Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Co z zegarem?

  • 19.09.2019, 16:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Co z zegarem?
Czy wiecie może co stało się z zegarem? Już od dłuższego czasu pokazuje tylko jedno - pisze do nas czytelnik za pośrednictwem facebooka i przesyła zdjęcie.

Myślimy, że po prostu dostosował się do stanu kamienicy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

platon
platon 22.09.2019, 04:25
myślenie ma kolosalną przyszłość
Pip
Pip 20.09.2019, 22:39
R. I. P
88
88 20.09.2019, 11:40
Powinien być zakaz umieszczania talerzy anten satelitarnych na fasadach budynków od strony ulicy. Ktoś dał na to zgodę, zrobił odbiór techniczny pod wzgledem bezpieczeństwa czy komuś taki talerz na głowę nie spadnie ?. Dlaczego tego badziewia nie ustawią na dachu ? Wygląda to okropnie i to w dodatku na głownej ulicy miasta. Okna na ścianie z zegarem, to też chyba samowola budowlana. Gdzie plastyk miasta ?
Najwyższy czas zbużyć te budynki razem z barakiem zwanym Intermodą, bo nawet nazwa jakaś taka z zeszłej epoki.
Pikuś
Pikuś 21.09.2019, 10:44
Buraku od wyburzeń...idąc tą twoją kulawą logiką powinno się wyburzyć 3/4 kraju bo to nie za tej epoki zbudowano? Hahaha. Miernota burmistrz nie wybudował żadnego chociaż jedynego mieszkania. Przerosło go wszystko. Jedynie co to potrafił zniszczyć korty, sklepy....itd
Precz z brzydotą na chodnikach młode na chodnik stare po trawie
Precz z brzydotą na chodnikach młode na chodnik stare po trawie 20.09.2019, 22:45
Ty masz rację , ja jestem za zburzeniem wszystkich po komunistycznych blokowisk, powinny zniknąć już dawno,
My na wsi poradziliśmy sobie z podobnymi oborami, maszyna je zmieliła razem z krowami.
Gryfiniak
Gryfiniak 20.09.2019, 19:45
Anteny ludzie wieszają bo niewolno wchodzić na dach budynku ponieważ dach jest świeżo po remoncie jak się nie znasz to niewypisuj głupot!!!!!Chyba że masz jakieś inne porachunki z ludźmi którzy tam mieszkają?Na to wygląda!!!!
zburzyć, sprzedać, zmarnotrawić...
zburzyć, sprzedać, zmarnotrawić... 20.09.2019, 19:31
Niszczyciele nieruchomości mogliby mieć taki plan...
A sztab urzędników "plastyków, architektów, ogrodników" miejskich - od zatrudnienia urzędnika miasto nie ładnieje...
????
???? 20.09.2019, 09:34
To do Piłata pytanie, ale nie żyje. W takim razie do byłej skarbnik gminy zadajcie to pytanie dlaczego takie gó.... kupili?! Tak rządziło lewactwo
do jełopka
do jełopka 20.09.2019, 11:14
jełopku po 5 latach nie wpadłeś na pomysł, że trzeba ścianę pomalować, zegar zakonserwować a herby miast poprawić?
Na pałacyk pod lwami zgonisz winę na budowniczych, że remontu po 100 latach nie robią?
skutki widać
skutki widać 20.09.2019, 12:44
Tylko nie jełopku skorumpowany komuchy!
zburzyć....
zburzyć.... 20.09.2019, 19:33
jełopku - nie zauważyłeś, że minęło 5 lat? Swój samochód też czyścisz i konserwujesz raz na 10 lat?
Nawet ściany pomalować nie potrafisz?
nwet zegar przemawia
nwet zegar przemawia 20.09.2019, 00:21
To wrózba że już czas na burmistrza.
czemu mnie to już nie dziwi...
czemu mnie to już nie dziwi... 19.09.2019, 21:48
Jaki gospodarz, taka jego wizytówka. A na tej ścianie odpadające herby miast partnerskich....
ja
ja 19.09.2019, 20:22
macie obok zegar na wieży więc o co biega?
czemu mnie to już nie dziwi...
czemu mnie to już nie dziwi... 19.09.2019, 21:49
Mieciu, ty naprawdę nie wiesz, "o co biega"? Obciach...
ja
ja 20.09.2019, 06:21
pewnikiem aby dowalić burmistrzowi .
Andrzej z kryzysu
Andrzej z kryzysu 20.09.2019, 20:26
Wazeliny braknie w mieście. Daj spokój człowieku
do jełopka
do jełopka 20.09.2019, 11:17
jełopku, a niby "czyja to kompetencja" syf na mieście, niedziałający miesiącami zegar? "dowalić"? A może niech się weźmie do roboty, w końcu krzyczał "ludzi nie obchodzi czyja to kompetencja, to burmistrz jest gospodarzem miasta"....
Poki nie był burmistrzem to wszystko była "kompetencja burmistrza". A teraz?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 19.09.2019, 18:50
stanął na widok juli i natali ha ah ah w imieniny tych dwóch dfziewcząt nawet zegary stają ha ha ah
Lumpy
Lumpy 19.09.2019, 19:47

