Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Uderzył prosto w dom!

  • 25.09.2019, 23:04
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Uderzył prosto w dom! KPPSP Gryfino
-Kierujący pojazdem marki Seat Leon stracił panowanie nad pojazdem wskutek czego uderzył w budynek mieszkalny. Kierującego z urazem klatki piersiowej zabrano do szpitala na dalsze badania - informuje Jakub Kuźmowicz, asystent do spraw prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Do zdarzenia doszło dziś 25 września 2019 r. ok. godz. 17 w Radziszewie.

-Stanowisko kierowania odebrało informacje o samochodzie osobowym, który zjechał z drogi i wjechał w budynek mieszkalny. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania strażacy stwierdzili samochód osobowy uderzył w narożnik budynku w Radziszewie przy ul. Szczecińskiej 28. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji LPG w samochodzie osobowy oraz odłączeniu akumulatora w pojeździe. Na miejscu policja kierowała ruchem. W działaniach udział brali: JRG Gryfino, OSP Radziszewo, policja oraz pogotowie ratunkowe - przekazuje informację strażak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

poeta
poeta 29.09.2019, 20:43
Plaża. laski , wakacje, plaża - Hurgada.
To nie dla mnie ja mam seada.
przywalił
przywalił 29.09.2019, 17:41
To się nazywa DZWON!
oj
oj 27.09.2019, 23:59
To jak on jechał!
Świadek
Świadek 27.09.2019, 17:16
Zablokowano Radziszewo w szczycie na prawie godzinę. Służby były po 10 minutach, chyba można było skierować strażaka ochotnika z Radziszewa do kierowania ruchem przez objazd do Gardna. W tym czasie przyjechało tam 1000 aut. Wszyscy usiłowali zawrócić.
Leprekan
Leprekan 26.09.2019, 15:23
Krew mnie zalewa jak czyta się niektóre komentarze "sprawnych inaczej" półgłówków, a może ktoś pomyślałby że kierowca zasłabł i to nie jego wina. nie pozdrawiam bo szkoda czasu.
nakepeL
nakepeL 26.09.2019, 23:35
Jak kierowca zasłabł to kto do hol....y prowadził ?
Hm....
Hm.... 27.09.2019, 08:16
A Ty byłeś świadkiem, widziałeś, siedziałeś w aucie że wypowiadasz się na temat, na który w ogóle nie masz pojęcia? Po co w ogóle zabierasz głos, jak kompletnie nie wiesz co się stało....
no cóż
no cóż 26.09.2019, 16:22
Zasłabł i nacisnął na pedał gazu? Są jednak granice absurdu!
Leon
Leon 26.09.2019, 14:19
Nie dość, że pokarano go brakiem umiejętności, to jeszcze takim autem
niom
niom 26.09.2019, 10:25
Trzeba szybciej jeździć ,zdecydowanie za wolno
Matuzalem
Matuzalem 26.09.2019, 09:12
Spoko, my ze szwagrem nie takie rzeczy klepalim.
ja
ja 26.09.2019, 05:28
jest takie rosyjskie przysłowie :"tisze jedziesz,dalsze budziesz"
!!!!
!!!! 26.09.2019, 00:48
Ale urwał!!!!
Radziszewo
Radziszewo 25.09.2019, 23:58
A huk był potężny!
Wszystko przez baby
Wszystko przez baby 25.09.2019, 23:54
Pewnie baba go zdenerwowała , że aż stracił panowanie i uderzył w swój dom.
Banas
Banas 25.09.2019, 23:58
W twój dom?
milczy?
milczy? 25.09.2019, 23:53
A co na to alkomat?
1998
1998 25.09.2019, 23:52
Przy takich zniszczeniach oczywistym jest że facet nie jechał 50 km/h, tylko zapier* *lał ile fabryka dała. Sprawą z urzędu powinna zająć się Prokuratura!
...
... 26.09.2019, 08:14
Z tak rozległą analizą na podstawie zdjęć to powinieneś być biegłym w prokuraturze...
driver
driver 25.09.2019, 23:51
Mógł pomylić na zakręcie hamulec z pedałem gazu. To się zdarza młodym kierowcom!
...
... 26.09.2019, 17:48
Jeśli zapie.... i w zakręcie wciskasz hamulec to ci gratuluje.
desk
desk 25.09.2019, 23:41
Masakra ten samochód!
...
... 26.09.2019, 17:49
ciebie nawet na taki nie stać, jak ty ze starym na rowerze na ramie jeździsz
Meniuś