Leszek Droździel wiceburmistrzem

  • 19.01.2016, 00:35
  • Admin Admin
Leszek Droździel wiceburmistrzem
Był przez 4 lata doradcą burmistrza Gryfina - Henryka Piłata. Leszek Droździel został na początku tego roku wiceburmistrzem Trzebiatowa. Wcześniej pełnił podobne funkcje - był zastępcą burmistrza Choszczna (w latach 2005 – 2006) oraz wiceburmistrzem Gryfic (w latach 1990 – 1994). Był także prezesem i wiceprezesem Agencji , Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Pełnił też funkcję dyrektora gabinetu szefa Kancelarii Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.
Jako wiceburmistrz Trzebiatowa zastąpił na stanowisku Stefana Warcholaka, który przeszedł na emeryturę. Leszek Droździel pochodzi z Gryfic.
Admin Admin

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oczywiście
oczywiście 20.01.2016, 09:18
do Mała Mi: Tylko powinien co jakiś czas zrobić audyt i jak się nie sprawdził, jak taki MIler, to poszedł!!!!!!
Mała Mi
Mała Mi 20.01.2016, 08:45
do miejscowy: Jak widać burmistrz sam dobiera sobie kadrę.
cyklop
cyklop 19.01.2016, 22:33
Nieudacznik to jest jeden - redaktorek.
miejscowy
miejscowy 19.01.2016, 21:34
A nasz burmiszcz otoczył się niekompetentnymi nieudacznikami. Żal Gryfina.
borowski
borowski 19.01.2016, 15:23
Znaczy że jest dobry i ktoś go znowu docenił.
miszcz
miszcz 19.01.2016, 14:43
To jego region.
prezes
prezes 19.01.2016, 11:43
spadachroniarz
taczki
taczki 19.01.2016, 11:42
Jesteśmy gotowe!
luft
luft 19.01.2016, 10:51
Nie wykorzystany dobrze w Gryfinie.
Aleksis
Aleksis 19.01.2016, 10:51
Sebastian weź pod uwagę to, że gdyby nie nagonka Milera w jego szmatławej gazecie na Heńka, to Sawaryn o fotelu burmistrza mógłby sobie tylko pomarzyć, mam nadzieję że Miler skończy tak samo i to już niebawem, z jeszcze większymi fanfarami i z honorem godnym jego osoby na taczce odjedzie.
maciuś wykopany z PO
maciuś wykopany z PO 19.01.2016, 10:49
facet nie zna siem na niczym ale poczebuje brać kase za darmo i zna tych co czeba znać by pszy korycie wytrfać
Pszczółka
Pszczółka 19.01.2016, 10:23
Doświadczenie jakieś ma.
Sebastian
Sebastian 19.01.2016, 10:17
Burmistrz Sawaryn popełnił błąd, że to nie jego a Milera powołał na stanowisko wiceburmistrza.
kowacz
kowacz 19.01.2016, 09:35
Faszysta czytaj uważnie. On został wiceburmistrzem Trzebiatowa, a nie Gryfina!
Fasszysta
Fasszysta 19.01.2016, 07:42
Zawód - Wiceburmistrz !!!! Czy w Gryfinie oprócz wyznawców PO i Komorowskiego , niema mądrych ludzi ???

Pozostałe