Jubilaci energetyki dostali nagrody

  • 09.09.2019, 13:48
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jubilaci energetyki dostali nagrody
Dzień Energetyka i jubileusz 45-lecia powstania elektrowni w Nowym Czarnowie były okazją do wręczenia nagród i odznaczeń dla energetyków pracujących w Zespole Elektrowni Dolna Odra. Gala odbyła się podczas uroczystej akademii.

O uroczystości zorganizowanej 6 września 2019 r. pisaliśmy m.in. tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33627,jubileusz-dolnej-odry-w-przekazie-gosci-i-gospodarzy-film

O nagrodzonych przez ministra Pawła Muchę w imieniu prezydenta Andrzeja Dudy pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33631,medale-dla-energetykow-od-prezydenta

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (244)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 10.09.2019, 12:21
https://www.cda.pl/video/27490… MUCHAAAA HA HA AH WIECZORKA LACHOCIAGUCHA HA HA AH CO TAM W uw UNII WOLNOŚCI JUZ NIE WSPOMNE O PSL HA HA AH JUDE CABARET
Cuda 1400MW
Cuda 1400MW 10.09.2019, 11:18
1, 2, 3, 4 gdzie te bloki do cholery.
I AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
I AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 10.09.2019, 12:06
https://youtu.be/LkEV76l6rz4 podłapali pomysł adolfa ha ha ah TA MOC BEDZIE OD TYCH CO PIERDZĄ W STOŁKI AH AH AH
Czytelnik
Czytelnik 10.09.2019, 11:02
Nie jestem pracownikiem "Dolnej" i nie mam zdania co do uhonorowania poszczególnych osób ale co daje się zauważyć, to szyk pani, która asystuje przy wręczaniu (dyplomów?). Klasa, szyk! Piękna sukienka, podkreślająca wyjątkowe wydarzenie - jak najbardziej stosowna do okazji. Brawo !
88
88 11.09.2019, 12:30
Twój sarkazm w stosunku do tej pani, kwalifikuje cię do określenia jakiego używają nasi sąsiedzi zza Odry w stosunku do normalnych inaczej- Arschloch. Dzień Energetyka to święto branżowe pracowników, to ich dzień luzu a nie spinania się. Nigdy w życiu nie stanąłbym w takiej kolejce po jakiś dyplom i uścisk dłoni dyrektora. Ta akademia była bardziej upolityczniona niż za czasów wczesnego PRL-u.
Dress code to wymysł próżniaków którzy uważają ,że ubiorem zadają szyku, niezależnie co sobą reprezentują. Każdy powinien ubierać się tak jak mu wygodnie i jak chce się zaprezentować. Nie wszystkich stać na kreacje. Wkurza mnie też wyśmiewanie się z burmistrzów co do ich wyglądu. Ważne ,że są czyści , nie śmierdzą i potrafią się pierwsi ukłonić znajomemu, podwładnemu, zagadać.
Jak patrzę na tych inteligencików w koszulach z długim rękawem, krawatem zaciągniętym jak sznur wisielca w garniturkach przy 3o stopniach powyżej zera, to nawet ogarnia mnie smiech.
Wracając do tematu, to wszystkie cztery panie asystentki ładnie wyglądały.
ja
ja 10.09.2019, 08:30
bożka ,wyciepnij tą blaszkę .z nich wszystkich najdłuaej pracujesz .Ja to wiem .szkoliłem cie na kondensacji
wolontariusze z Gryfina
wolontariusze z Gryfina 10.09.2019, 08:20
Brawo Małgosiu,gratulacje.
ja
ja 10.09.2019, 08:32
małgosia ,a ilu na ruchu pracowało dłużej od ciebie .trochę pokory .nie wpisuj si ę w ten pisowski układ
wolontariusze z Gryfina
wolontariusze z Gryfina 10.09.2019, 09:55
Oj " ja " ,zazdrość coś Ci ściska? A co sama sobie przyznała i wręczyła to odznaczenie? Przestańcie ludzi dzielić politycznie. Tak trudno żyć NORMALNIE ?
ja
ja 11.09.2019, 10:43
"wolontariusze z gryfina" rozumię ,że pisowscy wolontariusze .Bo 45 lat temu budował dolna duet bliżniaków..Ta uroczystośc to piknik pisowski za nasze pieniądze.Nie pamięta kto dzielił polaków na lepszy i drugi sort .kto to niby stał z jednej strony ,a za bramą drugi sort
lachociągi muchy i wieczorka
lachociągi muchy i wieczorka 10.09.2019, 07:37
jude cabaret zydowski ha ha ah paru tajnych wafli odznaczyli jeden to z muchami bzyka od lat a muchy robią loda dla wieczorka ha ha ah
ja
ja 10.09.2019, 06:20
jacy piękni i młodzi ci długoletni(sic?)pracownicy30 lat na ruchy 10lat emerytura a 4 znajome twarze .No i ta pierwsza ława ,same długoletnie tuzy z pisu .Wstyd mi za obecną "dyrekcję " dolnej .przez cztery lata zaoraliście dobre tradycje wypracowane przez dzieśięciolecia
Pikuś
Pikuś 09.09.2019, 20:10
Na zdjęciach tylko lokalni i pozalokalni przydopasy władzy. Same grube ryby tylko Mucha jeden chudy. Ale pójdzie w posły to się wyrobi. Pionierów których ściągnięto z całej Polski żeby budowali dojną i ją uruchomili zapomniano zaprosić....może trzeba by coś wspomnieć o PRL a to już żadnemu z kacyków przez gardło nie przejdzie....
Do pedala pikusia
Do pedala pikusia 09.09.2019, 23:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

