Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Wypadek koło stacji paliw

  • 11.09.2019, 16:25
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wypadek koło stacji paliw Policja (arch.)
-Policjanci obsługują zdarzenie drogowe na drodze krajowej nr 31 przy stacji paliw Orlen Widuchowa. Kierująca pojazdem marki Volkswagen Turan uderzyła w poprzedzający pojazd marki Mazda, którego kierujący wykonywał manewr skrętu w lewo na wyżej wymienioną stację – informuje asp. sztab. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy komendanta policji w Gryfinie.

Do zdarzenia doszło ok. godziny 15.00. Na tej trasie strażacy usuwali plamę oleju, o czym informowaliśmy w poprzednim artykule.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

plik
plik 2 dni temu, 21:13
Straż migała swiatłami to pewno kierowca "zgłupiała" i może dlatego nie zauważyła tego manewru Mazdy!
Gryfino
Gryfino 12.09.2019, 00:49
To jest efekt zdziczenia na polskich drogach i totalnej pogardy dla przepisów i kodeksu prawa drogowego. Jestem przerażony tym,co dzieje się na drogach, na moich oczach. Policja w naszym powiecie jest nieudolna. Jakaś dziewczynka mierzy prędkość w miejscu, gdzie jej przekroczenie ma znikomy wpływ na bezpieczeństwo ( ul. Pomorska stacja paliw). W miejscach szczególnie trudnych ich nie ma ( parking przy cmentarzu, gdzie włącza się ulica Krasińskiego - ograniczenie 40km/h), bardzo trudno włączyć się do ruchu ponieważ auta jada bez mała 2 razy szybciej. Inna uwaga odnośnie Pani dziewczynki brunetki z kontroli prędkości przy ul. Pomorskiej - jechało za mną auto bez świateł i Pani go nie zatrzymała ponieważ nie przekroczył prędkości. To jest po prostu skandal. Czy to za mały dochód do Kaczorlandu, żeby go zatrzymać, czy może Pani wie tylko o przekroczeniu prędkości ? Proszę, też pracowałem w drogówce i nigdy nie było takiej nieodpowiedzialności.
Wina leży po stronie policji. Brak egzekucji prawa i miałkość działania przełożą się na na poszkodowanych i zabitych w wypadkach w naszym powiecie. Nie wiem nawet, kto jest tu komendantem, lecz jasne jest to, że nie powinien nim być.
Pozdrawiam.
kołatka
kołatka 12.09.2019, 20:34
To nie dziewczynka, tyko policjantka i akurat w Pniewie trzeba zwalniać czego dowodem są dwa wypadki co były w tym miejscu we wtorek.
Pozdrawiam komendanta
Pozdrawiam komendanta 12.09.2019, 20:27
Nikotyński musi odejść!
Czy tą stację paliw widać w ostatniej chwili ?
Czy tą stację paliw widać w ostatniej chwili ? 11.09.2019, 22:38
Ciekawe czy kierunkowskaz był włączony w odpowiedniej odległości przed skrętem ? Założę się , że nie.
Są przepisy , które określają kiedy włączyć kierunkowskaz , odległość do skrzyżowania ale też ograniczenie prędkości w tym miejscu, również już przed zakrętem powinno się sygnalizować zamiar skrętu bo nadjeżdżający z za zakrętu z większą prędkością po prostu przy pierd Oli.
wniosek
wniosek 11.09.2019, 17:28
Czyli plama oleju winna?!

Pozostałe