Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

W tym samochodzie utopiło się dwoje nastolatków

  • 11.09.2019, 11:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W tym samochodzie utopiło się dwoje nastolatków
Wydobyto wrak samochodu, w którym śmierć poniosło dwoje nastolatków , którzy wpadli do Kanału Piastowskiego w Świnoujściu. Jeden z pasażerów wypłynął, a dwoje 15-latków zostało w samochodzie. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło wydobyć ciała. Na powierzchnię wyciągnięto też wrak samochod

Próbowano wyciągnąć auto dźwigiem wodnym, ale nie dano sobie rady. Dopiero wojsko, dostarczyło dźwig mobilny. Z wody wyciągnięto stare volvo. To w nim utopiło się dwoje nastolatków – Amelia i Oliwer.

Tak wydarzenia na nabrzeżu opisuje iswinoujscie: Według relacji wędkarzy, dramat zaczął się od kręcenia bączków na betonowym nabrzeżu, około 200 metrów od przeprawy promów Karsibór. Ciemny samochód dosyć śmiało jeździło po nabrzeżu. Później auto odjechało. Pojawiło się po około dwóch godzinach. W samochodzie oprócz nastolatków widziano tym razem dziewczynę w wieku 14-15 lat. Siedziała na kolanach jednego z chłopców i prowadziła auto.

Samochód dojechał do miejsca, gdzie można nim zawrócić. Po nawrocie, zamiast jechać wzdłuż nabrzeża, zjechał jednak wprost do wody. Wędkarze, którzy widzieli zdarzenie, wezwali służby. Bez płetwonurków, wszystko jednak było daremne.

O tragedii pisaliśmy ostatnio tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33674,utopilo-sie-dwoje-nastolatkow-trzeci-doplynal-do-brzegu

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Darwin
Darwin 11.09.2019, 22:07
Selekcja
88
88 11.09.2019, 14:03
to iGryfino ma jakiegoś stałego korespondenta w Świnoujściu ?
ratownik
ratownik 11.09.2019, 14:22
Przecież napisali we wczorajszym artykule wyraźnie - Łukasza Kamińskiego. Nawet go cytują, a o zdjęciach nie wspomnę!
Szymon
Szymon 11.09.2019, 15:50
Ty tutaj też go cytują. to co dla nich też pracuje ?

https://wiadomosci.radiozet.pl…

Panie Ratowniku, Pan pozna może strukturę działalności Ratownictwa Wodnego oraz tego, że ktoś może mieć to w swoich obowiązkach.
taki fach
taki fach 11.09.2019, 15:58
Jak go pytają, to informuje. To część jego pracy.
brak barierki
brak barierki 11.09.2019, 13:46
Na gryfińskim nabrzeżu też byłoby to możliwe !!
w głowie się nie mieści
w głowie się nie mieści 11.09.2019, 13:38
Dziewczyn na kolanach chłopaka i piruety? Toż to cyrk!
Fikobello
Fikobello 11.09.2019, 11:59
Fakt straszna tragedia, współczuję rodzicom i rodzone, ale rodzi sie pytanie co nastolatkowie robili w aucie, skad mieli auto i kluczyki? Czyjecto auto bylo?....
doc
doc 11.09.2019, 11:53
po prostu samochód trumna!
faro
faro 11.09.2019, 11:43
A gdzie na zdjęciach Kamiński ja się pytam?
sokista
sokista 11.09.2019, 13:39
Od strony aparatu pewno.
Przykro
Przykro 11.09.2019, 16:04
Co wy chcecie od Kaminskiego? Chlopak spelnia sie zawodowo robi to co jest jego pasja ,doszedł do tego praca i ambicja nawet jezeli przez znajomosci to widocznie mial kompetencje ku temu...swoja droga teraz wszedzie trzeba miec znajomosci. Tu troszke zazdrosc i zawisc przez niektorych przemawia. A ze mamy okazje poznac przyczyne smierci dwoch mlodych osob/dzieci to przy okazji niech bedzie to przestroga dla naszych dzieci i przy okazji niech pobudzi troszke wyobraznie rodzicow,co moga robic nasze nastoletnie dzieci gdy my jestesmy zapracowani i nie poswiecamy im nalezytej uwagi. Moim zdaniem Pan Łukasz wypelnia swoj spoleczny obowiazek , niestety ma taka prace ...... wyciagnijmy wnioski z tych tragicznych informacji.kondolencje dla Rodzin tych dzieci.
eva
eva 11.09.2019, 11:34
naprawdę straszna tragedia

Pozostałe