Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Patrole na drogach. Szukają zabójcy 26-latki

  • 11.09.2019, 15:12
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Patrole na drogach. Szukają zabójcy 26-latki
Przyjechał do pralni, aby pozbawić ją życia. Przed godziną 13 wszedł uzbrojony i od razu skierował broń na 26-latkę. Oddał kilka strzałów i odjechał samochodem

Trwają działania pościgowe, prowadzone nie tylko na terenie województwa lubuskiego, ale także w naszym województwie. 

Do zdarzenia doszło dziś o południu w Gorzowie Wielkopolsklm w pralni na ul. Owczej.

 

Aktualizacja:

Policja informuje:

Trwa policyjna obława za 26-letnim mężczyzną, który podejrzewany jest o zabójstwo kobiety w tym samym wieku. Napastnik wszedł na teren pralni przy ul. Owczej w Gorzowie Wlkp. i mierząc do kobiety oddał strzał(y) w jej kierunku. Uzbrojony mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia. Według wstępnych ustaleń działał on z góry powziętym zamiarem pozbawienia życia kobiety. Mimo reakcji medyków jej życia nie udało się uratować. Ruszyły działania właściwie wszystkich policyjnych pionów. Na miejscu trwają dokładne oględziny miejsca zdarzenia z udziałem ekspertów z laboratorium kryminalistycznego oraz śledczych. Prowadzone są także czynności procesowe z udziałem świadków tego zdarzenia. Te wykonywane są pod opieką policyjnego psychologa. Skupiamy się na działaniach poszukiwawczych, aby jak najszybciej zatrzymać 26-latka typowanego przez kryminalnych do tego zabójstwa. Najprawdopodobniej oddalił się on z miejsca osobowym autem. Udział w tych poszukiwaniach mają także policyjni przewodnicy z psami, którzy podejmują trop za napastnikiem ustalając możliwą drogę ucieczki. Komunikaty w tej sprawie trafiły do województw ościennych oraz poza granice zachodnią. Oddziały prewencji oraz policyjni kontrterroryści działają w wielu miejscach i są przygotowani na zatrzymanie napastnika. Lubuska Policja sporządza rysopis 26-latka. Wkrótce zostanie on opublikowany.

Aktualizacja: 26-letni napastnik został zastrzelony przez niemiecką policję koło Berlina podczas obławy.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szymek
Szymek 2 dni temu, 14:41
Zabójca już w kostnicy!
jarek  zawsze dziewuica teraz i zawsze ha ah ah
jarek zawsze dziewuica teraz i zawsze ha ah ah 11.09.2019, 21:33
to to jest *** mu szukamy zabójców kaczyńskiego ha ha ah te 69 męczennic robi swoje ha ah a ja ich obrucę na 96 ha a aha h w tym szukaniu *** w odbycie ha ha ah *** *** i tegoż odbytunhya ha a
koszerna pralnia forsy
koszerna pralnia forsy 11.09.2019, 21:39
Nieikotyński musi odejść!
klaps
klaps 2 dni temu, 19:18
Zamknij się ty ch uju.
Andrzej
Andrzej 2 dni temu, 20:54
Obywatel z Czechosłowackiej nie ma tak na imię.
gryfinianka
gryfinianka 12.09.2019, 18:51
facet ty jesteś psychicznie chory,nie umiesz nic interesującego napisać tylko cały czas się powtarzasz ,nie mas interesujących słów .Obojętnie co prasa opublikuje ty wiecznie i to samo proponuje ci się przejść do tego Nieikońskiego i powiedz mu to w oczy a nie pierdoły wypisujesz-dość!!!!.
psychicznie chory słowotok
psychicznie chory słowotok 12.09.2019, 19:02
A to Nieikotyński jeszcze nie odszedł?
jarek zawsze dziewica teraz i zawsze ha ha ah
jarek zawsze dziewica teraz i zawsze ha ha ah 11.09.2019, 22:44
ty wiesz co ten *** mi narozrabiał ha ha ah niewiem jak to przyklepać ha ha ah chyba chyba zrezygnuję z kasy od mossadu haha ah niech wieczorek dalej żre ha ha ah
twczowy śqiat karola marxsa  i tedo drugiego zydo pedzia ha ha ah
twczowy śqiat karola marxsa i tedo drugiego zydo pedzia ha ha ah 11.09.2019, 21:28
mossad działa ah aha h parówa z polski i kebab z niemiec hqa aah
Jak za dawnych czasów
Jak za dawnych czasów 11.09.2019, 19:44
Wnuczek się tam nie pier...li w tańcu. Strzał i nach House.
Folgen
Folgen 11.09.2019, 19:11
Nikoteński musi odejść!
kika
kika 11.09.2019, 18:49
Akcja jak w serialu kryminalnym. I tez tyle mniej więcej trwa.
tempo akcji
tempo akcji 11.09.2019, 19:07
Chyba jednak w kryminałach wolniej się to dzieje.
pec
pec 11.09.2019, 18:32
A dlaczego kontrterroryści a nie antyterroryści?
pik
pik 11.09.2019, 18:25
Sprawca został zastrzelony!
Kulson
Kulson 11.09.2019, 17:30
Podajcie rysopis to go złapię!
Herr Meier
Herr Meier 11.09.2019, 19:07
Brawo Kulson!
niestety
niestety 11.09.2019, 15:52
pewno z zazdrosci...
Wertyu
Wertyu 11.09.2019, 16:08
Co najwyżej z glupoty
Łukasz
Łukasz 11.09.2019, 16:13
Ale zabójstwo to poważna sprawa!

Pozostałe