Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Czego nie chcieli słuchać radni Sawaryna. Ujawniamy pismo, o którym woli milczeć ekipa

  • 13.09.2019, 13:11
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czego nie chcieli słuchać radni Sawaryna. Ujawniamy pismo, o którym woli milczeć ekipa
Na ostatniej sesji Rafał Guga, przewodniczący Rady Miejskiej w Gryfinie zapytał radnych czy chcą odczytania pisma przesłanego przez wojewodę. Odmówili. A sprawa dotyczy niby-skargi radnych burmistrza Mieczysława Sawaryna na rzekome nieprawidłowości w kwestii procedowania nad sprawą wotum zaufania Mieczysława Sawaryna. Dodajmy, że Mieczysław Sawaryn ani votum zaufania, ani absolutorium nie otrzymał od rady.

Tomasz Hinc, wojewoda zachodniopomorski oddala zarzuty radnych Rolanda Adamiaka, Elżbiety Kasprzyk, Zbigniewa Kozakiewicza, Tomasza Namiecińskiego, Marcina Pary, Marcina Pazika, Zenona Trzepacza i Piotra Zwolińskiego. Przytacza przepisy i pisze m.in.: „nie są wobec powyższego uzasadnione zarzuty dotyczące nieskierowania projektu uchwały w sprawie udzielenia wotum zaufania Burmistrzowi Gryfina do komisji Rady Miejskiej w Gryfinie, a w szczególności Komisji Rewizyjnej”.

