Zderzyły się trzy samochody przez wymuszenie pierwszeństwa

  • 18.09.2019, 19:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zderzyły się trzy samochody przez wymuszenie pierwszeństwa
Do kolizji doszło na ul. Pomorskiej w Gryfinie. Samochód marki Volkswagen jechał od ul. Szczecińskiej. Po przejechaniu pod przejazdem kolejowym zderzył się z samochodami marki Renault i Audi.

-Kierowca samochodu marki Volkswagen nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu Kolizja zakończyła się mandatowo - informuje nas Jakub Kuźmowicz, asystent do spraw prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Do tego zdarzenia drogowego doszło 17 września 2019 r. w Gryfinie na ul. Pomorskiej/Kołłątaja.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kadles
kadles 24.09.2019, 09:57
Wielu wjeżdża na czerwonym a potem się dziwi że mu maskę obili.
nie3
nie3 23.09.2019, 22:42
Ale wymusił tylko jeden!
oooo
oooo 19.09.2019, 11:41
Widać, że przedni lewy błotnik Audi A6 był już wcześniej malowany. Straszny partacz musiał to robić, bo bije po oczach ;/
Podróżny
Podróżny 19.09.2019, 10:39
Panie redaktorze niech pan wyśle reportera na dworzec w Gryfinie. Trwają tam roboty na peronie pierwszym. Wczoraj czekając na pociąg miałem okazję się napatrzeć na fuszerkę odstawianą przez pracowników z firmy(?) Krakowski. Z peronu zdjęto stare płyty chodnikowe , ułożono je w stosy. W miejsce zdjętych płyt sypie się cienką warstwę piasku i ubija szypą (szuflą) a następnie ponownie układa się stare płytki chodnikowe. Jaki jest efekt można porównać ze starą i nierozebraną częścią chodnika peronowego. Stara część jest lepsza. Estetyka starych płytek jest fatalna ( po prostu obrzydliwe) i na dodatek są położone nierówno. Różnice w poziomie położonych starych płyt na nowo wynoszą nawet do dwóch centymetrów. To chyba jakaś ukraińska technologia. Mam nadzieję, że to nie roboty w ramach SKM. Czyżby na Gryfino zabrakło pieniędzy ? Przypomnę, że w zarządzie SOM zasiada Mieczysław Sawaryn. Może coś wie ?! Miały być nowe stacje Dolna Odra i Osiedle Południe, miały być windy , kładki nad torami, nowe schody, schody ruchome i szerokie tunele, miał być dworzec PKS i parkingowiec a tu przekładają sześćdziesięcioletnie płyty chodnikowe na drugą stronę i to w jakiejś nie poziomej technologii. Sawarynie gospodarzu miasta !!! Obudź się !!!! Podobno SKM zajmuje się Tomasz Miler i ma jakiś dodatek i kompetencje w tej sprawie ! Jak nie ma Sawaryna to go spytajcie zanim ucieknie z gabinetu.
Grażyna
Grażyna 19.09.2019, 08:11
Janusz ile razy ci mówiłam! Głuchy jesteś?! No i się doigrałeś. Nie ma paserati.
patrz w lusterka
patrz w lusterka 18.09.2019, 21:49
Szukasz seksualnej sympatii? Odwiedź (...) i umawiaj się z kobietami bez zobowiązań, a jeśli poprowadzisz znajomość w dobrym kierunku to być może przerodzi się to w coś więcej. Dyskrecja gwarantowana, wstęp tylko dla dorosłych.

Część komentarza usunięta.
adm.                 
Po chędożył by
Po chędożył by 19.09.2019, 00:10
A trzeba płacić wam ?
napalony
napalony 19.09.2019, 00:52
Jak trzeba płacić to burdel!

Dlaczego międzyczasie zniknął adres strony????
pink
pink 18.09.2019, 21:46
Spieszą się niewiadomo gdzie. I skutki tego takie. Dobrze że nikt tu ranny nie został!
driver
driver 18.09.2019, 19:27
Jak od Szczecińskiej to musiał wjechać na późnych żółtych albo już czerwonych.

Pozostałe