Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Makabryczne odkrycie. Zwłoki leżały na chodniku w pobliżu domu

  • 03.10.2019, 09:52
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Makabryczne odkrycie. Zwłoki leżały na chodniku w pobliżu domu
Ciało człowieka zauważyli kierowcy i zgłosili służbom. Przyjechała policja i pogotowie. Lekarz stwierdził zgon. Sprawę przejęła Prokuratrura Rejonowa w Gryfinie.

Zwłoki leżały niedaleko Urzędu Gminy w Widuchowej. Przez kilka godzin ciała przykrytego folią pilnował policjant. 

Przez pewien czas jeden pas jezdni drogi krajowej nr 31 był zablokowany.

Zmarły to mieszkaniec Widuchowej. Mieszkał zupełnie niedaleko od miejsca tragedii.

Nie wiadomo co było przyczyną zgonu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mnich
mnich 05.10.2019, 23:29
Memento mori!
Krystyna z gazowni
Krystyna z gazowni 04.10.2019, 08:20
Denatowi worek nie przeszkadzał, ważne że ciekawskie ślepia nie oglądały... Fakt że parawanik byłby może bardziej estetyczny.
przechodzeń
przechodzeń 03.10.2019, 17:44
Widok nawet przykrytego ciała to nie jest miłe dla przechodniów i kierowców. Śmierć poza domem -musi być prokurator, ale nie ma innej możliwości osłonięcia zwłok od widoku publicznego? Tyle godzin zwłoki leżą na chodniku to profanacja ciała zmarłego i lekceważenie rodziny.
rus
rus 03.10.2019, 14:46
Czekał na posła po, chciał odebrać Swoje pieniądze z Funduszu Emerytalnego lekko przepuszczone przez tuska i Jego ekipę!!!
:/
:/ 03.10.2019, 18:44
Ty to mądry nie jesteś...
krótko
krótko 03.10.2019, 13:43
Brak parawanu, brak profesjonalizmu.
Sauron
Sauron 03.10.2019, 12:37
Dziwicie sie na stare lata musi wysluchiwac wiecznie ltgb i teczowe zarazy
Niesamowite
Niesamowite 03.10.2019, 21:44
Niesamowite. Żyjemy w 2019, ale Sauron tutaj żyje w 1256.

Jak prymitywną i obrzydliwie głupią istotką trzeba być, żeby takie bzdury wypisywać? Prawicowych stronek z żóltymi literkami się dziecko naczytało, że bełkocze?
memento mori
memento mori 03.10.2019, 13:44
Nie kpij Sauron ze śmierci bo ona do ciebie też przyjdzie.
Smutne
Smutne 03.10.2019, 12:16
Jeszcze niedawno nasz mieszkaniec, a teraz leżący w rowie, przykryty reklamówką, brak słów, bardzo przykra sytuacja
pacałujta w .... wójta
pacałujta w .... wójta 03.10.2019, 12:16
A co na to wójt? Pytam sie co na to wojt?
pixu
pixu 03.10.2019, 11:45
kto to?
dzinsy
dzinsy 03.10.2019, 11:33
Policjanci to już mundury pogubili?
grabarz
grabarz 03.10.2019, 11:15
a dla wójtowej wazniejsza piłka w hali w widuchowej...
amo
amo 03.10.2019, 11:09
A to ktoś z Urzędu że piszecie o Urzędzie?
xxx
xxx 03.10.2019, 11:00
Umarł, bo PiS rządzi.
Agi
Agi 03.10.2019, 21:48
PiS Po jedno zło!
Poważnie chory
Poważnie chory 03.10.2019, 12:10
Służba zdrowia nie działa. Szczególnie ta związana z ratownictwem. Reszta nie wiele lepiej. Ja na wizytę u diabetyka czekam nie wiem ile. Na razie to trzy miesiące jak umieszczono mnie w kolejce do kolejki oczekujących na wpisanie mnie do kolejki właściwej. Ale na razie niema nawet kolejki właściwej. Będzie w przyszłym roku a zapisy ruszą w grudniu. Taka loteria. Uda się czy nie uda. A między udami dziura. Do szpitalnego ortopedy czekałem rok a teraz czekam już dwa lata na przeprowadzenie zabiegu. Zostało jeszcze pół roku. Za to do poradni kardiologicznej przy klinice na Pomorzanach kolejka wynosi tylko półtora roku. To nie są długie kolejki. Na rehabilitację szpitalną wyznaczono mi termin 10 letni. Ostatnio przysłali mi pismo czy nie zechciałbym zmienić szpital na inny. Ciekawe czy dożyję. Ale ogólnie jest bardzo źle więc się tymi przypadkami nie przejmuję. Na operację na sercu trzeci raz przesunięto mi termin.
grabarz
grabarz 03.10.2019, 11:14
lecz sie kodziarzu!!!
oburzony
oburzony 03.10.2019, 11:11
Co za idiotyczny komentarz. Mam nadzieję, że zostaniesz pociagniety do odpowiedzialności w trybie wyborczym!
Wyborca
Wyborca 03.10.2019, 12:11
Odpowiedzialność mam w majtach to i możesz mnie pociągnąć nawet za kotarą.
sarkazm
sarkazm 03.10.2019, 10:55
Moźe jeszcze żyje skoro przykryli folią aby nu zimno nie było?!
v
v 03.10.2019, 10:51
[email protected]@@wa to już nie mają czym przykryć !!! Trochę szacunku dla ciała !!!
Sekuła
Sekuła 03.10.2019, 10:49
Dlaczego tylko przez kilka godzin musieli oglądać to mieszkanc? Ludzi w policji brakuje do pracy!
exmundurowy
exmundurowy 03.10.2019, 11:09
To nie policjanci o tym decydują.
mieszkaniec
mieszkaniec 03.10.2019, 11:28
A niby kto?
Zwłoki to zwłoki
Zwłoki to zwłoki 03.10.2019, 12:13
Prokurator, rodzina, OPS, itd.
Ops
Ops 03.10.2019, 16:14
A dlaczego OPS?
S
S 03.10.2019, 10:46
[*]

Pozostałe