Widać, że burmistrz Mieczysław Sawaryn, który jako jedyny w powiecie nie otrzymał wotum zaufania i absolutorium, nie może przeżyć swojej porażki i próbuje szukać prawnych kruczków. Jak widać – bezskutecznie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (68)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tajne/ poufne
Tajne/ poufne 17.09.2019, 02:09
Nikotyński odejdzie a na jego miejsce wskoczy pisior. Wiadomo już kto. Za to odwołają Gugę i Mnietek nie będzie musiał chodzić na sesję. Spytajcie bufetową o małego.
ten kraj to hoj dopa i kamieni kopa ha ha ah
ten kraj to hoj dopa i kamieni kopa ha ha ah 14.09.2019, 18:40
pikuś ma racje ha ha ah prokuratura gryfińska to fikcja ha aha zreszta nie tylko gryfińska cały ten burdel swego czsu napisałem do ministra cioty masońskiej gowina i co i nic on tez wychlapał lachę dla wieczorka ha ah ah
wreszcie
wreszcie 15.09.2019, 20:46
Po tym wpisie to mam nadzieję że się do ciebie dobiorą.
Sauron
Sauron 14.09.2019, 13:33
Co tam sie dzieje w tej Polsce? Czerwone twarze walcza by nie trafic do rezerwatu...
Bereza Kartuska
Bereza Kartuska 14.09.2019, 14:08
Rezerwaty będziecie tworzyli dla inaczej myślących?
gwoli ścisłości
gwoli ścisłości 14.09.2019, 12:22
Ajwaj w sprawie radnego , który kierowął pod wpływem, to prokuratura oskarżała , a sąd podjął decyzję jaką podjął.
Chleba naszego .... daj nam
Chleba naszego .... daj nam 15.09.2019, 01:11
Radny ma nieposzlakowaną opinię to i jest wolny a 0,7 i kilka piwek dziennie to dla Polaka patryjoty i chrześcijanina chleb powszedni.
gwoli ścisłosci
gwoli ścisłosci 14.09.2019, 16:52
znasz sygnaturę ha ha ah jak znasz to podaj
Pikuś
Pikuś 14.09.2019, 12:53
Tak tak. I gwoli ścisłości prokuratura się nie odwołała albo spóźniła z terminem. Nie rób z ludzi idiotów. Wszyscy wiedzą że to było ułożone. Hahahahahahaaa. I ten radny chodzi dumny po mieście.... Zero honoru .
wykrywacz polityków bez kręgosłupa
wykrywacz polityków bez kręgosłupa 14.09.2019, 10:29
Ta kasprzykowa jest jak chorągiewka raz tak, raz tak.
#
# 15.09.2019, 14:59
Ahoj kasprzykowa to jak pitolowa i do przodu.
Filemon
Filemon 14.09.2019, 20:45
A czemu się dziwisz, ktoś kto od lat utrzymuje się dzięki gminie - pensja świetliczanki w Bartkowie i płaca radnej plus dodatki, TO ELDORADO !! BEDZIE GO BRONIĆ JAK NIEPODLEGŁOŚCI !!
G
G 15.09.2019, 20:34
Pognać ciote!!!!
teraz zaczął przekupywać bartkowskie cioty ah ah ah
teraz zaczął przekupywać bartkowskie cioty ah ah ah 14.09.2019, 09:56
https://youtu.be/plarUikNE_o seryjny kręci sie koło mnie OD LAT ah ah ah
ajwaj ajeluja i do przodu
ajwaj ajeluja i do przodu 14.09.2019, 09:35
CI CO POKUPILI OBLIGACJE GMINNE to oni trzęsą tym burdelem ha ha ha https://youtu.b/bm6tzi-9ARc wasze karty kredytowa to wasz majestat ha ha ah https://youtu.b/P_f1c-fgoVo
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 14.09.2019, 09:30
TERAZ NIECH UWAŻAJĄ CI RADNI CO NIE POPARLI MNIETKA CO PIJA I Z KIM BO SKOŃCZĄ JAK PIŁAT TW JUDEK DZIAŁA HA AHA H
Pikuś
Pikuś 14.09.2019, 11:50
To wcale nie jest śmieszne.... Prawdę piszeszy
tylko prawda nas wyzwoli jak mawiał rebe joshua
tylko prawda nas wyzwoli jak mawiał rebe joshua 14.09.2019, 16:43
ja o tym wiem znam ten burdel od podszewki idz śladami kasiory a zobaczysz kto za tym stoi KTO WYKUPIŁ OBLIGACJE GMINNE I KTO NA TYM ZARABIA te przetargi to pryszcz
miszczowie intryg
miszczowie intryg 13.09.2019, 23:27
To te tercetowe leniwe ciołki myślą jakby odbić radę a schodów przy pks nie potrafią naprawić? "miszczowie" intryg!!!
znada
znada 13.09.2019, 22:35
najśmieszniejsze jest to że dwóch żalących się na przewodniczącego nie było na sesji, a wtedy dostałby wotum, trzeba na sowich naskarżyć że zawiedli
Radny
Radny 14.09.2019, 08:56
Hahaha. Dobre.
samopas
samopas 13.09.2019, 22:41
Nie wiadomo jakby zagłosowała Kasprzykowa bo z nią nigdy nie wiadomo!
&&
&& 15.09.2019, 15:04
Bardzo licha radna (karierowiczka) ale nieudolna !!!! .
do samopas
do samopas 14.09.2019, 08:47
wiadomo,wiadomo nawet bez mydła daje radę heeee, jeszcze jej mało było? Baba bez charakteru
Q
Q 14.09.2019, 07:57
Ta męnda WIADOMO
Janek
Janek 13.09.2019, 22:24
Efekt jest taki, że Burmistrz ze swymi adoratorami (prawnikami / radnymi) ośmieszyli się. Niech wyciągną wnioski - dla dobra kraju :)
podobne do niego
podobne do niego 13.09.2019, 22:30
On jako adwokat pewno wziąłby tą sprawę i honorarium.
serwer
serwer 13.09.2019, 21:57
Kiedy patrzę na skład Rady Miasta, mam wrażenie że trwa stan wojenny
Pikuś
Pikuś 13.09.2019, 21:33
I jeszcze podrzucę Wam kolejny temat na temat pana Nikotyna. Sam osobiście ustala listy dzieci które i gdzie mają należeć do jakich szkół. I tak np wnuk Pana Urbańskiego...won ze szkoły do której się dostał, a pójdzie do szkoły którą mu nadał Nikotyna. Dziecko ze średnią 5,0 wypad. Ale dla bratanka ze średnią poniżej 3,0 miejsce się znalazło gdzie Nikotyna chciał.
aż tak????
aż tak???? 14.09.2019, 21:40
Nikitiński manipulował przy listach przyjętych uczniów i odrzucał z dobrymi ocenami, żeby wprowadzić słabego - za to z rodziny?
To byłoby już świństwo wobec dzieciaka - mścić się w trzecim pokoleniu....

