Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Ustalają co wydarzyło się podczas wypadku na drodze krajowej nr 31

  • 18.09.2019, 14:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ustalają co wydarzyło się podczas wypadku na drodze krajowej nr 31
Nie ustalono jeszcze przyczyn wypadku koło Marwic. -W nawiązaniu do wypadku drogowego zaistniałego w niedzielę na drodze k31 prowadzone są czynności wyjaśniające w danej sprawie – informuje Jakub Kużmowicz, asystentem do spraw prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że jadący od strony Widuchowej kierowca Volkswagena Tourana zatrzymał się na skrzyżowaniu przepuszczając kolumnę motocykli. W aucie osobowym była jeszcze pasażerka z dwójką małych dzieci. W ten samochód wjechał samochód marki Volkswagen Golf….

 

O wypadku pisaliśmy ostatnio m.in. tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33732,piec-osob-rannych-w-wypadku-na-skrzyzowaniu-dk-31-zdjecia

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

....
.... 19.09.2019, 16:01
Rowerem niech jezdzi skoro samochodem nie potrafi...
Marwice
Marwice 19.09.2019, 12:22
Od strony Widuchowej (czyli tak jak zrobione to zdjęcie) tak ciężko się skręca poniewaz tak szybko jadą te auta z górki....
,
, 19.09.2019, 11:42
Wiadomo, stuningowany Golf pędził i tyle, co tu ustalać.
Ktos
Ktos 18.09.2019, 17:44
Na piwo kuzwa. Co za glupie pytanie.
egn
egn 18.09.2019, 17:04
Ten helikopter co go widać na zdjeciu to gdzie zawiół rannego?
strażak
strażak 18.09.2019, 17:54
Jak zwykle do Szczecina.
Lanser
Lanser 18.09.2019, 15:58
Ale za to ustalono że Nikoteński musi odejść!
prawo prawej ręki
prawo prawej ręki 18.09.2019, 15:08
Z tego co wiem to motocykliści jechali znadprzeciwka i skręcali w lewo. To po jakiego pioruna kierowca Tourana przepuścił ich skręcając w prawo!
Jaa
Jaa 18.09.2019, 20:33
Byłam na miejscu kiedy to się stało i motocyklisci jechali prosto w stone widuchowej
Jaaa
Jaaa 18.09.2019, 18:14
To gowno wiesz i nie pisz takich glupot jak nie masz nic do powiedzenia w tej sprawie kretynie
prawo prawej ręki
prawo prawej ręki 18.09.2019, 18:51
A co Jaaa? Prawda boli?
Jaa
Jaa 18.09.2019, 20:28
Nie boli ale jak jie masz nic mądrego do powiedzenia to sie nie udzielaj
zeta
zeta 18.09.2019, 14:54
Przykro, ze się tak stało, ale znów motocykliści!
ewa
ewa 18.09.2019, 15:25
Co za brednie , to nie byla wina motocyklistów .Mam wrazenie niektórzy piszą aby pisać dla zabicia czasu ale takie brednie pociskają że aż żal.
No no
No no 18.09.2019, 15:05
Przykro, ze się tak stało, ale znów te samochody, proponuje radar 2 razy w tygodniu, na tej drodze i do krajnika dolnego, no i wszędzie wylapiemy tych demonów prędkości - motocyklista.

Pozostałe