Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Policyjna akcja o pseudonimie Edward w Gryfinie

  • 27.09.2019, 11:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Policyjna akcja o pseudonimie Edward w Gryfinie KPP Gryfino
Gryfińscy policjanci przygotowali sporo niespodzianek i to nie tylko dla kierowców. Szczególna swoją uwagę skupili na patrolowaniu dróg, kontroli prędkości oraz nadzoru nad przejściami dla pieszych w pobliżu takich obiektów jak m.in. szkoły. Zagrożeni mogli poczuć się ci, którzy rozmawiają przez telefon z komórką w ręku.

Pełna mobilizacja w gryfińskiej drogówce spowodowana była akcją EDWARD.

-Funkcjonariusze Ruchu Drogowego na ternie powiatu gryfińskiego przeprowadzili 26 września 2019 r. działania kontrolne "Prędkość". Działania te miały za zadanie uświadamianie kierowcą, że jazda z nadmierną prędkością zwiększa ryzyko powstania wypadku drogowego -

Projekt Edward (European Day Without Road Death) – Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach – to działania organizowane pod patronatem Europejskiej Organizacji Policji Ruchu Drogowego TISPOL od 2016 roku. Ideą przewodnią projektu jest „wizja zero” - zero ofiar śmiertelnych wypadków drogowych w tym dniu na drogach Europy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Demokracja
Demokracja 28.09.2019, 08:09
Miałem okazję tego dnia przejechać kilkaset km. To, co niektórzy wyprawiali, to cud, że tylko 1 wypadek widziałem. Ale jeśli dla milicji najważniejszym zagrożeniem jest prędkość, to ten jej cały Edyp nie mógł inaczej zadziałać.
kulson
kulson 27.09.2019, 19:25
Wczoraj jechałem tędy, tych Edwardow jeszcze nie było.
– Tak mówicie? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tych Edwardów wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by byli to wy byście staruszkę przejechali, tak? A to być może wasza matka!
– Jak ja mogę przejechać matkę na szosie, jak moja matka siedzi z tyłu?
– Halo, tu „Brzoza”, tu „Brzoza”! Źle cię słyszę! Powtarzam, powiedział, że matka siedzi z tyłu… „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!
Jarosław
Jarosław 27.09.2019, 15:28
Edward powinien przegumować AJWAJA i KNAGULCA,pod i nad grzbietowo
kot
kot 27.09.2019, 15:16
Niech polują na burmistrza ,ten zawsze z telefonem przy uchu
Edward
Edward 27.09.2019, 18:26
Nikotyński musi odejść!
Pogromca Ajwaja
Pogromca Ajwaja 28.09.2019, 09:58
Taczka czeka na tego s.....
samoryt
samoryt 27.09.2019, 15:35
Mnie najbardziej wkurzają nowobogaccy którzy mają wypasione fury i możliwości rozmowy przez komputer ale nie jak w mXIX wieku będa trzymali słuchawke w reku.
PSY
PSY 27.09.2019, 14:43
Jak zwykle Badziew !!!!!!!!!! A ruszta tyłki na Krzyżówkę Wojska Polskiego i Jana Pawła II . Co nazwy ulic KŁUJĄ w oczka ???
dyscyplinarka
dyscyplinarka 27.09.2019, 13:59
Dlaczego te nieroby zastawiają radiowozami wjazd na prywatną posesję?
Mieszzkanka
Mieszzkanka 27.09.2019, 13:53
To panowie Policjanci zapraszamy do Daleszewa na Sportową tu dopiero nalapiecie kierowców z telefonem przy luchuu podczas jazdy
Luna
Luna 28.09.2019, 09:59
Ty je.... konfituro
Rafi
Rafi 27.09.2019, 13:45
To na cześć Edwarda Gierka ?
Gomułka
Gomułka 28.09.2019, 06:37
Brawo Edward Gierek!!!!! ( Hurra)

Pozostałe