Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Kto jest odpowiedzialny za zator na Łużyckiej

  • 12.09.2019, 13:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kto jest odpowiedzialny za zator na Łużyckiej Zdjęcie zrobione ok. godz. 13.30 (12 września 2019 r.)
Przez kilka dni na ulicy Łużyckiej w Gryfinie trwały prace, które powodowały zajęcie jednego pasa jezdni. Co ciekawe ich intensywność przypadała na godziny szczytu, zwlaszcza wtedy, gdy z elektrowni wyjeżdżają pracownicy. Nikt nei kwestionuje potrzeby prac, ale kto zaopiniował pozytywnie, aby prowadzić je własnie w tym czasie.

Dziś od rana (ok. godz. 8) kontynuowano prace ziemne w drodze krajowej nr 31 przy zjeździe do sklepu Lidl. Po południu je zakończono i zasypano dziurę, ale pasa jezdni od strony elektrowni nie udrożniono. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Schutzengel
Schutzengel Wczoraj, 07:05
Tak będzie wyglądać Polska jak PiS wygra wybory. Ulica Łużycka to wzorzec niegospodarności i lekceważenia społeczeństwa jakie fundują społeczeństwu rządy PiS. W pażdzierniku miną cztery lata od rozpoczęcia remontu ul. Łużyckiej, a końca robót nie widać.Zna ktoś oficjalny termin zakończenia prac ? jest jakiś organ kontrolny ?
Czy w umowie zapisane są kary umowne dla wykonawców związane z niedotrzymaniem terminów prac ?
Musi być jakiś winny tego burdelu. Kim on jest ? Dziwne, że posłowie opozycyjni do PiS nie zainteresują się tym remontem ? pewnie też są w tym umoczeni.
Dlaczego samorządowcy, politycy, nie walczyli i nie walczą aby drogę krajową 31 puścić nowym śladem i wyprowadzić ruch tranzytowy z dolnej części Gryfina. Najpierw powinna zbudowan być nowa droga , a potem remont Łużyckiej.
Ulica Łużycka powinna stać się drogą lokalną. Czy radni miejscy w planie zagospodarowania miasta zabezpieczyli grunty pod budowę drogi przez Górkę, czy raczej byli zajęci wykupem działek, aby je później korzystnie sprzedać pod budowę drogi ?
Gdyby faktycznie PiS wywiazał się z obietnicy budowy nowych bloków energetycznych w Dolnej Odrze, to nastąpi wzmożony ruch wielkich samochodów ciężarowych i całkowity paraliż komunikacyjny miasta. Brał to ktoś pod uwagę ? nowo wyremontowana droga zostanie znowu zniszczona. Ulica Łużycka na odcinku od Straży Pożarnej do ul. Czechosłowackiej powinna być dla pojazdów do 3,5T z wyłączeniem pojazdów dostawczych i komunikacji miejskiej. Tym bardziej ,że w bydynkach stojacych wzdłuż ulicy zaczynają pękać ściany.
https://www.youtube.com/watch?…
remont łużyckiej
remont łużyckiej Wczoraj, 08:40
Dokumenty są, kary umowne są, ale nagle stały się tajne u Seweryna w szufladzie. Remont drogi został przerwany, bo gmina nie wywiązała się i nadal nie wywiązuje ze swej części prac. Idź i zapytaj Sewerya kiedy położą rury, a będziesz miał odpowiedź. Miastem rządzi najgorsza ekipa w historii. Właściwie to nie rządzi, tylko nieudolnie administruje
paproch
paproch Wczoraj, 11:52
Z jakich części prac nie wywiązuje się gmina na Łużyckiej?
Po co to jak było dobrze
Po co to jak było dobrze 2 dni temu, 00:17
Nie mogą robić tego w domu ?
ci w wykopie
ci w wykopie 12.09.2019, 23:28
Przecież to są raperzy i kręcą teledysk. .joł joł ziomeczki fa fa mordeczki
taka sytuacja
taka sytuacja 12.09.2019, 20:40
Brak w Gryfinie gospodarza!
Pikuś
Pikuś 12.09.2019, 20:06
Platformy Obywatelskiej
Łużycka
Łużycka 12.09.2019, 17:47
Hola hola to krajówka. GDDKiA i wykonawca robót to do nich należy obowiązek utrzymania i zabezpieczenia ciągłości ruchu. Ale takie sytuacje są nie tylko u nas w Gryfinie tak się dzieje niestety wszędzie. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość nie ma takiego mądrego co by to wszystko ogarnął. Wystarczy przesiąść się do autobusu ale wszyscy wolą jeździć samochodami to niestety trzeba to przecierpieć.
cierpliwy kierowca
cierpliwy kierowca 12.09.2019, 19:14
Nikoteński musi odejść!
mieszkaniec
mieszkaniec 12.09.2019, 17:56
Krajówka już zaczęła remont, ale z powodu nieudolności Seweryna i jego wicka trzeba było remont skończyć. Kiedy gmina wywiążę się z zapisó pakietu inwestycyjnego? DFlaczego ten dokument nagle stał się tajny?
spróbuj!!!
spróbuj!!! 12.09.2019, 17:50
widać, że nie jechałeś nigdy autobusem rozkładowym, co najwyżej pracowniczym, skoro polecasz.
Zresztą nazwać go "rozkładowym" to w przypadku jedynki nieco na wyrost...
olo
olo 12.09.2019, 17:20
zastanawia mnie dlaczego nie jeżdżą do pracy autobusami? albo dostają kilometrówkę albo szkoda im 5 minut dłużej jechać/iść kawałek z przystanku?
Dobry pomysł!
Dobry pomysł! 12.09.2019, 18:08
Ile kosztuje autobus?
Prawdomówny
Prawdomówny 12.09.2019, 17:48
To już lenistwo. Większość ludzi jakby mogła to by jeździli samochodem z pokoju do pokoju.
spróbuj!!!
spróbuj!!! 12.09.2019, 17:52
Tak, szczególnie autobusem dojedzie do nowych osiedli
Spokojnie
Spokojnie 12.09.2019, 21:11
Spacer też potrzebny nawet z nowego osiedla. A tym w szczególności.
to oczywiste
to oczywiste 12.09.2019, 16:55
Wykonawca robił to na co miał pozwolenie. Komus zabrakło wyobraźni, że się na to zgodził.
Dziura w jezdni
Dziura w jezdni 12.09.2019, 16:22
Niekietyński musi odejść!
TT
TT 12.09.2019, 16:42
On jest odpowiedzialny za opiniowanie? Przeciez tamtedy jeździ!
kierowc
kierowc 12.09.2019, 16:01
Gmina musiała zaopiniowac. Dziekujemy panie burmistrzu!
Monia
Monia 12.09.2019, 15:49
Skandal główna droga wjazdowa do Gryfina od strony Chojny chcesz wjechać lub wrócić czekaj cierpliwie aż ktoś Cię przepuści bo na wolny lewy pas w godzinach rannych do pracy lub po pracy to ubierz się ciepło a zima sama przyjdzie.
ws58
ws58 12.09.2019, 15:36
A policja (drogówka) w tym czasie wycinała konfetti?
Sam
Sam 12.09.2019, 15:32
Spieszyli się przeciez.

Pozostałe