che che
che che 09.09.2019, 23:46
masz marzenia, zwolenniku ojca wielodzietnej rodziny...
rezyser
rezyser 09.09.2019, 17:49
300 nagrodzonych. Jak Spartanie....
medalisci
medalisci 09.09.2019, 18:03
sala tylu nie pomieściła więc nominowani do nagrod czekali na swoja kolej przed zakladem,bu ha ha ha
medalowa sztafeta energetyka
medalowa sztafeta energetyka 09.09.2019, 18:08
Dokąd sięgałą kolejka po medale?
koszerna blaszka z prywatnej mennicy państwowej ah ah ah
koszerna blaszka z prywatnej mennicy państwowej ah ah ah 10.09.2019, 12:03
aż do enei ha ha ah mucha stary lodołamacz wieczorka ha ha ah
zul
zul 09.09.2019, 18:11
Do Biedronki na górnym tarasie
Pikuś
Pikuś 09.09.2019, 20:01
Nie. Do tej przy stadionie gdzie wali szambem. Klimatu gryfińskiego musieli zaczerpnąć.
Pikus
Pikus 09.09.2019, 23:11

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

gryfinianka
gryfinianka 09.09.2019, 17:10
Panie prezesie a gdzie są pracownicy ,którzy przez 40 lat pracują dla Elektrowni?,ze zdjęć widać samą śmietanką,czyżby byli za brudni z nawęglania i przeoczeni. Co tam robił Burmistrz z Morynia?,czyżby też był wielce zasłużony?,nie ładnie.
kto wie
kto wie 09.09.2019, 17:49
Może chcą go skaptować orzed wyborami?
WASZ PAN
WASZ PAN 09.09.2019, 17:28
To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania. Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to, niestety, mój obowiązek. Zrozumieliście? Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss. Zrozumieliście?
kpt. Wagner
kpt. Wagner 09.09.2019, 17:48
Spocznij! I odmaszerować!
Pikus
Pikus 09.09.2019, 15:45
jak by Tusk trzymał łape dalej to o takich zdjec nie bylo by. dolna sprzedana za euro do niemiec
Pikuś
Pikuś 09.09.2019, 20:04
Cienka ciotko. Nie kradnij nicków. Wszyscy wiedzą jaki ma stosunek Pikuś do pisiorow itd. Będziemy świętować jak pogonimy pis.
uważna
uważna 09.09.2019, 23:57
Terceciarze tak już robili dwa lata temu - psychopata znowu robi to samo - kradnie nicki.
Pikus
Pikus 09.09.2019, 20:23
kiedy to bedzie?dozyjesz ?haha......przez najblisze 8 lat mozesz byc smutny i co w tedy a jak bedzie 12 lat?to padniesz
Pikuś
Pikuś 09.09.2019, 20:34
Za 8 lat to już się skończy kasa do rozdawania idioto. Rozumiem że jesteś kastratem albo impotentem i nie masz dzieci więc ich przyszłość cię eunuchu nie interesuje. Tu i teraz trzeba dać co by na jabola stykało i wystarczy. Typowy zwolennik pisu
Pikus
Pikus 09.09.2019, 23:07

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pedofile i Sutanny
Pedofile i Sutanny 09.09.2019, 23:51
Z kim masz te dzieci zryta kaczystowska dudo? Pewnie z jakimś biskupem :-)
Do Pikus
Do Pikus 09.09.2019, 16:22
Wystarczy sie tylko cieszyc ze platformy juz nie ma zostaly odpady, a Tussk ma gównoo w kraju do gadania... Wystarczajaco sie nagadal kapus Putina i Merkelowej. Do 13 października i bedziemy świętować Polacy
piku
piku 09.09.2019, 15:53
szybciej chociasz zostal przez wladze postawiony Przed Trybunalem Stanu
?
? 09.09.2019, 15:52
tak jak Kaczyński co dopłacał do statku budowanego przez Niemców grube miliony i wykończył niedozwoloną pomocą stocznię?
medal za długotrwałe powiedzenie w fotel
medal za długotrwałe powiedzenie w fotel 09.09.2019, 15:29
Nikotyński musi odejść!
order
order 09.09.2019, 15:36
bez medalu
Pestka
Pestka 09.09.2019, 14:36
Jakieś szaleństwo z tymi zdjęciami ale chyba każdy będzie mógł się odnaleźć.
Teresa
Teresa 09.09.2019, 14:29
Naprawdę nie przypuszczałem że teraz tylu ludzi tam pracuje!

Pozostałe