Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Sensacyjne relacje świadków dotyczące wypadku

  • 20.09.2019, 14:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sensacyjne relacje świadków dotyczące wypadku fot. Ryszard Kwapisz Więcej o wypadku w dzisiejszym wydaniu 7 Dni Gryfina.
-Piszecie o wypadku białego dodga, ale nawet nie wpomnicie, że jedna osoba z tego samochodu uciekła zaraz po zdarzeniu. I to nie ona kierowała tym samochodem, który został oddany do warsztatu - ujawnia nam rozmówca. -Dachował inny samochód niż był na zdjęciu w waszym pierwszym artykule. Autem kierował nie ten, co wpadł w ręce policji, ale prawdopodobnie ten, który uciekał - zdradza nam kolejny czytelnik.

Jeden ze świadków tuż po wypadku powiedział, że kierowca feralnego samochodu był jeden. Udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, że pojazd stał wcześniej w jednym z gryfińskich warsztatów. O fakty zapytaliśmy rzecznika prasowego policji.

-Trwa postepowanie wyjaśniające i to jest wszytko, co mogę na tę chwile powiedzieć - stwierdził w rozmowie z nami dziś 20 września 2019 r. Jakub Kuźmowicz, asystent do spraw prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

O wypadku pisaliśmy wcześniej tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33774,po-gryfinie-jezdzil-pijany-az-dachowal

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hahahaha
hahahaha 21.09.2019, 22:53
Uciekał jak Benny Hill a za nim wszystkie baby z wiochy na go la sa ! Hahahaha
Krzysztof
Krzysztof 21.09.2019, 21:02
Gadają że ten drugi woził nogi za pas.Ja bym omijał ten warsztat szerokim łukiem.
Janusz
Janusz 21.09.2019, 12:27
Elektromechanikcy ze Szczawna ?
draiver z de loreana ha ha ah
draiver z de loreana ha ha ah 21.09.2019, 12:03
https://youtu.be/J0e_kuAbawI ha ha ah nie otworzył się most eisteina rosena ha ah ah
debil is debil
debil is debil 21.09.2019, 21:46
daj spokój półgłówku-lecz się debilu!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
pit
pit 21.09.2019, 04:55
Ktoś jednak za ten sanochód by odpowiedzialny a wpadł w niewłaściwe ręce!
gapa! gapa! gapa!
gapa! gapa! gapa! 20.09.2019, 23:32
Kto zostaje pijany w samochodzie bo juz nie ma sił ten gapa!
K
K 20.09.2019, 23:15
Ludzie nie odpowiedzialny gość który dorabiał do tego trunkowy zapożyczył auto. Jego wina i tylko jego.
Mi też się to zdarza
Mi też się to zdarza 20.09.2019, 22:39
Pasażer twierdzi że to nie on kierował , co więcej twierdzi że go porwali kosmici.
GG
GG 20.09.2019, 23:34
Juz lepiej że uderzył się w głowę i nic nie pamięta
doMi
doMi 20.09.2019, 23:33
To nie ćpaj tyle!
Ariel
Ariel 20.09.2019, 21:30
Mr wawerek szalony driver
UDO
UDO 20.09.2019, 20:24
UCIECZKA Z MIEJSCA WYPADKU TO POWAŻNA SPRAWA. ZWŁASZCZA GDY SA RANNI.
ho
ho 20.09.2019, 21:35
Nikt nie uciekł...Wymysł pijusa...Dobrze ,że nikogo nie przetrącił po drodze i skończyło się tylko na stratach materialnych...
gaga gapa
gaga gapa 20.09.2019, 19:59
Milerek judził zdjęć nawrzucał, obiecał że napisze w gazecie a tu mu Kordelas sprzątnał znowu temat sprzed nosa. Jakby Milerek nic nie pisał to miałby temat do gazety a tak da artykuł jak już wszyscy go przemaglowali.
praktyk
praktyk 20.09.2019, 19:54
Jak oddajesz samochód do warsztatu to musisz najpierw spisać licznik. Nigdy nie oddawaj zanim tego nie zrobisz. Ja tak czynię i nikt do Krakowa w miedzyczasie moim samochodem nie pojedzie. Póbne jazdy robię też tylko ja!
Paulus
Paulus 20.09.2019, 19:51
To w Gryfinie nie zotstawię już samochodu!
O
O 20.09.2019, 19:31
Widziałem to. Siedziało pięciu i każdy trzymał za kierownice. Posadzić ich wszystkich.
Alex
Alex 20.09.2019, 19:24
Szczawno
Werenna
Werenna 20.09.2019, 19:47
Mieczysław Gryfino Zbaw mieszka w Szczawnie. Może podpytać? Może wie coś??
ja
ja 20.09.2019, 16:19
dobra piszcie lepiej co to za warsztat :O
Ktoś
Ktoś 20.09.2019, 16:02
Warsztat jest w Szczawnie
fajrant
fajrant 20.09.2019, 20:00
Po wódkę jechali?
iiiiiiiiiiii
iiiiiiiiiiii 20.09.2019, 15:41
Jechał sam... Wymyślił sobie sam ,że to nie on kierował -wiadomo w jakim celu to bredził :)
żubr
żubr 20.09.2019, 20:00
Ciekawe za ile wział na siebie winę.
news
news 20.09.2019, 15:00
ja pierdziu ale SENSACJA
szok
szok 20.09.2019, 15:00
Co to sie dzieje w tym Gryfinie!

Pozostałe