Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Nowy rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie

  • 16.09.2019, 15:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nowy rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie Jakub Kuźmowicz
Aspirant sztabowy Marcin Karpierz nie jest już rzecznikiem prasowym powiatowego komendanta policji w Gryfinie. Pan Marcin został kierownikiem w Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie. Natomiast asystentem do spraw prasowo-informacyjnych został starszy sierżant Jakub Kuźmowicz.

Jakub Kużmowicz jest w policji od 2012 r. Najpierw służył w oddziale prewencji w Szczecinie. Potem był w ogniwie patrolowo-interwencyjnym. Przez ostatnie lata zajmował się ruchem drogowym. 

Nowemu rzecznikowi gratulujemy.

Asp. sztab. Marcinowi Karpierzowi dziękujemy za współpracę! Powodzenia!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tak uważam
tak uważam 19.09.2019, 11:39
Odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu!
Dyl
Dyl 17.09.2019, 10:07
Tylu nierobów i jeszcze rzecznik prasowy potrzebny ?
Jak jest sukces, to przed kamery pcha się kierownictwo Komendy, jak wpadka to się stawia przed dziennikarzem jakiegoś policjanta z patrolówki, a ten ględzi co mu karzą przełożeni, chroniąc ich wizerunek publiczny.
Kiedyś o sprawach wypowiadali sie kierownicy wydziałów i nigdy nie powiedzieli za dużo, aby nie spalić prowadzonych dochodzeń.
30+
30+ 17.09.2019, 09:36
Wreszcie zaczynają stawiać na młodych a nie na stara gwardię. To mi się podoba p. komendancie!
Gryf.
Gryf. 17.09.2019, 15:01
Panie Komendancie proszę wymienić jeszcze starą gwardię pracowników cywilnych. Plotkary,intrygantki , kombinatorki , konfabulantki-zwłaszcza żony byłych milicjantów.Proszę się im przyjrzeć.
faforytka szefa
faforytka szefa 22.09.2019, 07:45
Ha ha ha ale zal *** sciska wez sie za prace a nie tylko lataj po pokojach nierobie i siejesz ferment
xyz
xyz 17.09.2019, 16:37
bardzo mi się podoba ten komenatrz. Jestem za tym !
Żona Cezara musi być poza wszelkim podejrzeniem”
Żona Cezara musi być poza wszelkim podejrzeniem” 17.09.2019, 15:24
Która dała ci kosza że tak wyraźnie nie lubisz.
Capri
Capri 17.09.2019, 07:39
Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Tak trzymać Kuba.
Ten teges.
Ten teges. 17.09.2019, 02:05
Toś zrobił chłopie karierę........... Pozazdrościć tylko.
Okres ochronny minął
Okres ochronny minął 17.09.2019, 01:37
Usuwa starych co podnieśli bunt przeciw poprzednikowi. I słusznie. Bo następny byłby on. A nowemu komendantowi zacytuję fragment jego wystąpienia: " Najbardziej cieszy patrol pieszy." A tu jak nie było tak ni ma. Może ci starzy by się zdali. W komendzie nic nie robią to może niech pochodzą po mieście.
wampirzyca
wampirzyca 16.09.2019, 23:39
W Gryfinie mamy fajnych, kompetentnych i miłych Policjantów. :)
gość
gość 16.09.2019, 20:35
pną się chłopaki, aparatczyki systemu
Patriota
Patriota 16.09.2019, 20:33
Czemu nie było sztandaru policyjnego w Gryfinie na rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej???
Pop
Pop 16.09.2019, 20:16
Dobrze może sie
Uuuu
Uuuu 16.09.2019, 19:58
https://gs24.pl/450-zlotych-ma…
rzecznik
rzecznik 16.09.2019, 19:50
Przegumować łajzę!
Emerytura
Emerytura 16.09.2019, 19:45
Ile osób w lutym po podwyżce 500 zł zamierza złożyć raporty o emeryturę???
Bez włosów
Bez włosów 16.09.2019, 19:43
Czy w jednostce fryfińskiejnistnieje grupa ppścigowa speed patrol??? Kiedy ruch drogowy będzie pracował w nocy tzn między 00.00 a 6.00 rano gdzie najwięcej jeździ osób w weekendy na podwójnym gazie....Ile patroli pracuje w godzinach nocnych stale tzn. między 22.00 a 6.00 ????
Gryfinianka
Gryfinianka 18.09.2019, 12:52
