Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Ukradli szkolny autobus i jeździli nim po mieście

  • 18.09.2019, 18:48
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ukradli szkolny autobus i jeździli nim po mieście
Nieznani sprawcy bez wiedzy właściciela zabrali z parkingu spod szkoły autobus i wybrali się na przejażdżkę po mieście. –Doszło do tak zwanego krótkotrwałego użycia autobusu przez nieznanych sprawców. Sprawcy włamali się do wnętrza autobusu i go odpalili, a następnie porzucili – informuje nas Jakub Kuźmowicz, asystentem do spraw prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Autobus ma wybitą szybę oraz uszkodzoną listwę boczną. Do kradzieży doszło w nocy 15 września 2019 r. w Moryniu.

Sprawę prowadzi komisariat policji w Mieszkowicach.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

no raczej
no raczej 19.09.2019, 14:37
Ukraińcy wracać do domu!!! won z Polski wszędzie ich już pełno na każdym rogu w Gryfinie to jakaś plaga.!!
lgtb zlikwidowac do rasistowska grupa
lgtb zlikwidowac do rasistowska grupa 19.09.2019, 10:50
komu nie Pasuje 500 plus to do Rosji lub Bialorusi nie daleko Jak Europa nie pasuje....jedynie w tych krajach nie ma socialu......lub w Kambodzy
jura
jura 19.09.2019, 10:42
ja mam 3 razy 500 plus i gowwno wam do tego barany Peowskie,nie pasuje to na Bialorus sie wyprowadzcielub Rosji ciemnogrody
Rudy
Rudy 19.09.2019, 10:40
A dlaczego właściciel nie powie, że od kilku lat autobus jest zawsze otwarty i kluczyki są w stacyjce? Przynajmniej od 3 lat młodzież okoliczna pije sobie tam piwo każdego weekendu, i to nie jest pojedynczy przypadek, jak kiedyś przejezdzalen obok wieczorem to myślałem, że jakaś wycieczka gdzieś jedzie😄😄😄
Ktoś na pewno
Ktoś na pewno 19.09.2019, 18:05
Znam właściciela i nigdy nie zostawia otwartego autobusu tym bardziej z kluczami w stacyjce
A syn kierowcy spał w domu ?
A syn kierowcy spał w domu ? 19.09.2019, 00:07
Jak się rozbrykali po 500+ lepsze narkotyki i lepsze pomysły
My chcemy 600+
My chcemy 600+ 19.09.2019, 09:13
Wiecej wódy na stacji paliw. A to rodzice po 500+ się nabrali i autobus ukradli, rozumiem wszystko, non stop 500+, a bo prędzej z biedy kradli a teraz z ?????
pewnikiem
pewnikiem 18.09.2019, 21:45
Ułańska fantazja gimbazy!
Mark
Mark 19.09.2019, 08:18
To zwykła kradezież!
przewozy szkolne
przewozy szkolne 19.09.2019, 09:04
Ewidentnie Niekietyński musi odejść!
jojoj
jojoj 18.09.2019, 19:58
co ta totalna opozycja juz wyprawia,Broniarz maczal palce
Yitgadal
Yitgadal 18.09.2019, 19:41
Grunt to dobra zabawa https://www.youtube.com/watch?…
nie to co w Gryfinie
nie to co w Gryfinie 18.09.2019, 19:26
A monitoruing miejski jest?
hehehe
hehehe 19.09.2019, 00:05
A po co ci monitoring jak bandyci chadzają w kapturach
heh
heh 18.09.2019, 19:13
To zapewne gimbaza mści się za zamknięcie gimnazjów ;)
123
123 21.09.2019, 14:06
To nie gimnazjaliści,właściciel ma odciski palców i nagrania z monitoringu. Wiadomo kto dokonał tych czynów zostały tylko czynności identyfikacji
kolor
kolor 21.09.2019, 15:14
Odciski z monitoringu!

Pozostałe