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

w samo południe
w samo południe 19.09.2019, 19:44
Nic dziwnego :-)
Pikuś
Pikuś 19.09.2019, 17:45
Ciekawe jakie odprawy dostaną vicki na wylocie.
gamoń
gamoń 19.09.2019, 17:22
kuzwa nie moge pojąć-zegar stoi a czas leci!
Podpis
Podpis 20.09.2019, 13:11
już tego nie pojmiesz. twój czas minął.
zegarmistrz światła
zegarmistrz światła 19.09.2019, 16:53
Czas już najwyższy aby Nikoteński odszedł.
Pogromca kurwilbów
Pogromca kurwilbów 19.09.2019, 19:19
Juz wkrótce taczka trzyosobowa czeka na pełnych kołach
na reinkarnacje juz gotowyb ha ha ha
na reinkarnacje juz gotowyb ha ha ha 19.09.2019, 18:54
to za prawdziwa piosenka jak dla nikifora ha ha ah https://youtu.be/obvizJRnezA ha ha ah
Tee
Tee 19.09.2019, 18:49
Fajfokloki som godzine później
Jm
Jm 20.09.2019, 05:34
Po jakiemu ty piszesz? Język idzie połamać!!!!!!!
budzik
budzik 19.09.2019, 17:25
Po wskazówki do zegara
Bush
Bush 19.09.2019, 16:38
Ale redaktor złośliwy. Znów pewno wina Sawaryna!
mieszkaniec
mieszkaniec 19.09.2019, 20:59
A niby czyja jak nie Sawaryna? Budynek gminny, zegar gminny,więc jak można mówić Nie moja kompetencja?
z głupia frant
z głupia frant 20.09.2019, 07:12
można zapytać "o jaką zieleń miejską pani radnej chodzi" - gdy ta mówiła o chaszczach niewykoszonych...
tarocistka rencistka
tarocistka rencistka 19.09.2019, 16:37
To zła wróżba dla Gryfina!
tłumacz
tłumacz 19.09.2019, 21:00
To dla Gryfina właśnie dobra wróżba. Sawaryn odejdzie w siną dal ze swoimi klakierami
???
??? 20.09.2019, 09:37
I co przyjdą znowu lewackie złodzieje?!
prokurator
prokurator 20.09.2019, 00:22
Nie tak szybko!
wróżka
wróżka 19.09.2019, 16:35
Po prostu przyszedł czas na zmianę burmistrza!
Pindol
Pindol 19.09.2019, 19:30
I to jak najszybciej sie da
z
z 20.09.2019, 14:33
I kiedy to ma nastąpić?

Pozostałe