Zbigniew Ziobro udzielił poparcia startującemu do sejmu

  • 02.10.2019, 18:48
  • dost.
Zbigniew Ziobro udzielił poparcia startującemu do sejmu dost.
Startujące w wyborach parlamentarnych PiS to nie monolit. Są tam różne frakcje, często ostro się zwalczające – jak można zaobserwować - na listach wyborczych. Jedną z talii w całej wyborczej grze są ziobryści (swoje lobby mają także w Gryfinie). Do Szczecina specjalnie przyjechał minister Zbigniew Ziobro aby udzielił poparcia w wyborach do Sejmu radnemu tego miasta Dariuszowi Mateckiemu.

-To człowiek, którego znam; prawnik, skończył wydział prawa tutaj w Szczecinie, studiował również we Włoszech, przedsiębiorca i jednocześnie osoba, która współpracuje od dawna również w obszarze mediów ze środowiskiem, które reprezentuję, czyli Solidarną Polską – powiedział Zbigniew Ziobro konferencji prasowej na szczecińskich Wałach Chrobrego.

Zbigniew Ziobro przypomniał, że kandydat m.in. pomagał wcześniej w pracy Ministerstwa Sprawiedliwości „dzieląc się swoją wiedzą, w ramach swoich kompetencji, w obszarze w szczególności mediów społecznościowych”.

Dariusz Matecki dziękując liderowi Solidarnej Polski za słowa poparcia przypomniał, że już wcześniej otrzymał też wyborcze wsparcie od eurodeputowanych Beaty Kempy i Patryka Jakiego.

W PiS można zauważyć zasadę, że frakcja udziela poparcia 

Po briefingu na Wałach Chrobrego Dariusz Matecki zaprosił Zbigniewa Ziobro i dziennikarzy do zapoznania się z pracą specjalistów działającej w Szczecinie Polskiej Bazy Genetycznej Ofiar Totalitaryzmów. Baza to projekt Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, powołany do życia na mocy porozumienia z IPN. Przez sześć lat prac eksperci z Bazy zidentyfikowali ponad 100 ofiar bezimiennych pochówków, z których większość to więźniowie skazani przez wojskowe sądy rejonowe w Polsce w latach 1944-56 i rozstrzelani w więzieniu przy ul. Rakowieckiej w Warszawie.

dost.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

słowiańska krew ha ha ah
słowiańska krew ha ha ah 03.10.2019, 15:10
matecki wyłysiał zanim się urodził ha ah ah
Kryminał_Admirał
Kryminał_Admirał 03.10.2019, 11:51
Kryminalista Zobro z wyrokiem... ułaskawiony przez Adriana... to tylko w zachlanej Polsce!
prawnik
prawnik 03.10.2019, 14:12
Zważaj co i o kim piszesz bo tryb wyborczy jest bezwzględny dla hejterów!
matka
matka 03.10.2019, 11:08
do marii...
a ty myslisz ze bez PISU dzieci by chodziły bez butów?? w starcyh ?? smiech na sali jak czytam takie komentarze...
Mieszkanka
Mieszkanka 03.10.2019, 08:17
Do Marie. Wczoraj także spotkałam mamę z trójkę dzieci, ale jakże innę odniosłam wrażenie. Matka pokrzykująca na dzieci, słowa wy...dalaj, itp. do dziecka może 4,5 letniego. Dziecko biegło i płakało. Nie wiem o co chodziło? Ale te wulgaryzmy do dzieci i przy dzieciach? Bałam sie odezwać, gdyż nie wiem jaka byłaby reakcja tej matki, że wtrącam się. Byłoby znacznie ostrzej to pewne. Pani Marie pieniądze to nie wszystko. Nie zawsze wiemy na co idą te pieniądze. Darmowe żłobki, przedszkola, obiady, kolonie, zajecia dodatkowe, podręczniki itd. to jest pomoc dla dziecka. A tak nie wiemy na co pieniądze są przeznaczone. Dodam, że kiedyś także głosowałam na PIS, ale na szczęście otworzyłam oczy i widzę co dzieje się z Polską i Polakami. Każdy na wolny wybór, ale ja chcę patrzeć sobie bez skrępowania w lusterko.
ja
ja 03.10.2019, 09:43
marie cieszy się że załapała na obniżenie wieku emerytalnego .Tylko jak pójdzie na emeryturę to zobaczy ,że ma niską .Zacznie wrzeszczeć ,że ma niską ,że wszyscy mają jednakowe żołądki ,ze jej sie należy (jak becia)
ja
ja 03.10.2019, 05:27
czyżby z grupy hejterskiej z MS.Jeśli pomagał w ministerstwie?Poza tym poparcie na pomorzu przez ziobrę to jak "pocałunek śmierci"
88
88 03.10.2019, 00:20
Ziobro to jakiś autorytet w Szczecinie ? W Krakowie uważany jest za klarneta .
i przyjaciel sedziego łapki  ha ha ah
i przyjaciel sedziego łapki ha ha ah 03.10.2019, 07:04
a w słupsku ha ha ah mówili ze przy***s skowrońskiej tak słyszałem tej *** co niby robotników broniła ha ha ah
drobna uwaga
drobna uwaga 03.10.2019, 00:46
To, że mieszkasz w Krakowie nie upoważnia cię jeszcze do wypowiadania się za wszystkich krakowian!
88
88 03.10.2019, 13:32
Mahlzeit. Krackow, to nie to samo co Kraków.
tak wyglada polin  pod panowaniem eskimosów ha ha ah z góry sy naj
tak wyglada polin pod panowaniem eskimosów ha ha ah z góry sy naj 03.10.2019, 07:08
słupsk jest ok ha ha ah https://d-art.ppstatic.pl/kadr… a i ta gwiazda od adamowicza też ze słupska ha ha ah
ziobrysta
ziobrysta 02.10.2019, 23:33
Nie wiedziałem na kogo głosować to już wiem.
Jasiu
Jasiu 02.10.2019, 22:45
Coś mi to mówi Ziobro to jakiś Aktor dla dorosłych ?
Marie
Marie 02.10.2019, 22:29
Ja – wyborca PiS, określana przez rzekomą „elytę” tego kraju jako potomek „chłopów folwarcznych (Stuhr) lub „hołotę, chama i prostaka”, która wyniosła PiS do władzy (Hartman) oświadczam, że bez agitacji wiadomych środowisk, skorzystam ze swojego prawa wyborczego i znów zagłosuję na PiS, choć nie jestem beneficjentem żadnych programów socjalnych wprowadzonych przez partię rządzącą. „Załapałam” się jedynie na reformę dot. obniżenia wieku emerytalnego.

