Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Mieli przy sobie amfetaminę. Dodatkowo kradli prąd

  • 26.09.2019, 20:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mieli przy sobie amfetaminę. Dodatkowo kradli prąd
Specjalny Zespół Operacyjny Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie zatrzymał 25-latka i 41 latka, którzy posiadali amfetaminę. Dodatkowo odpowiedzą za kradzież prądu.

-41-letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego miał przy sobie substancje psychotropowe w postaci amfetaminy o wadze 0,71 grama. Natomiast 25-latek, mieszkaniec naszego powiatu, miał substancję psychotropową w postaci amfetaminy - 0,55 grama. Obydwaj zostali zatrzymani na terenie miasta – mówi nam Jakub Kuźmowicz, asystent do spraw prasowo-informacyjnych Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. Oprócz tego dokonali w miejscu zamieszkania nielegalnego poboru prądu – dodaje rzecznik prasowy policji/

Akcję przeprowadzono 24 września 2019 r.

Sprawa 43-latka i 25 latka zajmie się teraz Sąd Rejonowy w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (131)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sadka
Sadka 09.10.2019, 21:52
Dużo osób tutaj jest bardzo zbulwerowanych komentazami, ale wiekszosc z nich jest pisana przez osoby z tego kręgu wzajemnej adoracji.
Wielka torba
Wielka torba 05.10.2019, 09:10
Aldona dawaj namiary wpadne wykołysze was tam wszystkich moje perełki
ssacz pęta
ssacz pęta 03.10.2019, 06:34

