W nocy obrobili stację paliw. Pies podjął trop

  • 08.09.2019, 11:11
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W nocy obrobili stację paliw. Pies podjął trop
Sprawcy weszli do środka poprzez wyważenie drzwi od strony zaplecza - informuje aspirant sztabowy Marcin Karpierz, rzecznik prasowy komendanta policji w Gryfinie.

Policję o włamaniu poinformował pracownik firmy ochroniarskiej, który otrzymał sygnał z urządzenia alarmowego. Śledztwo prowadzą policjanci wydziału kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnie. Do działań użyto psa tropiącego.

Do zdarzenia doszło w nocy 7 września na stacji paliw Orlen w Trzcińsku-Zdroju..

Z uwagi na toczące się postępowanie policja nie udziela więcej informacji na tym etapie - mówi Marcin Karpierz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Nieoficjalnie wiadomo, że łupem złodzieja padły papierosy i alkohol.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Łup papierosowy
Łup papierosowy 10.09.2019, 19:11
Nikotyński musi odejść!!!
Dżasta
Dżasta 11.09.2019, 14:05
Niech zabierze 2 tłuste koty ze sobą i 1 ptaszka.
umig
umig 11.09.2019, 14:20
Czyli kogo?
Qwerty
Qwerty 09.09.2019, 09:16
To jakiś niewidomy wykonywał czynnosci, ze pies przewodnik był potrzebny? :-)
pies przewodnik
pies przewodnik 09.09.2019, 11:40
Miauuu!
Nic się nie stałłłłoooooo, Nic się nie stałłłłooooo !
Nic się nie stałłłłoooooo, Nic się nie stałłłłooooo ! 08.09.2019, 22:21
Nic się nie stałłłłłłłooooo !
Dobrzy ludzie okradli stację paliw i teraz oddadzą biednym za pół darmo.
Dziękuuujeeemmmyyy, Dziękuuuujeeemmmmyy !
A co stacje paliw to nie okradają polaków w zmowie z rządzącymi ?
Komu obcinamy łapy ? Oni nam czy my wam ?

Kwiczoł
Kwiczoł 08.09.2019, 22:50
Janosik to to raczej nie był!
Tak wydaje mi się cosik!
GG
GG 08.09.2019, 17:24
Sam się okrad, i szukajcie igly w stogu siana,zbiera na auto czy dom.
czattownik
czattownik 08.09.2019, 14:19
To drugi raz w ciągu kilku miesięcy, więc proponuję zainstalować czarcią zapadkę. Ewentualnie wysuwające się kolce przy drzwiach.
zatrzask
zatrzask 08.09.2019, 15:59
Przecież to nielegalne !!
i już
i już 08.09.2019, 14:10
Uważam, że wlaścieciel powinien zatrudnic ciecia i po problemie lub dać pracownikom podwyzkę !
Komisarz Rex
Komisarz Rex 08.09.2019, 13:47
Najprawdopodobniej to jest w tyka na stacji paliw w ochronie i policji , pies zgłupiał i szczeka na właściciela.
plus i minus
plus i minus 08.09.2019, 12:12
Jest pewna religia wg której za kradzież obcina się dłonie przestępcom. To chyba jedyny jej plus. Ale w tamtych krajach nie ma problemu złodziejstwa.
metodą na dziadka po przez subkonto ha ha ah
metodą na dziadka po przez subkonto ha ha ah 08.09.2019, 12:24
wedle koranu to *** z PKO BP już by jezdziła na wózku ha ah ah tyle bla dz przewaliła ha ha ah jej by sie przydała taka nauczka jak dla *** z KNF -U HA HA AH komisji nadzoru finansowego ha ha ah
Tak nas rodzice wychowali
Tak nas rodzice wychowali 08.09.2019, 13:45
40 mil obywateli bez kończyn
Stasia
Stasia 08.09.2019, 14:13
Tak chyba ciebie wychowali! Nie uogólniaj!
Śtaśka winny się tłumaczy
Śtaśka winny się tłumaczy 08.09.2019, 20:11
Stasia pamiętaj ,że jak twój stary ukradł a ty zjadłaś to też jesteś winna. Dzieci też są zamieszane.
Stasia
Stasia 08.09.2019, 22:52
Chyba tylko w twoim pokręconym umyśle!
tej bla dzi  z PKO BP
tej bla dzi z PKO BP 08.09.2019, 13:53
ja tam przechodzę na islam upi erdol ę ku rwie łapska ha ha ah
ufff
ufff 08.09.2019, 14:11
tej ajwaj wreszcie cię dopadną za groźby karalne!
detox
detox 08.09.2019, 12:10
Może facet ma Alzheimera i o prostu zapomniał zapałcić?!
Rychu
Rychu 08.09.2019, 12:07
To co oni, w nocy mają nieczynne?
szeryf
szeryf 08.09.2019, 12:03
Dziki Zachód w XIX w!
Luka
Luka 08.09.2019, 11:35
Czyli najprawdopodobniej trop poprowadzi do meliny!

Pozostałe