Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Wjechał motocyklem pod samochód

  • 13.09.2019, 19:13
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wjechał motocyklem pod samochód Policja (arch.)
-Na podstawie zeznań świadków ustalono, że kierujący motocyklem nie ustąpił pierwszeństwa dla prawidłowo jadącego samochodu. Rannego motocyklistę przewieziono do szpitala – informuje asp. sztab. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy komendanta Policji w Gryfinie.

Wypadek miał miejsce dziś (13 września 2019 r.) po południu w miejscowości Stare Czarnowo na ul. Gryfińskiej. Wypadek obsługiwali policjanci z Komendy Powiatowej Policji z Gryfina. Rannego karetka odwiozła do szpitala w Pyrzycach. Za pacjentem udali się do szpitala policjanci ponieważ od motocyklisty wyczuli niego charakterystyczną woń alkoholu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bingo
bingo 15.09.2019, 11:54
I podobno jednak był pijany!
Mireszkaniec
Mireszkaniec 15.09.2019, 09:52
Ten wypadek to chyba dotyczył Starego Czarnowa na ulicy Gryfińskiej, a nie Glinnej. Należy podawać właściwą informację Panowie .
dok
dok 15.09.2019, 10:00
Dokkładnie, w stronę Glinnej.
red.
red. 15.09.2019, 10:57
Dziękujemy. Poprawione. Mieliśmy info, że na ul. Gryfińskiej w Glinnej.
C2H5OH
C2H5OH 15.09.2019, 08:10
Może pijany był?
Wczoraj po Górnym Tarasie jakiś dawca jeździł pomiędzy blokami z zepsutym tłumikiem.
kalendarz
kalendarz 14.09.2019, 01:45
Wiadomo! PIątek 13!
Nie powiodło mu się. Co za szkoda.
Nie powiodło mu się. Co za szkoda. 13.09.2019, 23:58
Nieudana próba samobójcza. I szkoda, bo ja życzę ludziom jak najlepiej i powodzenia w ich przedsięwzięciach.
Cyna
Cyna 13.09.2019, 23:30
Po co te hasełka Uważajcie na motocykle? Motocykle razem ze swoimi jeźdzcami na tor a nie na publicznych drogach fisiować cwaniaki. Dostosuj się do przepisów i warunków na drodze buraczyno motocyklowy.
Życzliwy
Życzliwy 14.09.2019, 00:38
Heh jak na razie z to kierowcy gryfinscy powinni przesiąść się na dorożki.....bo sami jeżdżą jak buraki ....jak w Rosji stan umysłu .zaściankowe matoly
GG
GG 13.09.2019, 22:14
Do przegumowania.over
Ella
Ella 13.09.2019, 20:53
Ile to cierpienia przez ten alkohol!
alkohol
alkohol 13.09.2019, 19:54
Czy on musiał tak jechać aby wjechać, czy nie mógł tak jechać aby nie wjechać?

Pozostałe