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Moni$
Moni$ 02.10.2019, 20:07
Śmiechu Warte Hahaha!!!
Taką Szczate jak Biały nie da się Kochać! I nie piszcie śmieci jeżeli Ch... Wiecie na ten temat. Biały to Nic nie Warta *** i Niewdzięcznik wiele razy wyciagali do niego rękę ale bez sensu nie warte zachodu Szmatławiec wybrał drogę Ćpania i ***a co popadnie!
Co lepsze potem na Psy z *** walił bo się chwalił że nic nie pomogło wyroku i tak mu nie zmniejszyli... Tyle i w temacie
Taki Frajer z niego że własnemu Bratu Kobietę wyruuchał Buuaaahhaaa!! Aleeee....
Larwa
Larwa 09.10.2019, 21:25
Aldona ciebie sadził po same kule jak ten staruch buahahahaaaaaa
aldona
aldona 03.10.2019, 15:46
Ty przyprawilas rogi wlasnej matce masz dziecko ze staruchem kryminalista wiec kto jak kto ale ty nie masz prawa oceniać białego i wymyślasz bzdury ale gorszy od ciebie nie bedzie! Od początku miał cie gdzieś a ty uganialas się za nim i taka zakochana że dzieciaka zostawiłaś żeby z nim być ! Nie oceniaj innych nie wymyślaj skoro z ciebie jest najwieksza frajerka psa też szczekasz razem z mamusia kazdemu dajesz! Nie pamiętasz jak biały ci jedzenie od mamy woził żebyś z głodu nie j...z dzieciakiem ! Odchowal ci dzieciaka trochę wdzięczności !i każdy wie ze szkoda mu dzieciaka było dlatego tyle z tobą siedział ! Bo z tego co widać dłużej niż miesiąc twoje związki nie przetrwały !
luj
luj 03.10.2019, 06:27
Ciebie tez Aldona wykołysał
Szczerbaty ćpun z baraków
Szczerbaty ćpun z baraków 02.10.2019, 16:29
Aldona daj namiary to cie wezme do siebie na chate pokołysać nie bój nic będzie po kule
łapali go na amfe
łapali go na amfe 02.10.2019, 08:24
https://youtu.be/Q-CS1S7eGDU to był piorun pioruny walą w rtęć z amfy
stepstone
stepstone 30.09.2019, 09:17
Patola grefińska z baraków się nudzi a tomaszek nie chce im wybudować osiedla socjalnego na byłym sanatorium aby siedzieli wszyscy w gettcie i robili małe patolki dla 500+ po co nam taka leniwa włądza jest potrzebna
Anyway I'll commit $uicide
Anyway I'll commit $uicide 29.09.2019, 21:55
Z chemii lepiej przerzucić się na cudowne zioła..
I don't want to die in Gryfino
I don't want to die in Gryfino 29.09.2019, 22:08
Ogólnie połączenie faktów jest świetne prąd i gównoamina
Anyway I'll commit $uicide
Anyway I'll commit $uicide 29.09.2019, 21:59
Nick to nick, nic poważnego
Twoja Stara
Twoja Stara 29.09.2019, 21:27
Ale Wy Wszyscy Jestescie Po*** 😂😂 kazdy z was sie Rucha kazdy z was Cpa a wypominacie Innym 😂😂 *** was Gyfińskie Patolusy !! 😂😂
Jakie wy wszyscy macie ***owe zycie Skoro wiecie kogo i Gdzie bialy Ruchal 😂😂 gryfinskis Plociuchy
Klacze bialego
Klacze bialego 29.09.2019, 21:39
Uuuu zabolalo ? Widac he he wspomnieli o tobie uuuuu
Autor
Autor 29.09.2019, 15:51
Białego Kondona wy***a z domu za to że J.. Wszystko co popadnie był zdolny Ch... W dziurkę od łóżka wkładać pałaa ***..
Pierwszy raz z Rogacką w lasku na dolnej go przyłapała Aldona potem z Jadzką Szajerową co lepsze walił Jadzke i Olke Rybe na raz u Matki na Weltyniu w domu!!!!
Bleee ochyda Zygac się chce
ciapek
ciapek 02.10.2019, 19:01
Aldonka! Nie pamietasz jak dzieciaka u matki na barakach zostawilas I do Bialego sie wjeb... na chate do weltynia ...teraz wypisujesz na niego a sama leniu smierdzacy do 14 spalas I nic nie robilas tylko sie uganialas za nim!
Bialy z*** sobie zycie kazdy wie dlaczego I do konca zycia bedzie zalowal dlatego wjeb... sie w narkotyki bo wszystko bylo mu obojetne siedzi i hu.. na wlasne zyczenie ale ty patolusie bylas najgorszym co go spotkalo sie napatolilas!
KLAga
KLAga 03.10.2019, 06:29
Ale to zadziarana k... musi być
Rucholf
Rucholf 29.09.2019, 21:42
To *** rozprute ale pęto mozna zapodac takim dziewuszkom dajcie namiary ukradne *** bialemu
Jaśko
Jaśko 02.10.2019, 16:30
Orląt lwowskich leżące wieżowce
Auuu
Auuu 29.09.2019, 16:00
Brawo Ty!!
Harem Gryfiński
ŁU
ŁU 29.09.2019, 15:57
A O Kogutowej i Grygorcewicz zapomnieliscie dodać! Hehe
Zachaczając jeszcze Grabkową na kościelnej
brat
brat 30.09.2019, 10:09
Tak Aldonko widze ze dalej sledzisz losy bialego bo go kochasz zniesc nie mozesz
Ale wymieniajac same patolusy lacznie ze soba potwiwrdzasz ze nalezysz do takiej samej grupy ku...
Zajmijcie sie swoim zyciem nie zazdros
Daj mu spokoj
Wje.... go do pierdla malo ci? Osmieszac go bedziesz ?
Osmieszasz siebie on z*** sobie zycie na wlasne zyczenie ale najwiekszy blad popelnil ruch... ciebie
ja
ja 29.09.2019, 19:34
Szwagierke Aldony
Zone jej brata....za to siedzi?
Aldonce nie przeszkadzalo ze ja zdradzal wracala za kazdym razem
B
B 29.09.2019, 15:54
Dokładnie tak to prawda
baran
baran 29.09.2019, 15:47
Kto potrzebuje pastucha? Na Podhalu o tym wiedzą.
G
G 29.09.2019, 15:26
Żal dosłownie żal mi was wszystkich z kont wy te wymysly bierzecie. To właśnie z was jest największa patola. Sama mieszkałam na barkach i to co piszecie to bzdury jedyna prawdą, to to że Adasia Ojciec gwalcil Magdę jego siostrę i to że Dorota olewa to żeby rachunek za prąd zapłacić i zeczywiscie ciągną na lewo prąd bo ona woli wypić niż zaplacic. Ale poza tym są tam normalni ludzie wiem bo tam mieszkałam ale wyprowadziła się bo założyłam rodzinę. Ludzie tam są życzliwi i zawsze pomogą i nie chodzi o narkotyki. Bo na tą chwilę to Kret tam rzuca tematem Przykrywke ma że u Państwa Laskoskich mieszkanie remontuje a za plotka temat podaję który ma schowany na tym terenie. Dlatego dobra rada za pracę się wejście i przestańcie wymyślać.
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 30.09.2019, 09:08
Widocznie ciebie tez kołysali
Czytelnik
Czytelnik 29.09.2019, 15:12
Standardowo Ostre Słowa do których jest zdolna Brudas Kogutowa udziela się w gadki na igryfino nic więcej...
Patrz na Siebie Szlaufie Za*** wszyscy Wiedzą że Ciebie każdy już ruchal, zapomniałaś jak Kaszanie na chatę się wbiłaś i wyjść nie chciałaś Szmato Lopez po Ciebie przyjść musiał liściem po papie cię ogarniał! Hehehe *** ***
Brudas
Brudas 30.09.2019, 09:09

