Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Konopie hodowali w lesie, a wodę dowozili w butelkach

  • 08.09.2019, 15:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Konopie hodowali w lesie, a wodę dowozili w butelkach Policja (arch.) Stróże prawa zabezpieczyli łącznie 80 krzewów konopi indyjskich.
Ciepłe lato spowodowało, że wystarczyło podlewać i w lesie wyrosły ponad 2–metrowe, dorodne krzaki konopi indyjskich, z których wytwarza się marihuanę. Wpadły cztery osoby zajmujące się nielegalnym zielarstwem w lesie.

Głównymi plantatorami byli prawdopodobnie dwaj mieszkańcy: jeden z powiatu gorzowskiego, a drugi to mieszkaniec powiatu myśliborskiego. Nielegalna plantacja znajdowała się w lesie niedaleko Chojny. W słoneczne, suche lato ktoś musiał podlewać rośliny. Wodę dowozili w butelkach 5-litrowych dwaj mieszkańcy Chojny. W mieście głośno teraz o ich aresztowaniu...

Plantacja była duża, bo naliczono 80 sztuk krzaków w różnej fazie wzrostu. Niektóre egzemplarze miały ponad 2 metry wysokości!

Zielarze stracił uprawy, teraz muszą tłumaczyć się przed prokuratorem w Gryfinie.

Nielegalną uprawę w lesie zlikwidowano. Rośliny, w celu dokonania ekspertyzy, zostały przekazane do Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Przypominamy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast prowadzenie uprawy konopi wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii zagrożone jest karą do 8 lat pozbawienia wolności. Sprawę prowadzi prokuratura Rejonowa w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zsxdc
zsxdc 10.09.2019, 21:52
Jak to czytam przewraca się - 8, 10 lat!!! Za co pytam!? Kto chce kupi, jak wódę to i tak kupi!!! A za zabójstwo, wypadek ze skutkiem śmiertelnym przez pijaka też 8 lat!!! Niesprawiedliwe to!!!
Krystyna z gazowni
Krystyna z gazowni 09.09.2019, 18:01
W Polsce wkoncu powinna byc legalizacja tyle krzakow ile potrzeba do stworzenia oleju CBD na jedna osobe jakies 30gram suszu...marzenia...koncerny I lobby farmaceutyczne nigdy na to nie pozwola
Dam pracę Ukraińowi
Dam pracę Ukraińowi 09.09.2019, 16:28
Czy dam radę spłacić kredyt w jeden sezon ?
Ile potrzebuję krzaczków zasadzić ?
Czy jest duże zapotrzebowanie na ćpanie w Gryfinie , gdzie można znaleźć statystyki ilu będę miał potencjalnych klientów ?
Czy konsument robi zakupy dla siebie czy z koszykiem dla całej rodziny ?
Company sp.zo.o.
Company sp.zo.o. 09.09.2019, 16:24
Plantatorzy hahaha , to tylko ogrodnicy byli , gdzie reszta firmy ?
pryszcz
pryszcz 09.09.2019, 17:56
W Goleniowie!
Zielarz
Zielarz 09.09.2019, 15:43
Sami znawcy marychy
Co ma wspólnego z marichuaną leczniczą to gówno rosnące w lesie !!!😂😂😂😂
Julian
Julian 10.09.2019, 18:44
no właśnie - dowiedz się i będziesz w końcu wiedział.
Zacznijmy od tego, że lecznicza jest hodowana w KONTROLOWANYCH warunkach, POD NAZDOREM, spełnia OKREŚLONE NORMY - co do nasion, w wielu przypadkach są to te same odmiany co te sprzedawane w celach REKREACYJNYCH.
Zatem, zalegalizowanie sprawi, że zniknie z ulic syf oblewany dodatkowo jakąś chemią. a kupowane zioło będzie z LICENCJONOWANEJ, KONTROLOWANEJ, OPODATKOWANEJ hodowli.

Poczytaj, poszerz horyzonty, sprawdź dlaczego Czesi odpuszczają karanie, dlaczego Niemcy nie łapią już dzieciaki, które zapalą sobie jednego jointa, dlaczego w Holandii jest legalne, dlaczego w kilku stanach w USA to samo? Sprawdź, porównaj z wódką i potem się odezwij,

Sam nie palę, nie lubię, próbowałem, nie pasuje mi to, podjąłem taki a nie inny wybór. Mimo to jestem w pełni za legalizacją marihuany, ja w tym widzę same plusy. I wierz mi, to nie będzie tak, że zaraz wszyscy się rzucą i zaczną palić. Będzie jak ze mną, każdy sam zadecyduje czy chce czy nie.

A tych ogrodników do narodowych hodowli, niech u nas hodują, legalną już medyczną marihuanę, nie trzeba ponosić większych kosztów ściągając jej z Kanady.
hacker
hacker 09.09.2019, 17:56
A co próbowałeś towaru ze mówisz ze to g....?
Julian
Julian 09.09.2019, 15:26
zalegalizować i pobierać opłaty licencyjne za produkcje, do tego podatki od legalnej działalności i akcyzę jak za alkohol. Szkodliwość dla takich którzy zażywają rekreacyjnie z umiarem praktycznie żadna, do tego wiele właściwości leczniczych, przy schorzeniach jaskry, czy leczenia raka, parkinsona, padaczek.
Policja też miałaby mniej pracy, przestępczość związana z ludźmi po zażyciu marihuany znacznie mniejsza niż w przypadku ludzi pod wpływem wódki.

A tych co to posadzili i o to dbali to wysłać do narodowego programu leczenia marihuaną, nietrzeba wtedy dużo droższej ściągać z Kanady.
No
ziom
ziom 10.09.2019, 21:54
Dokładnie!!! Nic ująć nic dodać!!!!
bzyk
bzyk 08.09.2019, 21:48
80 razy 2 metry to mamy 160 metrów zioła! Niech teraz przeznacza na marihuanę leczniczą!
coraz wiecej trawy coraz trudniej o orginał ah ahah
coraz wiecej trawy coraz trudniej o orginał ah ahah 08.09.2019, 20:35
https://youtu.be/NR8YAK5YxU8 ha ha ah ha ha ah ah wariant pierwszy ha ha ah posadz ha ha ah wariant drugi kupię se lizaka szybko spłacę długi ha ha ah
a mnie to graj  gdy  ziela cały gaj ah ah ah
a mnie to graj gdy ziela cały gaj ah ah ah 08.09.2019, 18:59
https://youtu.be/Cg_6ufjSxOA ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 08.09.2019, 18:54
https://youtu.be/kN5kqPRIDOE a umnie siup a u mnie cyk ha ha ah https://youtu.be/kN5kqPRIDOE pozdrawiam komopiarzy ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 08.09.2019, 18:45
sadzić palić i szukać boga ha ah ah pozdrowienia dla pomysłu sadzenia ha ah ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 08.09.2019, 18:30
BRAWO CHŁOPAKI pozdrowienia od ajawaja ha ha aha ah
Cześć
Cześć 08.09.2019, 16:33
Tulil bym takie roślinki cale dnie ciemnogrod Polski wola pic wódkę i krecic awantury.
ajwaj aleluja i do przodu ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu ha ha ah 08.09.2019, 18:57
ty masz rację ha ah ah
śmiech
śmiech 08.09.2019, 15:53
Działkowcy :)))))))))))))))))))
Siemka
Siemka 08.09.2019, 15:42
Brawo Policja!

Pozostałe