W tych jest jeden patrol na całą gminę Gryfino, od puszczy bukowej za kolbaczem do jakichś miejscowości za baniami, lasu między lisim polem a krzywinem i gdzieś w granicach Krajnik dolny-ognica. Czasem są dwa, ale one nie są w tym samym czasie tylko chyba do północy albo do drugiej czy trzeciej. Nic dziwnego, że nie łapią tych na podwójnym gazie.
kpt. Wagner
kpt. Wagner 16.09.2019, 22:02
To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania. Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to, niestety, mój obowiązek. Zrozumieliście? Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss. Zrozumieliście?
Statystyka i plany
Statystyka i plany 16.09.2019, 19:36
Bez przesady w plutonie słabiutko transfer do drogówki a jak przyszedł to filmik był w necie z jazdy pojazdem służbym....To ma być informacja, ciekawe o czym.... pierwsze pytanie tylko bez ściemy nie chodzi o dzisiejszy dzień ale o pytanie ile miesięcznie mandatów za rozmowę przez komórkę nakłada gryfińska drogówka w gminie Gryfinie....Jakoś dziś w telewizji była wypowiedź że jakieś 365 dziennie w całej Polsce a w skali roku 100 000. Nie ma więc efektów jak w samym Szczecinie można nałożyć 1000 dziennie a przeliczając na liczbę tysięcy miast w Polsce to malutko....Koedy drogóeka zacznie łapać pojazdy przekraczające prędkość przy ulicy Jana pod szkołą i w parku miejskim gdzie jest dozwolona prędkość 20 km/h a jeżdżą nawet 70-80 km/h. Trzeba łapać w miejscach niebezpiecznych a nie na drodze Gryfino Wełtyń gdzie prosta jest....Ile mandatóew za palenie na przystankach i i miejscach niedozwolonych nałożyła prewencja we wrześniu....Co Pan uważs na temat palenia i jak o wpływa nazdrowie gdy jest się buernym palaczem....Kiedy drogówka zacznie karać osoby na zakazie zatrzymywania....Ile wezwań za wycieraczką zostawiają funkcjonariusze bo tego nie można zaobserwować.... Czy posiadacie miernik spalin bo jest dużo aut w Gryfinie gdzie z rurybwydobywa się śmierdzący dym....Ile mandatów zostało wystawionych za parkowanie na miejscach dla osób niepełnosprawnych...Czemu nie widać patroli pieszych na nabrzeżu??? Czy w ramach akcji znicz przewidziana jest akcja znicz wspólnie z innym służbami choćby Inspekcją Transportu Drogowego...Czemu nie widać zatrzymywania tirow na prędkość na ulic Kolejowej gdzie pojazdy przekraczają ciągłą linię i na pewno nie jadą 40 km/h mimo ograniczenia prędmości....
Dziewczyna z Kołbacza
Dziewczyna z Kołbacza 18.09.2019, 13:01
Patroli pieszych nie ma na nabrzeżu bo na 8 godzin jest jeden patrol. Czasem jakoś na siebie nachodzą. A jak tam w patrolu jest może z 12 osób to nic dziwnego, że nie wyślą ich na patrol pieszy. Tylko pretensje by były że na interwencję czekasz długo, bo ktoś życzy sobie patroli pieszych na nabrzeżu. A czas oczekiwania na interwencję w Kołbaczu jest i tak wystarczająco długi.
Tv
Tv 16.09.2019, 20:15
https://www.tvn24.pl/wiadomosc…
*** komisarz
*** komisarz 16.09.2019, 19:52
Nie wystawiają mandatów policjanci bo też chcą być ludźmi.
A kary nie przynoszą efektów
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo 16.09.2019, 19:55
To zobaczcie ile jest filmów, gdzie w wyniku rozmowy przez telefon giną ludzie albo kalekami są do końca życia....
*** komisarz
*** komisarz 16.09.2019, 21:11
A ja myślałem , że jak gapią się na du pe czki ?
Poczytaj, to się dowiesz , że kary nie przynoszą efektów.
Wystarczy wprowadzić obowiązek zestawu głośnomówiącego w każdym samochodzie ,
Marie
Marie 16.09.2019, 18:49
Gratuluję!
Poznaję tego człowieka z publicznych miejsc, zawsze grzeczny, zawsze uczynny. Jestem przekonana, że świetnie poradzi sobie w nowej roli!
sąsiada
sąsiada 16.09.2019, 22:04
Też trzymam kciuki!
HAHA
HAHA 16.09.2019, 19:57
Gdzie te miejsca w Zalipiu???
starsza pani
starsza pani 16.09.2019, 19:26
Potwierdzam!
Tu
Tu 16.09.2019, 18:38
Kierownikiem czego?
kitkett
kitkett 16.09.2019, 17:43
młody
ona