Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Nowa stacja paliw w Gryfinie z opóźnieniem

  • 21.09.2019, 17:28
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nowa stacja paliw w Gryfinie z opóźnieniem
Budowa miała się zakończyć w czerwcu 2019 r. Tymczasem prace intensywne prowadzono jeszcze w drugiej połowie września. Nowa stacja paliw ma zostać otwarta przy ul. Łużyckiej w Gryfinie. Trzecia przy tej ulicy, tym razem koło Lidla.

Stację buduje nimeicka grupa Seller.

W Gryfinie mamy sześć stacji paliw. Tyle samo jest w przygranicznym Osinowie Dolnym. Tu jednak jest jest większa ilość dystrybutorów.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jako
Jako 22.09.2019, 22:14
A co niby ci politycy widuchowiak i Von mają wspólnego z nową stacją paliw? No chyba że ci z Gryfina. Ktoś przecież działkę sprzedał, ktoś zgodził się na taką inwestycję.
Won
Won 22.09.2019, 12:17
Napieralski ty fałszywa mordo jak śmiesz śpię tu pokazywać mam nadzieję że nierobienie nie wybiorą ćię do normalnej pracy pasożycie śpię węże nic nie załatwiłeś dla regionu jak ty śmiesz kandydować nierobie
widuchowiak
widuchowiak 22.09.2019, 12:28
To mój senator i mam nadzieję przyszły poseł. Pamiętał o nas całą kadencję.
Joasia z podlasia
Joasia z podlasia 22.09.2019, 09:02
Po ile u was w Gryfinie prosięta?
>>>>>
>>>>> 22.09.2019, 12:04
Spytajta się leniwego opasa.
Ha,ha,ha
Ha,ha,ha 22.09.2019, 05:14
Szesc stacji paliw a kompresor jeden w Pniewie,wstyd byle kase trzepac
Knagulec
Knagulec 22.09.2019, 08:06
Dobrze gadasz Pan Krzysztof ma a reszta to dziadostwo
Aaron
Aaron 22.09.2019, 01:10
Co z myjnią w Pniewie? Kiedy będzie otwarta?
Frezor
Frezor 21.09.2019, 22:40
Nie tankuje chrzczonego paliwa na polskich stacjach . Pozdro
B.
B. 21.09.2019, 21:47
Niemiecka firma buduje Orlen.
Tak się wspomaga Polskie firmy budowlane.
Sir Joseph Porter
Sir Joseph Porter 22.09.2019, 12:03
Ach, no przecież, w wyborze firmy budowalnej trzeba kierować się dziecinnymi, nacjonalistycznymi fetyszami, a nie takimi głupstwami, jak jakość wykonania, cena, szybkość.

Straszna głupota, żeby myśleć o wydajności i kosztach, a nie kraju pochodzenia. No po prostu cringe normies.
Joko
Joko 21.09.2019, 21:52
Ty glupek, dlatego 13 pogonimy z gryfina dom publiczny zwany platforma
okno
okno 21.09.2019, 21:44
Z tego co widze to bedzie 6 miejsc do tankowania.
Ja w niemieckim nie kupię bo nie jestem idiotą i dbam o to żeby moje wnuki…
Ja w niemieckim nie kupię bo nie jestem idiotą i dbam o to żeby moje wnuki też miały 500+ 21.09.2019, 21:42
Ciekaw jestem czy tyle samo polskich stacji paliw i marketów powstaje w Niemczech ? O czym to świadczy ? Albo tępy rząd albo obywatele są głupsi od tych z za Odry więc albo trzeba się z tym pogodzić albo zwalczać tępotę.
Witek
Witek 21.09.2019, 20:35
No i super że będzie nowa stacja bo ta reszta to masakra droższe niż u sąsiadów w niemczech ok jeszcze najlepsze i najtańsze paliwo to na WM luzycaka a co sawaryn ma do tego że aut coraz więcej już nie będzie takiego burmistrza i człowieka w Gryfinie jak braknie Sawaryna buraki z***
Drogowiec
Drogowiec 21.09.2019, 19:31
Ciężki sprzęt i materiały budowlane nie mogą dojechać Łużycką. To tor przeszkód.
knagulec
knagulec 21.09.2019, 18:34
Nowa stacja paliw w Gryfinie z opóźnieniem szkoda bo AJWAJ oprócz ropy i domestosu nic innego nie pije ha ha ha
Knagulec
Knagulec 22.09.2019, 08:08
Nie podszywaj sie pod Pana swego Knagulca
ajwaj
ajwaj 21.09.2019, 20:18

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Sauronq
Sauronq 21.09.2019, 18:29
Czy my nie mamy własnych stacji paliw tylko szwabskie jak tak dalej bedzie to nic z tego nie bedzie..... Oby do wyborow i zegnaj toaleto obywatelska
Piotrek
Piotrek 22.09.2019, 00:40
Prawo rynku. Polska sila robocza jest zbyt droga, to prace budowlane musi robić firma z kraju, gdzie praca jest tańsza
Są jeszcze nasze łupki
Są jeszcze nasze łupki 21.09.2019, 19:34
Orlen ledwo zipie. Kończą się umowy z Rosją, na Iran Trump nałożył embargo a amerykańskie ł(d)upki nie nadążają.
Bogumiła
Bogumiła 21.09.2019, 17:39
I bardzo dobrze. Konkurencja jest zdrowa. Skorzystają na tym klienci.
Paweł
Paweł 21.09.2019, 19:19
Nie wydaje mnie się.
Suarez
Suarez 21.09.2019, 17:39
Coraz wiecej samochodów to i coraz więcej stacji paliw. Tylko parkingów brakuje.
Kierowca
Kierowca 21.09.2019, 19:35
Sawaryn przecież buduje parkingowce no i pięknie zagospodarował nabrzeże.
Niemiec
Niemiec 21.09.2019, 21:49
I jest gdzie się w w wy sss radź ! Tylko te bloki szpecą powinny być nowoczesne apartamentowce jak w Świnioujściu.

Pozostałe