Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Rozrośnie się dom kultury [WIDEO]

  • 19.09.2019, 19:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rozrośnie się dom kultury [WIDEO]
Władze gminy planują aby z dniem 1 stycznia 2020 roku połączyć dwie samorządowe instytucje kultury, tj. Muzeum Regionalne w Cedyni z Cedyńskim Ośrodkiem Kultury i Sportu. W wyniku połączenia tych instytucji ma funkcjonować jedna instytucja Kultury, to jest Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu. W jego ramach działać będzie także muzeum w Cedyni. Na dzisiejszej (19 września 2019 r.) sesji Rady Miejskiej radni przegłosowali projekt dotyczący zamiaru połączenia tych samorządowych instytucji kultury.

Przedstawiamy nagranie fragmentu sesji, gdzie dyrektor muzeum Ryszard Matecki przekonuje radnych, że warto podjąć uchwałę intencyjną dotyczącą połączenia obu instytucji kultury.

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oscar
oscar 20.09.2019, 11:39
Rozrasta się wtedy jak sa przyjmowani nowi swoi vide UMiG i jednostki gminne.
Stop
Stop 20.09.2019, 10:29
Psu na budę to wszystko kpiny jakieś coś to jest nazywane muzeum facet na etacie po co pytam turyśći śmieją śpię z tego niby muzeum COKIS nikt tam nie chodzi następna parodia ale urzędasy na etatach trzeba im płaćić z naszych podatków następni komisja od alkoholików po co co tydzień śpię zbierają by podpisać listę z 10 urzędasów nikt tam oczywiście nie przychodzi same autorytety oni będą ludzi spowiadać z życiowych problemów główniarstwo ale podpiszą listę i Kaśka wpływa z podatków mieszkańców gminy Cedynia a my za to wszyscy płacimy budują bzdurne za miliony ścieżki rowerowe jakieś ambony do obserwacji ptaków budujcie ludziom mieszkania uważają ludzi za idiotów potrzebnych tylko by ich wybierać ludzie opamiętajcie śię co wy wyprawiacie w tej Gminie krytykowali tą z Rudnicy a wy robicie to samo i nie jesteśćie lepśi za kadencji pana Zarzyckirgo
Janek
Janek 21.09.2019, 00:03
Kotka zamilcz! Miałaś swoje 5 minut. Teraz sprzątają po tobie.
Zoombi
Zoombi 20.09.2019, 10:03
Panie Sawaryn ! A jak panu idzie budowa nowego domu kultury w Gryfinie i remont pałacyku pod lwami >
bambi
bambi 20.09.2019, 12:02
Za nowy GDK i pałacyk to Niekietyński musi odejść!
Fiu Bździu
Fiu Bździu 19.09.2019, 23:44
Ci niektorzy radni to chyba są niestabilni emocjonalnie. Rok temu zakładali a teraz likwidują
Kręcić baranów
Kręcić baranów 20.09.2019, 08:21
Bo wy nie wiecie o co chodzi, jeszcze pijani jesteście, bo to nie tak-gdzie po kase się zgłosić?????
dezubekizacja
dezubekizacja 19.09.2019, 20:30
Co to za łysek siedzi przy tym gościu machającym łapkami?
Wyborca
Wyborca 20.09.2019, 13:17
No ja nie wiesz, to ten gościu rady i zaradny, któremu mało czasu na sesji powiatowej w Gryfinie a teraz jeździ do kolegi Adama. Zawracam głowę nowymi pomysłami!.
PP
PP 20.09.2019, 13:28
Myślisz że to on podpowiedział z tym muzeum?
oszczędny
oszczędny 19.09.2019, 20:17
Trwa sprzątanie po Kotowicz.
gnój
gnój 20.09.2019, 00:01
Prawdziwa stajnia Augiasza.

Pozostałe