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Aleee
Aleee 29.09.2019, 15:04
*** co za bzdury wy naprawdę nie macie zajecia. Tylko tak potrafi kogutów *** tak pisać a nie teraz lachon kreta. No i teraz ona *** daje na psach bo musi ulgę K.... zrobić od tego jej *** jej tylko rośnie. Gadacie na tego Adasia ta Andzele który odważny znajdzie się żeby to im powiedzieć łe żaden patola właśnie każdy ma łacha z takich jak wy piszecie i cwaniaki na odleglosc. A łachy CK pretensje do Mumiego na oryginały go nie stać.
Lump
Lump 30.09.2019, 09:10

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

szok
szok 29.09.2019, 11:56
To co czytam wbija mnie w fotel. Gdzie są służby tego miasta? Gdzie są radni tej dzielnicy, OPS, dzielnicowy, PCPR i wiele innych,którzy tylko gwiazdorzą ?! Czy ta mieścina ma gospodarza ?
G.
G. 29.09.2019, 10:59
Czytając tę wszystkie komentarze stwierdzić można tylko jedno mamy bardzo inteligentne społeczeństwo którego nikt normalny w realu słuchać nie chce. Dlatego wymądrzacie się anonimowo wierząc że piszecie jakieś mądrośći.
Bułka
Bułka 29.09.2019, 11:35
Tak panie anonimowy punkt G.
Cyna
Cyna 29.09.2019, 10:34
Spokojnie Kret wykupi baraki razem z ćpunami. Zainwestuje w elewację, ociepli i podłączy prąd. Następnie narobi dzieci i ucieknie na skuterku bez świateł do Kryminału.
Bułba
Bułba 29.09.2019, 01:17
Do końca roku patologia z baraków znika. Dosyć wylęgarni ćpunów, rozprowadzania narkotyków, złodziejstwa. Niedługo dojdzie do tragedi w tym bajzlu.
Bułka
Bułka 29.09.2019, 01:09
Ten Kret to nic nie zmądrzał w kryminale. Nadal myśli, że jest gangster i dorobi się majątku. Krecik lata 90 się skończyły. Do uczciwej roboty kryminalisto i ćpunie. Baraki to w kryminał cię wsadzą, mam nadzieję, że razem z tobą reszta baraków pójdzie siedzieć wy ćpuny i złodzieje na skuterku.
Bułka
Bułka 29.09.2019, 01:04
Baraki powinny być zlikwidowane w trybie natychmiastowym. Ja jako pracujący, płacę podatki, mam swoje mieszkanie, wszystko sam kupuję z dochodów. Patologia siedzi, ćpa, diluje i prąd na lewo ciągnie?! Usunąć patusów z Gryfina.

Pozostałe