Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Ten sklepowy złodziej wpadnie wkrótce...

  • 12.09.2019, 23:05
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ten sklepowy złodziej wpadnie wkrótce...
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie poszukują złodzieja portfela z dyskontu przy ul. Łużyckiej w Gryfinie. Do kradzieży ok. godz. 11 w środę 11 września 2019 r. Kobieta straciła m.in. pieniądze, dowód osobisty oraz legitymację ZUS.

Gdy policjanci sprawdza sklepowy monitoring, to złodziej może się zdziwić.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

to byłby przebój kinowy
to byłby przebój kinowy 15.09.2019, 00:14
Zimne oko kamery uchwiciło!
Nie wierze
Nie wierze 13.09.2019, 20:00
Ludzie wasza nienawiść nic nie zmieni wiadomo że każdy chce wyrazić swoją opinię ale bez nienawiści. Szanujmy innych a zostaniemy wkońcu sami szanowni. Dziękuję i żegnam.
Sesyl
Sesyl 13.09.2019, 20:08
Ten od Nikotynskiego to ma tylko obsesje!
Wkrótce
Wkrótce 13.09.2019, 08:10
Nikoteński musi odejść!
On
On 13.09.2019, 11:03
Duży młotek kolego i z całej siły w środek czoła sobie zapodaj. Może Ci przejdzie wkoncu wpisywanie tego debilizmu.
metodsa na dziadka po przez subkonto ha ha ah
metodsa na dziadka po przez subkonto ha ha ah 13.09.2019, 06:06
to krasniakowa z pko bp "dorabia" se do wypłaty
Dziwne , że to tylko w Lidlu giną portfele ?
Dziwne , że to tylko w Lidlu giną portfele ? 13.09.2019, 00:08
Nie szukaj portfela on już jest w Lidlu
Rabarbar
Rabarbar 12.09.2019, 23:59
Brejza sie skitral pod osłona komuny, agent bolek daje rozkaz
3mam kciuki
3mam kciuki 12.09.2019, 23:50
Oby tego zwyrodnialca okradającego starsze kobiety szybko złapali!
Kamil
Kamil 12.09.2019, 23:24
Na jego miejscu sam bym odniósł na policję "zgubę" i powiedział że znalazłem.
Można udawać pierd...Go
Można udawać pierd...Go 12.09.2019, 23:48
Kamil najlepiej się napij , naćpaj i powiedz , że byłeś pod wpływem środków odurzających, albo daj nogę do UK jak sławny Popek.
niuniuś
niuniuś 12.09.2019, 23:35
A jak zapytają po co wkładałeś łapę do torebki? To co ma odpowiedzieć?
MKS
MKS 14.09.2019, 14:57
To nie moja ręka
Pampulek
Pampulek 12.09.2019, 23:42
Ze znalazl w torebce
Młode wilki
Młode wilki 12.09.2019, 23:44
Nigdy do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś, znajdą ci dolary w kieszeni, to mów, że to pożyczone spodnie, a jak cię złapią na kradzieży za rękę, to mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj.
Taka prawda.
Taka prawda. 13.09.2019, 17:59
Jak się przyznasz to już leżysz, ale starszych pań i panów się nie okrada, jak okradasz to *** z ciebie nie typ.chyba że są to niemcy, oni są winni mojemu pradziadkowi krowe i świnie którą zabili i spalili jak z wschodu przed wyrokiem uciekali, pradziadka też zabili i paliwem w rowie oblali i podpalili razem z ludzmi z wioski,aby ruskiedi do armi nie wcielili.
salwa śmiechu
salwa śmiechu 12.09.2019, 23:49
Normalnie jak te wilki w tercecie :))))))

Pozostałe