Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Sąd zajął się plantatorami konopi indyjskich

  • 11.09.2019, 22:49
  • KPP w Gryfinie
Sąd zajął się plantatorami konopi indyjskich Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie Konopie indyjskie przygotowane były na leśnej "plantacji" do zbioru.
Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji w Chojnie zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzewanych o uprawę konopi indyjskich. Policjanci znaleźli i zabezpieczyli około 124 krzewów konopi indyjskich. Zabezpieczone krzaki miały do 2,5 m. wysokości.

Funkcjonariusze z Chojny działając na podstawie własnych informacji, ujawnili w kompleksie leśnym, na terenie powiatu gryfińskiego plantację konopi indyjskich. W związku ze sprawą zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli zarzuty w myśl art. 62 ust. 1, oraz art. 63 ust. 1 i 3 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz.U.2019.0.852). Jeden z zatrzymanych mężczyzn był osobą poszukiwaną listem gończym.

Prokurator Rejonowy w Gryfinie skierował do Sądu Rejonowego w Gryfinie wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec jednego z zatrzymanych. Wobec drugiego zatrzymanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, poręczenia majątkowego i zakazu opuszczania kraju.

Mężczyznom grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności."

KPP w Gryfinie

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

1224
1224 Wczoraj, 13:38
nie no ekstra tu 8 lat a za gwałt na 13 miesięcznym dziecku od 5 lat!!!Chory kraj!!!! A chłopaki chcieli zapasów na zimę zamiast ogórków
Kazałbym wszystko zjeść
Kazałbym wszystko zjeść 2 dni temu, 17:21
Złapali ogrodników to nic , gdzie reszta bandy ?
Proponuje wszystkie blokowiska w Gryfinie przekształcić na więzienia , idealne warunki.
I była by cisza.
Ogrodnik
Ogrodnik 2 dni temu, 17:43
Nikotyński musi odejść!
ponoć perrectum też bierze ha ha ah na przemian z bratem i reszta tych…
ponoć perrectum też bierze ha ha ah na przemian z bratem i reszta tych narkomanów bartkowskich ha ah ah 2 dni temu, 06:12
dilerek pawełek laskobrucki powiedział że robi dla samego komendanta nie wiem czy to prawda ale po ryju wyglada że ciagnie nie od dziś pałkę policyjną ha haah
AJWAJ ALELUJA I DOI PRZODU HA HA AH
AJWAJ ALELUJA I DOI PRZODU HA HA AH 2 dni temu, 01:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

