Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Lis chodzi po Gryfinie jakby nigdy nic

  • 25.09.2019, 09:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Lis chodzi po Gryfinie jakby nigdy nic
Bardzo proszę o nagłośnienie sytuacji która ma miejsce w okolicach starostwa przy ul. Sprzymierzonych i przedszkola. Od czwartku zeszłego tygodnia po parkingu oraz po terenie przedszkola beztrosko biega lis. Dziś udało mi się to uchwycić ok. 7 rano.

Z mojego punktu widzenia nie jest to normalne i może stanowić zagrożenie dla każdego z nas. Dlatego proszę o interwencję i zainteresowanie odpowiednich służb - pisze czytelniczka i przesyła zdjęcie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (82)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oto
oto 02.10.2019, 19:43
Tomasz Lis chodzi po Neewsweeku!
Lisia Kita
Lisia Kita 30.09.2019, 12:16
Lis wędrowniczek. Ze Sprzymierzonych poszedł na Szczecińską.
nogaonka
nogaonka 29.09.2019, 17:19
Telewizja nad domem LISA już wysłała drona!
Dyl
Dyl 26.09.2019, 11:27
Z wszystkich wpisów wynika,że największym zagrożeniem dla nas wszystkich jest ' nawiedzona czytelniczka '. Żyj babo i daj żyć innym !!!
https://video.wp.pl/chcial-nag…
abcdefgh
abcdefgh 26.09.2019, 10:23
Teraz biedny LIS zapewne zostanie zabity . i po co to było? A ty gazeto Gryfińska powinnaś tez czasami się zastanowić co publikować a co nie!
Kkk
Kkk 26.09.2019, 10:39
Popieramy w 1000 %
taryczlowiekimorze
taryczlowiekimorze 26.09.2019, 10:17
Jeba ...ch Mysliych !! ustawcie bo straszny lis chodzi po Gryfinie Swoją droga wytłukłbym wszystkich myśliwych!Afera na światową skale JPR... tY BABO do roboty się weź
Kkk
Kkk 26.09.2019, 10:40
Popieram 1000%
Kkkk
Kkkk 26.09.2019, 09:43
Do tej dziwnej pani, której wszystko i wszyscy przwszkadzają! Witaj sku....u,człowieku, Ty stoisz nagi. Nagi Twój umysł! Nie rób z główna igrzysk! Nikomu lis nie przeszkadza tylko Tobie! Lis biega po ulicach naszego miasta od ponad roku! Nikomu w szkode nie wchodzi. A jak sąsiadom jajka ukradnie to tez dramatu nie bedzie.
JM
JM 26.09.2019, 08:14
A gdzie ma chodzić? Jego świat się kurczy.
wiernny ssać kuternoga ha aha h
wiernny ssać kuternoga ha aha h 26.09.2019, 07:11
darek gdzie idziesz hubercik wpadnie do nory na warszewo wychlapać cyca ha ha ah
k
k 26.09.2019, 05:25
szanowna czytelniczko .zapewne jesteś katoliczką .Pan Bóg dał ziemie wszelkim istotom nie tylko człowiekowi.Oddaj wiec co boskie Bogu. nie podchodż do lisa ,nie drażnij.Jak ktoś już napisał człowiek "wlazł z butami" w jego środowisko.Trochę szacunku do natury.Nie jesteś na ziemi ,"tej ziemi "jedynym panem.
Demokracja
Demokracja 26.09.2019, 08:25
Panowanie nad przyrodą, to było do upadku człowieka. A poza tym, to katolicy nie powinni kierować się Starym Testamentem.
katolik
katolik 26.09.2019, 08:34
Obowiązuje Stary i Nowy Testament!
majkel
majkel 26.09.2019, 05:14
Widziałem ,,go" w okolicach Steklna.
Róża
Róża 26.09.2019, 01:21
Widziałam go na ulicy niepodleglosci
gość
gość 26.09.2019, 01:05
olaboga... lis.... nad morzem latają stada dzików a w Londynie więcej lisów niż kotów. U nas jeden lis. hmmm dążmy do lepszych (wymienionych wcześniej miast)..
paris
paris 26.09.2019, 14:43
to sie wyprowadz jak ci sie tam tak podoba
miejski łofczy
miejski łofczy 25.09.2019, 23:55
Znafcy tematu! :))))))
myśliwy
myśliwy 26.09.2019, 08:35
Mietek cię zatrudnił?
Heil Donald
Heil Donald 25.09.2019, 20:34
To Tomasz Lis szedł do Starostwa PO wytyczne . Toż wiadomo że tam jest taki gryfiński SokzBuraka .
rozwiązanie
rozwiązanie 25.09.2019, 20:16
Burmistrz jest myśliwym . nudzi sie, a tak przynajmniej będzie czatował z flintą w Gryfinie!
GG
GG 25.09.2019, 20:11
No to go teraz zabiją, tak najmądrzejszy ssak na świecie załatwi sprawe - a fu , fu ,fu fu, bo nic innego nie da się zrobić,odlowic i do lasu.
Borsuk
Borsuk 25.09.2019, 19:28
Ktos mu pobudowal domki na terenie gdzie miał nore i tereny łowieckie. Ale to w porządku. Nie byli wsciekli.
Jogi
Jogi 25.09.2019, 18:41
To lis ancymon i w tym miejscu czesto mozna liczyc na przejechanego głąbka.
Czytelnik
Czytelnik 25.09.2019, 17:59
Skoro sie nie boi to pewnie wściekły tylko poco on do starostwa idzie tam jeść mu nie dadzą.
treser
treser 25.09.2019, 19:36
Taaa, starosta karmi tylko swoich, a oni mu z ręki jedzą!

Pozostałe