popadnie wielu ma dość!
Ps. Czy większa mucha wierzy w to co mówi, czy tak jak mniejsza mucha jest gotowa powiedzieć każde łgarsywo, w myśl zasady pis-dzielskiej: ciemny lud to kupi!
załamany
załamany 07.09.2019, 17:03
Załapałem trypra,co robić,co robić?
tok
tok 07.09.2019, 16:52
Ktoś to musiał głośno powiedzieć!
kukista
kukista 07.09.2019, 17:05
Więc mówię-"Y..... PiS.
ja
ja 07.09.2019, 12:31
Jeśli Ajwaj tak atakuje Muchę to dla mnie oczywistym jest że za tym stoją Młynarczyki.
papugi
papugi 07.09.2019, 12:30
Wyborcze gadki przed eklektrownią i w elektrowni.
Andrzej Juda
Andrzej Juda 07.09.2019, 11:36
Na czym wg przysłowia siada mucha ?
No i w tym przypadku też usiadła...
kto lata
kto lata 07.09.2019, 11:33
Dobry ten dowcip z muchą samego Muchy hehe
JEEEBAĆ_PIS-o_PIZDY
JEEEBAĆ_PIS-o_PIZDY 07.09.2019, 10:55
I tak na was nie zagłosuję tylko na LEWICĘ bo dość mam już tych WASZYCH i tych waszych KSIĘŻY WYPASIONYC, KŁAMLIWYCH I ZŁODZIEJSKICH MORD!!! Zresztą PLATFORMA I WY to to samo tylko w innym opakowaniu!!!
LEWAK
Pogromca Lemingow
Pogromca Lemingow 07.09.2019, 11:38
Hahaha. Twój Biedron powiedział że zablokuje budowę Elektrowni w Polsce i pieniądze przekażę na podwyżki dla nauczycieli. A ty Lemingu będziesz z wiaderkiem po fazę leciał do Niemiec bo u nas nic nie będzie. Zapomniałem chociaż wszyscy z lewicy nie będziecie mieli zatwardzenia.
Mirek
Mirek 09.09.2019, 12:43
Ależ to właśnie PIS najpierw obiecywał a teraz wycofuje się z inwestycji w dolnej odrze, proszę popytać. Nowych bloków ... nie będzie.
ja
ja 07.09.2019, 14:33
trolu pisowski nie przeinaczaj .tak w ogóle to jesteś prymityw
ron
ron 07.09.2019, 11:50
bardzo dobrze- do niczego mi nie jest potrzebna
do wścieklicy
do wścieklicy 07.09.2019, 11:32
A kogo obchodzi na kogo wścieklico będziesz głosował?
oleole
oleole 07.09.2019, 09:46
same wypasione osobniki .Tylko biedny Rafałek jeszcze taki jakiś niedożywiony bladzieńki.No jeśli PIS wygra wybory to i on przytyje co nieco.
XXL
XXL 07.09.2019, 11:50
Pan Rafał z hobby ma bieganie i to maratonów. A Ty ile przebiegłeś w tym roku ( nie licząc do WC za potrzebą) ?
ja
ja 07.09.2019, 14:36
chyba maratonów do koryta .gośc nie osmieszaj sie .my z gryfina i znamy go!
!
! 07.09.2019, 09:43
Co za bełkot jak za PZPR.
Daniel Kordowski
Daniel Kordowski 07.09.2019, 07:25
Jest, nasza duma i nadzieja.
ja
ja 07.09.2019, 05:12
Nóż się w kieszeni otwiera .PIS zrobi wszystko dla pijaru .Rotacyjny R.Mucha niech w koncu odczepi się od DO.Przyjemnie było by popatrzeć jak Muchy po przegranych wyborach zaczęli szukać pracy.

Pozostałe