 ajwja jakekuja i do przodu ha ha ah
ajwja jakekuja i do przodu ha ha ah 12.09.2019, 22:10
https://youtu.be/OHF3-GcpNiw?l… ha ha ah
SZYKUJ SE DARUŚ PASIAKI HA HA AH
SZYKUJ SE DARUŚ PASIAKI HA HA AH 12.09.2019, 21:45
A TE TRUCIE TO WAM UDOWODNIĘ HA HA AHA HA
jak matka
jak matka 12.09.2019, 21:54
Leków zapomniałeś. Weź, są na stole!
wakacyjna warszewo ha ha ah
wakacyjna warszewo ha ha ah 12.09.2019, 21:58
A CO wyje bałeś lachę bogu ha ha ah
DO DZIEŁA CIOTY H AHA HA AH
DO DZIEŁA CIOTY H AHA HA AH 12.09.2019, 21:37
TE KUR WY Z POLICJI NIE ODEBRAŁY ODEMNIE ZGŁOSZENIA ŻE TA KU RAW LACHOJEB WIECZORKA MI SIĘ ODGRAŻA AH AH AHAHA ALE JA MAM TO NAGRANE HA HA AH AHA AH
wy policyjne cioty ha ha ah
wy policyjne cioty ha ha ah 12.09.2019, 20:54
tomaszek z prrmkiem j teraz ja was uleczę ha ha ah co ty od piterrasik ów se najałęś kondony ha ha ah
to arniego   kuzyn ha ha ah
to arniego kuzyn ha ha ah 12.09.2019, 20:25
bruckich mam nagranych z policją ha ha ah to je bane CIOTY HA HA AH A ICH pociotek chandluje prochami w policji nijaki SZUMSKI ciuota policyjna ha ha ah
skv
skv 12.09.2019, 20:30
Jak masz takie wieści to goń z nimi do psiarni.
TO SDA CIOTY HA HA AH
TO SDA CIOTY HA HA AH 12.09.2019, 21:42
PSIARNIA NA PISIARNIĘ HA HA AH
a krtzyżyk to ja im pokażę ha ha ah
a krtzyżyk to ja im pokażę ha ha ah 12.09.2019, 21:03
pod*** te cioty do wydziału wewnętrznego ha ah ah i gwarantuje że wieczorek im nie po moze ha ha ah
podać ci nazwiska ha ha ah
podać ci nazwiska ha ha ah 12.09.2019, 20:40
do której ha ha ah jak gryfińskla jest umoczona ha ha ah skv ha ha ah
nigdy nie byłem ***   tak jak oni ha ha ah
nigdy nie byłem *** tak jak oni ha ha ah 12.09.2019, 20:36
nagrabili se u mnie ha ha ah nie z mojej winy ha ha ah
JEBAĆ CIUOTĘ      HA HA AH
JEBAĆ CIUOTĘ HA HA AH 12.09.2019, 20:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 12.09.2019, 20:10
SPRZEDAŁ MNIE NIE RAZ HA HA AH AH
 I NI8E PODSKAKIWEAĆ HA HA AH
I NI8E PODSKAKIWEAĆ HA HA AH 12.09.2019, 19:43

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

NIE WSPOMNĘ TYCH MIOCH ROZMÓW NA  112 I 997 HA HA AH
NIE WSPOMNĘ TYCH MIOCH ROZMÓW NA 112 I 997 HA HA AH 12.09.2019, 19:15
NIE UWIERZYCIE NAWET PATROL POLICJII NARKOMANÓW Z GRYFINA WPADŁ DO MNIE HA HA AH KONDONY JESTEŚCIE NAGRANI HA HA AH JAK JA TO PUSZCZE NA I GRYFINO TO SIĘ PAKUJCIE Z POLICJI HA HA AH
Dałnie
Dałnie 2 dni temu, 17:17
Co najwyżej możesz sobie popuścić w pory !
taczka czeka
taczka czeka 12.09.2019, 19:42
Niech się pakują jak Nikotyński!
JWAJ ALELUJA I DO PRZODU
JWAJ ALELUJA I DO PRZODU 12.09.2019, 19:11
Z TA PLANTACJA SĄ POWIAZANE NASZE POLICJANTA HA AH AH SZYMSKI I SPÓŁKA HA HA AH PS PUSZCZE WAM NAGRANIA Z POLICYJNYCH NAGRAŃ NA 112 I 997 HA HA AH POŚMIEJEMY SIĘ HA AH AH
Filip z konopii
Filip z konopii 12.09.2019, 11:11
Nikoteński musi odejść!!!
Jabadaba du
Jabadaba du 12.09.2019, 10:40
A kiedy będzie juz na rynku, zawsze była po zawinieciu to i teraz bedzie????
hmm....
hmm.... 12.09.2019, 10:03
2,5 metra? Ładny sezon z ciepłym latem...
AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA HA AH AH
AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA HA AH AH 12.09.2019, 07:22
PONOĆ DOPŁATY BĘDĄ Z arimr AH AH AH SKŁADAĆ WNIOSKI
Knagulec
Knagulec 12.09.2019, 11:04
Ajwaj japa łbie skórzany
Jurii
Jurii 12.09.2019, 06:47
Wełtyńskie jest ok, czuć Ukrainą ale ,,zamiata,,
Niewolnica Izaura
Niewolnica Izaura 12.09.2019, 00:27
Mnie też zmuszali na plantacji.

Pozostałe