Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Zapraszają delegacje na obchody Dnia Seniora

  • 17.09.2019, 14:44
  • Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie
Zapraszają delegacje na obchody Dnia Seniora wzp
Na co dzień z pasją motywują do działania, a 20 września spotkają się na Regionalnych Obchodach Dnia Seniora. W trakcie uroczystości, która odbędzie się w Operze na Zamku w Szczecinie poznamy laureatów konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Aktywni dla Seniorów”.

Już po raz trzeci zachodniopomorscy seniorzy świętować będą swój dzień w trakcie uroczystości organizowanej przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego. – Chcemy, aby całe społeczeństwo od tych najmłodszych do najstarszych mogło korzystać z pomysłów, doświadczeń i witalnej energii seniorów – mówi marszałek Olgierd Geblewicz, który zapowiedział udział w uroczystości.

 

Spotkanie będzie okazją do rozstrzygnięcia konkursu „Aktywni dla Seniorów, edycja 2019”. To konkurs, który ma na celu upowszechnianie działalności seniorów w regionie i popularyzację działań organizacji pozarządowych. Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach: Senior Roku, Samorząd Przyjazny Seniorom oraz Organizacja Pozarządowa Przyjazna Seniorom.

 

Początek uroczystości o godzinie 11 w Operze na Zamku w Szczecinie. Spotkanie poprowadzi Konrad Pawicki. Na zakończenie wystąpi aktorka i wokalista Izabela Trojanowska, znana z takich przebojów jak „Tyle samo prawd ile kłamstw” czy „Wszystko czego dziś chcę”.

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na spotkanie obowiązują zaproszenia, które zostały wysłane do Uniwersytetów Trzeciego Wieku, organizacji zrzeszających seniorów, lokalnych samorządów.

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kod
kod 17.09.2019, 19:20
kogo obchodzi geblewicz
Jasińska
Jasińska 17.09.2019, 17:45
Mloda kur** musi zginąć
Tylko Konfederaci
Tylko Konfederaci 17.09.2019, 15:47
To jakie mieli seniorzy emeryturki po rządach PO czyli takich własnie Geblewiczów, Gawłowskich, Nowaków, Brejzów, Schetynów??
ja
ja 17.09.2019, 16:47
aż się koleś zdziwisz .przez 8 lat rządzenia PO PSL waloryzacja mojej emerytury postepowała dosyć skromnie ale postępowała .Przez ostatnie 4 lata moja emerytura gwałtownie traciła na wartosci .w 2005 roku po 45 latach pracy emeryturę miałem wysoką .Pracowałem jako robol w ciezkich warunkach .2005-2007 dostałem pierwszego kopa od kaczyńskiego.no a ostatnie cztery lata to tragedia ,w ramach kupowania głosów wszystkie obijboki dostawały coraz więcej .podstawowy koszyk emeryta wzrósł o 55 % .waloryzacja o 6,6% .o masz odpowiedż na pytanie.przez nastepne (niedaj boze ) 4 lata pisu pozostaje mi wykopanie po ruskach diegtiara i na rozstajne drogi
Precz ze zlodziejami co zapierd...li  Polakom OFE
Precz ze zlodziejami co zapierd...li Polakom OFE 17.09.2019, 17:03
Dlatego wlasnie Konfederacja. Dobrze sie zgadzamy!
Bigos
Bigos 17.09.2019, 16:42
Niektorzy mieli calkiem pokaźne te emeryturki ale Dyktator im zabrał.
seniorka
seniorka 17.09.2019, 15:07
Nikitiński musi odejść!
junior
junior 17.09.2019, 18:44
z seniorami
sosna
sosna 17.09.2019, 15:12
Co ty hajdaś przyczepiłeś się tak tego wiceburmistrza. Odejdzie Sawaryn to wszyscy pójdą w zapomnienie. Co ty taki niecierpliwy?

Pozostałe