Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Potrąciła rowerzystę lusterkiem. Mężczyzna w szpitalu

  • 24.09.2019, 14:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Potrąciła rowerzystę lusterkiem. Mężczyzna w szpitalu Policja (arch.)
Kierowca samochodu marki Chevrolet wymijała rowerzystę. Podczas tego manewru lusterkiem zahaczyła rowerzystę. 47-latek doznał urazu barku i został przewieziony do szpitala.

Chevroletem kierowała 43-letnia mieszkanka naszego powiatu. 

Do zdarzenia doszło w miejscowości Strzeszów 21 września 2019 r..

Policja apeluje do kierowców o spokojną i rozsądną jazdę. Bądźmy skoncentrowani podczas jazdy, unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu. Pamiętajmy, że na drogach jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale także za innych uczestników ruchu drogowego.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

naprawde
naprawde 29.09.2019, 00:37
Jeden na kilka milionów taki przypadek
Konfucjusz
Konfucjusz 25.09.2019, 08:12
Wąska droga, albo przynajmniej 1 z nich jechało zbyt daleko od swojej prawej krawędzi jezdni.
/
/ 25.09.2019, 07:04
Dać babie auto i wojny nie trzeba ;/
women
women 25.09.2019, 09:38
Antyfeministyczne hasło świadczące o twoim ubóstwie intelektualnym.
Pozdrawiam
Pozdrawiam 24.09.2019, 22:32
A ja widziałem peleton dzisiaj , nie dość , że w kolumnie jechali to jeszcze zobaczyłem wielkie zady aż trudno było wyprzedzić żeby lusterkiem nie klepnąć.
józek
józek 24.09.2019, 16:29
Brak zachowanej odległości... karać surowo bo nie którzy kierowcy wymijaja rowerzystów dosłownie na styk.
nagminne to
nagminne to 24.09.2019, 20:47
A niektórzy rowerzyści jadą prawie środkiem drogi. Już nie mówiąc, że dwóch jedzie równolegle!
lola
lola 25.09.2019, 09:12
Przepisy tego nie zabraniają. Trzeba zachować bezpieczną odległość i już!
podejrzewam
podejrzewam 24.09.2019, 14:59
Pewno jechała na trzeciego.
Chevrolet
Chevrolet 24.09.2019, 15:50
Jakby nie patrzeć w lusterko to i tak widać że Nikotyński musi odejść!
prostak
prostak 24.09.2019, 20:26
Sok z buraka lejesz od............. chyba już lat. Jak gość się nie nadaje to go odwołaj!

Pozostałe