Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Kolizja nieunikniona?

  • 13.09.2019, 12:10
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kolizja nieunikniona?
-Tak sobie stoi ten rozbity samochód 5 km za Widuchową w stronę Lisiego Pola. Widzę go od poniedziałku. Mamy piątek... – pisze czytelniczka i przesyła zdjęcie.

Do kolizji doszło we wtorek rano. Pisaliśmy o tym tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33672,na-zakrecie-wypadl-z-drogi-zatrzymal-sie-na-drzewie

Jak widać właściciel i zarządca drogi mają problem z uprzątnięciem auta.

Samochód leży na zakręcie i oby przez rozproszenie uwagi ktoś nie spowodował nowej kolizji…

Oby się to też nie powtórzyła historia z samochodem leżącym rok temu w Mętnie. Wrak leżał przez kilka miesięcy, najpierw okradziony, a potem podpalony.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lusi
lusi 16.09.2019, 11:33
Szybę już ma do wymiany, po weeku ktoś skutecznie ją rozbił....
Drogie zdjęcie to będzie.
Drogie zdjęcie to będzie. 13.09.2019, 16:51
Mandat się należy za wykonanie zdjęcia podczas kierowania samochodem. Samochód jest w ruchu i na zakręcie, kierująca stworzyła takie samo zagrożenie jak kierujący tym srebrnym samochodem poza drogą , może też się bawił telefonem.
Dorwać ją !
Z.Z
Z.Z 13.09.2019, 21:44
Widać że nie masz pojęcia o technologi robienia zdjęć z kamerki samochodowej. Słusznie jest zwrócona uwaga gdyż sam jadąc zareagowałem tak jak inni i zatrzymałem samochód by sprawdzić czy nie potrzebna jest pomoc powodując tym samym zagrożenie. Służby odpowiednie powinny zając się ty wrakiem i uprzątnąć teren kolizji.
Z.Z
Drogie zdjęcie to będzie.
Drogie zdjęcie to będzie. 13.09.2019, 22:53
Przy pierwszym zdjęciu nie zatrzymałeś samochodu to widać , zdjęcie jest z telefonu, Mam nadzieję , że potrafisz zareagować na takie nieszczęśliwe zdarzenie, ale jakim trzeba być pajacem , żeby fotografować miejsce wypadku albo rannych ludzi.
Już rozumiem ludzi , którzy się zajmują tym zawodowo ale was nie rozumiem.
Knagulec
Knagulec 13.09.2019, 18:37
I przegumować
GG
GG 13.09.2019, 19:12
Gdzie,kogo i o której gumujemy????
pierwsza ciota SLD
pierwsza ciota SLD 15.09.2019, 12:55
wieczorka z wakacyjnej na warszewie tylko gumki wezcie ha ha ah
No no
No no 13.09.2019, 17:37
To pasażer jak coś.ale społeczniaki.
FBI
FBI 13.09.2019, 13:08
A czytelniczka to mogłaby się na drodze skupić zamiast robić zdjęcia podczas jazdy samochodem. To jest dopiero zagrozenie
Ja
Ja 13.09.2019, 22:11
Czytelniczka to gamoń , jeżdżę tamtędy i to auto w niczym nie przeszkadza , jak rozgląda się na boki zamiast skupić się na kierownicy i drodze to wszystko może przeszkadzać.
olulista
olulista 13.09.2019, 13:12
Te, zezowaty, przecież widac zę zdjecia sa robione od strony pasażera.
Ordynator
Ordynator 13.09.2019, 14:34
Te pizdowaty, a jak czytelniczka jest praworeczna to w którym miejscu znajdzie się aparat i z jakiej perspektywy zrobi zdjęcie? Sto procent zrobione z ręki kierowcy.
OdMirka
OdMirka 13.09.2019, 13:07
Najpierw przyjdzie Mirek po części do swojego paseratti, a resztę się spali jak w przypadku innych wrakow i po sprawie :)
No no
No no 13.09.2019, 19:13
Dobre podoba mi się , znalezione lub porzucone nie kradzione.
7 przykazanie
7 przykazanie 13.09.2019, 19:31
To czysta kradzież!
Wstałem jestem.
Wstałem jestem. 14.09.2019, 11:58
To nie kradnij filozofie.dziś splonie jak go nie zabierzecie bo dziś sobota, a las???
L
L 13.09.2019, 13:03
Ale juz tablic nie ma

Pozostałe