Aż się wierzyć nie chce....
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 15.09.2019, 10:38
to szkoła wieczorka koszer wora z nad apteki ha ha ah a debilek madzi pani adwokat się powiesił ah ah ah a ta ku rwa dalej swoje kogo teraz przekupisz ty je bany alkoholiku czy już sie zaszyłeś ha ha ah z bartkowa cioty czekają na wycieczki i inne granty w postaci pracy etc ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 14.09.2019, 10:20
ja to też przerabiałem swego czasu jak wieczorek mi mieszał w kazdej podkreslam każdej szkole od podstawówki do średniej bo dalej mi nie dali nic skończyć wpierw pozbawili pracy a potem ukradli mi kase od dziadka wieczorka ha aha h wiem jak to działa ten burdelik i to JEST NIESTETY PRAWDA ha ha ah
JA
JA 14.09.2019, 08:35
Swieta prawda. Tak bylo.
Wuja
Wuja 14.09.2019, 01:08
To G nój. To sprawa do prokuratora. Precz z kliką.
Piotr
Piotr 14.09.2019, 07:54
Precz z Nikotyną!!!!! SKANDAL.
sampa
sampa 13.09.2019, 21:58
Gdyby to była prawda to powinien zająć się tym prokurator ale nie sądzę
Pikuś
Pikuś 14.09.2019, 11:54
Hahaha. Jaka prokuratura? Ta co załatwiła sprawę Kozakiewicza??? Hahaha!!!!
nie tylko szkoły
nie tylko szkoły 14.09.2019, 00:34
Robi to nie tylko w szkołach, ale także z lokalami na działalność gospodarczą
cuda wianki
cuda wianki 14.09.2019, 15:00
Jest jeszcze działeczka bardzo tania bo bez wyjazdu na ulicę - siup i jest wyjazd....
Pikuś
Pikuś 13.09.2019, 21:26
I cały czas szukają mendy a najbardziej szuka Nikotyna jak posunąć Gugę ze stołka przewodniczącego i na jego miejsce posadzić Namiecinskiego... Jednego głosu im brakuje. Hahahahahahaaa. Rozumiecie temat? Urzędnikowi Nikotynie nie podoba się przewodniczący. Se jełop jeszcze nie pojął że jest urzędnikiem z nadania a radnym jest się z wyboru!!!
Radny
Radny 14.09.2019, 09:02
Już się dogadali, jednego już kupili. Za chwilę ktoś będzie chodzil po korytarzach naszego pięknego urzedu.
Pikuś
Pikuś 14.09.2019, 12:14
Kogo? Pewno któregoś pisiora?
sarsa
sarsa 13.09.2019, 21:34
Niech Nikitiński uważa aby Milery jego nie posunęli!
Pikuś
Pikuś 13.09.2019, 21:16
Przecież ten wybitny prawnik Sawaryn, który z tytułu prowadzenia kancelarii uzyskiwał dochód roczny 40 tysi, wraz ze swoimi wybitnymi radnymi zaskarżyli uchwałę rady o nie udzieleniu absolutorium. Czyli zaskarżyli uchwałę której rada nie przyjęła. Czyli zaskarżyli coś czego nie ma.... Sama tego nie zrozumiałam...
POKO kaput
POKO kaput 13.09.2019, 18:18
No dobra !!! Zachodniopomorskie , Pomorskie , Lubuskie . Toż to wylęgarnia CZERWONEJ ZARAZY . Panie Burmistrzu , ZARAZA !!!!
che che
che che 13.09.2019, 18:20
To żeś powiedział właściwej osobie...
Pamiętamy
Pamiętamy 14.09.2019, 01:11
Spytaj mamę czy był szczepiony czy ma zarazę we krwi ?
Solidaruch
Solidaruch 13.09.2019, 17:47
Heniek się cieszy aż wieko POdskakuje !!! ------Henio był naprawdę INTELIGENTNEM człowiekiem. O tym WIEKU co podskakuje , to by się NAPRAWDĘ uśmiał . Pokój jego duszy .
Napo Leon
Napo Leon 13.09.2019, 16:19
Kto pyta nie błądzi!
pstrąg
pstrąg 13.09.2019, 16:50
Widać jednak że zbłądziły owieczki z baranem na czele.
konstatacja
konstatacja 13.09.2019, 15:32
Oj Mieciu, Mieciu - ależ ty nie umiesz z godnością przyjąć porażki...
Ala
Ala 13.09.2019, 14:52
Co to za radni co we własne gniazdo s...ają?! Niebywałe...
tylko my
tylko my 13.09.2019, 20:22
ekipa która tylko przyklaskuje i nic więcej, no trzech z nich pracuje reszta marna. Rozliczymy towarzystwo wzajemnej adoracji. wiać aktywność radnych choćby po złożonych interpelacjach - najczęściej do starosty kierują żeby szefa ni denerwować
burza
burza 13.09.2019, 18:11
Hmmm
Burmistrz jest władzą wykonawczą, otrzymał to na co zasłużył, a Radni są od oceniania pracy burmistrza.
We lowe
We lowe 13.09.2019, 17:48
A gdzie ro gniazdo. W Szczawnie?
rozwiązywacz zagadek
rozwiązywacz zagadek 13.09.2019, 14:58
Pewno to sprężyna Sawaryna!

Pozostałe