Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Moja córeczka zraniła się igłą w parku. Rodzice, bądźcie czujni! - ostrzega czytelnik

  • 28.09.2019, 21:26
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Moja córeczka zraniła się igłą w parku. Rodzice, bądźcie czujni! - ostrzega czytelnik
Dzisiaj około godz. 13 w parku w Gryfinie moja 5-letnia córka zraniła się w rękę igłą medyczną. Nie byłoby to nadzwyczajne, gdyby nie to, że igła była umieszczona w ławce w taki sposób, żeby ktoś się zranił - informuje nas pan Przemysław.

-Pomyślałem więc o tym, żeby ostrzec mieszkańców i aby zwracali uwagę w miejscach publicznych w Gryfinie, gdyż nie wiadomo czy to odosobniony przypadek. Nie życzę nikomu, żeby inni przeżywali to co my, czyli oczekiwania na wyniki HIV, żółtaczki i innych zaraziliwych chorób. Sytuacja była zgłoszona na policję, ale wiemy, że nikt cudu nie dokona i najlepiej samemu być czujnym - dodaje pan Przemysław.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

K.
K. 02.10.2019, 15:28
Wydaje mi się, że na szczęście to nie była igła od jakiegoś ćpuna, a raczej jakiegoś "społecznika", który w ten sposób chciał ukarać siadającą tam i pijącą piwo młodzież. Więc przynajmniej w kwestii zakażenia nie powinno być następstw...
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 30.09.2019, 20:44
to hubert kuternoga ze starostwa jeszcze ćpa z wieczorkami ah ha ah on z igłami i strzykawkami latał swego czasu moze to jego "zguba"
gość
gość 30.09.2019, 20:37
i co zrobić z taką informacją? Postawić na nogi setki policjantów i może uda im się powstrzymać jakiegoś 10 letniego łobuza a może i nie. A może ich wykiwa i na drugi raz schowa pod liściem kupę ale nie w parku ale na nabrzeżu... cóż, wtedy dziarsko zmieni się strategię. Uważajcie rodzice, od teraz już uważajcie
proste ale jednocześnie trudne
proste ale jednocześnie trudne 30.09.2019, 21:17
Po prostu trzeba uważać gdzie bawi się dziecko. I tyle.
wózek
wózek 30.09.2019, 09:27
Jak w parku niebezpiecznie to gdzie pójść z dzieckiem?!
Laboratorium
Laboratorium 29.09.2019, 22:54
Prowadzane jest śledztwo w sprawie igły , która posłuży jako dowód rzeczowy w sprawie skazania terrorysty.
Są pierwsze przecieki i poszlaki. Igła być może została wystrzelona z broni pneumatycznej z wierzy kościoła przy ul Barnima , nie wiadomo kto oddał strzał i kto miał być celem. Trwają badania toksykologiczne a pierwsze testy potwierdzają użycie rzadkiego żabiego jadu.
Rodzic
Rodzic 30.09.2019, 17:20
Bardzo nieladnie. Pomysl o rodzicach tej dxiewczynki.
nieczysto
nieczysto 30.09.2019, 09:29
Żartujesz sobie z poważnych spraw. Oj nieładnie. Pewno jesteś probumistrzowskim trollem bo wiadomo kto odpowiada za park!
miś
miś 29.09.2019, 17:35
Wczoraj jechałem tędy, tej igły jeszcze nie było.
– Tak mówicie? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tej igly wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by była, to wy byście staruszce igłę w rzopu wbili tak? A to być może wasza matka!
– Jak ja mogę wbić w rzopu igłę matce jak moja matka siedzi z tyłu?
– Halo, tu „Brzoza”, tu „Brzoza”! Źle cię słyszę! Powtarzam, powiedział, że matka siedzi z tyłu… „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!
Oby nie z Bań
Oby nie z Bań 29.09.2019, 12:53
Nie no to spoko, po co panikowac, może wszyscy zacznijmy kłuć dzieci igłą, bo to nic strasznego. Po za tym jesli to cukrzyk, to nie wie co z robić że zuzyta igłą?
ja
ja 29.09.2019, 13:03
znów nieznajomość tematy .do insuliny jest specjalny aparat z zupełnie odmienną igłą .
Heniek ze Baniów
Heniek ze Baniów 29.09.2019, 12:29
Jakiś cukrzyk insulinę sobie podawał a wy same cpuny jesteśta
ja
ja 29.09.2019, 12:33
ludzie nie panikujcie ..swoją drogą nie jest to przedni dowcip z igłą .mama dziecka miała prawo przewidywać najgorsze .Sorry ,takie mamy społeczeństwo!