Na koniec, odrobina własnych refleksji, które będą odpowiedzią na pytanie – dlaczego pójdę na wybory i zagłosuję na PiS!

Pod koniec sierpnia siedziałam na ławce visa vis UMiG. Czekając na koleżankę z nudów obserwowałam mijające mnie osoby. Jednymi z nich była młoda matka z trójką dzieci. Dwójka z nich ( ok. 8-9 lat) miała na plecach nowe tornistry, a na nogach nowe buty. Najmłodsze z dzieci – dziewczynka - biegła obok nich w podskokach, by każdy zauważył, że ma świecące buty, też nowe. Cała rodzinka szła szybkim krokiem w kierunku dworca PKS.

Nie mogłam od nich oderwać wzroku. Widać było radość na buziach tych dzieciaków i zadowoloną minę matki, że miała za co spełnić ich małe marzenia. W tych dzieciakach zobaczyłam siebie samą, gdy jako dziecko marzyłam o "figurówkach" i w końcu je dostałam, po dwóch latach. Pamiętam to do dziś...

Wielu Polaków, którym z dobrobytu ”poprzewracało się w doopach” taki widok skwitowałoby pogardliwie - „Oooo, idzie 500+ HA HA HA”
Cieszę się, że takich ludzi, którzy widzą tylko swój czubek nosa jest duuuużo, duuuuuuużo mniej od tych, którzy widzą i doceniają programy socjalne tego rządu i nie mają wątpliwości, że w najbliższych wyborach trzeba zagłosować na PiS.
hm
hm 03.10.2019, 09:25
Coś pani zgubiła. Pani nie szuka, to przyzwoitość, nie znajdzie pani.
hm
hm 03.10.2019, 09:19
Coś pani zgubiła. Pani nie szuka, to przyzwoitość, nie znajdzie pani.
Do Marie
Do Marie 03.10.2019, 09:05
Tylko osoba myśląca Twoimi kategoriami mogła tak napisać.
A przypadkiem nie widziałaś tych którzy zarabiają po 20.000/ miesiąc i też dostają 500+?
A wiesz na co głównie idzie 500+?
A pytałaś niepełnosprawnych czy im wystarcza na życie?
A widziałaś może emeryta, którego nie stać na godne życie,bo z takich pieniędzy trudno wyżyć?
Gratuluję Twojej "mądrości"
ja
ja 03.10.2019, 05:30
no marie ,pojechałaś po bandzie.Tekst rodem z agitek okresu stalinizmu.Niestety tacy są wyborcy PISu
ta sama propaganda, co za Stalina....
ta sama propaganda, co za Stalina.... 02.10.2019, 23:53
wiesz co - zerżnęłaś tekst z czytanki z PRLu - tylko dzieciom zdjęłaś chusty pionierów - ale reszta to samo "w beztroskich podskokach, na nogach nowe buciki" "a za sanacyjnej władzy to na bosaka dzieci biegały"...
głosuj sobie na kogo chcesz to i tak bez znaczenia ha haah
głosuj sobie na kogo chcesz to i tak bez znaczenia ha haah 02.10.2019, 22:40
na ty polega demokracja ha ha ah w polinie https://youtu.be/3pYnYaok_-I
*** circus
*** circus 02.10.2019, 21:57
to jakiś krewny pani prokurator mateckiej z okregówki ha ha ah jesli jet tak solidny jak matecka to gratuluje wyboru ha ha ah
0 02.10.2019, 21:40
Jaki szlachetny minister! Z dalekiej Warszawy przyjechał......
paradoks
paradoks 02.10.2019, 20:29
Ci którzy chcą zaostrzenia kar to popierają tę opcję. Z tym, zę zaostrzenie kar wcale nie rozwiązuje problemów.
Zorro
Zorro 02.10.2019, 20:09
Różnorodność jest dobra w każdej partii. Pozdrawiam!
holiday
holiday 02.10.2019, 19:45
...a Banaś nadal urlopuje :)
Jachira
Jachira 02.10.2019, 21:49
(...)
Nie podszywaj się pod osoby publiczne. Po raz kolejny powtarzam: zmień nick. Komentarz usunięty
administrator
psychiatra
psychiatra 03.10.2019, 07:26
jachira osoba publiczną?????????????? smiech na sali!!!!!!!!
Grzesiekk
Grzesiekk 02.10.2019, 19:41
Trzeba było go przywieźć do Gryfina bo to ciekawy minister i ma zawsze dużo do powiedzenia.
wiem
wiem 02.10.2019, 19:34
Jeśli w Gryfinie to związane to jest z pewna kancelarią prawną.

Pozostałe