On
On 29.09.2019, 12:44
Komentarz kogoś co ma wywalone na wszystko, nie dziwi mnie również dalszą część komentarza odnośnie społeczeństwa, przypominam tylko że wszyscy jesteśmy częścią społeczeństwa. Po za tym czytanie bez zrozumienia to kolejna dolegliwość wszystkich lepiej wiedzacych, bo dziecko nie było pod opieką matki tylko ojca, ale to nie ważne przypne łatkę i czuję się spełniony że pouczylem społeczeństwo. Brawo ty!!
ja
ja 29.09.2019, 13:01
a co igłą kłuł rodzic czy był to czyn członka społeczeństwa .chyba ,że wierzysz w zielone ludziki.a opieka ojca niby jest gorsza od matki?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 29.09.2019, 10:58
W tej sytuacji szukanie winnych w straży, czy policji jest bezzasadne, regularnie odwiedzam park z dziećmi i nie widzę tam cpunow. Myślę że powinno się skupić na tym kto to zrobił, a nie kto mógł temu zapobiec. Z artykułu wynika że ktoś zostawił igłę celowo i to mnie najbardziej dobija, że co trzeba mieć w głowie żeby coś takiego robić. Jestem przekonany że igłą była czysta, czego całkowicie życzę rodzicom i całkowicie ich rozumiem w kwestii troski o dziecko. Nie róbmy jednak z tego sprawy politycznej, przekonaniowej, religijnej, administracyjnej, czy jakiej kolwiek innej, bo igły nie zostawił nikt z powyższych, tylko człowiek.
do Straży Miejskiej
do Straży Miejskiej 29.09.2019, 10:37
Uwolnić park od ćpunów!
Konsal
Konsal 29.09.2019, 09:18
Ciekawe zaco biorom pieniądze
jachira
jachira 29.09.2019, 08:57
to te kolorowe fantazie chodzace po miescie co maja poderwany dekiel jak Jachira
Mieszaniec
Mieszaniec 29.09.2019, 08:13
Pod nosem straży miejskiej jestem ciekaw co robiła. Niech się ruszom do roboty a najlepiej pieszo a nie robiom sobie zięcia że rozdają odblaski.
Rodzic
Rodzic 29.09.2019, 07:53
Tragiedia. To juz ludzie i przede wszystkim dxieci w parku nie moga bezpiecznie odpoczywac. Dziekije Panu za podanie informacji. Zycze szczesliwego zakonczenia badan.
Dzięki Panie prezesie
Dzięki Panie prezesie 29.09.2019, 07:53
Zapraszam Panów Policjantów z blok w którym Spółdzielnia Mieszkaniowa Dolna Odra ma BIURA . Ławeczki POrobili ćpunom żeby na ziemi nie siadali . Plac zabaw w dzień ( hałas ze 120 decybeli ) POtem ćpalnia .
Cyna
Cyna 29.09.2019, 00:58
Ćpuny i dilerka musi być usunięta na zawsze. Kto w ogóle jest za ten *** odpowiedzialny? Dilery i ćpuny od 25 lat działają i nikt z tymi degeneratami nic nie robi.
Iza
Iza 29.09.2019, 00:35
Naprawdę przykra sprawa
proste
proste 28.09.2019, 23:24
Ćpuny jakies zostawiły!
Butelka
Butelka 28.09.2019, 22:39
Sprzątanie swiata.Dzieci biorą do ręki róźne rzeczý.Tak naprawdę to potem nawet rąk nie myją po takim sprzątaniu.
Butelka 1
Butelka 1 29.09.2019, 10:24
Dzieci sprzątają bo ma być czysto ,ale powinny być takie akcje zabronione ze względu na skaleczenie ,wchodzą w krzaki gdzie często są odchody .Rękawiczk szybko ulegają zniszczeniu i zbierają smieci bez uźycia rękawic.
gryfino
gryfino 29.09.2019, 09:16
Dokładnie ! taki właśnie szkoły dają zły przykład
proste
proste 28.09.2019, 22:44
Dlatego mądrzy dają dzieciom rękawice....
Ale bydlak, który zostawił igłę - szkoda słów.
Oby nie była zakażona....
Sprzątanie świata przez dzieci to wielka niedorzeczność.
Sprzątanie świata przez dzieci to wielka niedorzeczność. 28.09.2019, 23:41
Co ci durniu po rękawicach jak dziecko natrafi na szkło albo taka igłę??
logika
logika 29.09.2019, 00:00
Durniu - co za różnica, czy zakłuje się dziecko, czy matka? Uważasz, że lepiej nie sprzątać, niech wszystko leży?
To i tak jakiś debil wbije igłę w ławkę...
gryf
gryf 29.09.2019, 09:17
Od sprzątania to jest PUK a nie dzieci!! co to za debilowato wymyślili .
Gryfinianka
Gryfinianka 28.09.2019, 22:29
Dziękuję Panu za bardzo ważne ostrzeżenie i życzę dobrych wyników dla Pana córeczki .

Pozostałe