Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Jesteśmy na podium portali w województwie. Dziękujemy za zaufanie

  • 04.10.2019, 14:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jesteśmy na podium portali w województwie. Dziękujemy za zaufanie
-Zamawiam u was reklamę, bo widzę, że dużo ludzi was czyta. W wygenerowanym przeze mnie rankingu jesteście na drugim miejscu w województwie. Kilkanaście tysięcy czytelników dziennie robi wrażenie, zwłaszcza, że w ostatnich miesiącach ciągle rośnie wam oglądalność – powiedział nam reklamodawca. A reklam na igryfino pojawiło się sporo np. ostatnio Mediaexpert, KFC, Żabka, Amazon itp. Tacy reklamodawcy zanim wydadzą pieniądze, wnikliwie badają popularność portali.

Postanowiliśmy sprawdzić rewelacje reklamodawcy, którego zapytaliśmy dlaczego właśnie my dla nich jesteśmy interesujący. Do tej pory wystarczało nam śledzenie, że jesteśmy dominatorem w powiecie gryfińskim. Jednak różne narzędzia podają różne dane. Mocny jest portal Głosu Szczecińskiego, czy iswinousjcie. Co ciekawe, założycielem tego ostatniego jest Sławomir Ryfczyński, który też wywodzi się z Głosu Szczecińskiego. Nadal robi dobre zdjęcia.

My mamy swoje liczniki, korzystamy ze statystyk Google Analytics, które generują nam codziennie dane. I przykładowo wczoraj (3 października) mieliśmy ponad 8 tys. unikalnych użytkowników. Wiemy, że połowa czyta i ogląda nas na smartfonach. Więc to tylko w wczoraj aż 4 tys. czytelników. Kolejne to PC np. w biurach, gdzie jedno IP obsługuje nawet kilkadziesiąt komputerów. My średnio przyjmujemy, że z jednego IP czytają nas wtedy 3 osoby. Więc 4 tys. razy 3 daje 12 tys. Dodając do tego użytkowników smartfonów wychodzi ponad 16 tys. osób dziennie!

Mamy coraz więcej wejść na stronę igryfino.pl, za co chcemy podziękować naszym Czytelnikom. Zapewniamy, że nie władze, którym patrzymy na ręce i dla wielu jesteśmy solą w oku, ale zwykli internauci są dla nas najważniejsi. Staramy się patrzeć oczami zwykłych czytelników, bo i my tacy jesteśmy.

redakcja

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jajco
jajco 06.10.2019, 18:47
A dlaczego nie przytoczyliście wyników na ten właśnie dzień co piszecie tylko dzień wcześniej. A może przedwczorajszy wynik był kompromitujący?
Kórski
Kórski 07.10.2019, 00:42
Ciemny naród wszystko kupi
Kórski
Kórski 07.10.2019, 00:05
Ciemny naród wszystko kupi
Andrzej
Andrzej 06.10.2019, 23:37
Tego samego dnia nie da się wygenerować wyników, ponieważ.... dzień się nie skończył :-) Dzień wcześniej wynik był ponad 20 tys. tzw. unikalnych użytkowników.
gosc
gosc 05.10.2019, 17:44
Trzymaj się Akor, jesteśmy z Tobą! Nie daj się zastraszyć i zniszczyć. Każdy płaci cenę za prawdę, która się komuś nie podoba, a już nie podoba się, tym, co mają władzę i sobie mogą zgnoić zwykłego szaraczka do cna! Ale to nie te czasy. Cenzura, komuna, lochy, pały itd. itp., już dawno przeminęły i nie wrócą, mimo, że niektórym się to marzy. Jest w tym kraju zwanym POLSKĄ - DEMOKRACJA I WOLNOŚĆ SŁOWA, to wywalczyliśmy i o to walczyli nasi przodkowie: BÓG, HONOR, OJCZYZNA.
wierny fan
wierny fan 05.10.2019, 17:29
Trzymam za was kciuki. Tylko się nie dajcie gwardii przy***sów. Tylko tu można pogadać, odpisać, dyskutować bez strachu, że układ będzie się mścić na rodzinie. Tu cenię sobie, to co jest i to co czytam - jedyny obiektywny antypolityczny portal w tym zajeb...mieście inni wchodzą w 4 litery władzy. Proszę w moim imieniu walczcie ze skur...
end
end 05.10.2019, 23:33
Wystarczy że jakiś radny wyrazi swoje zdanie na sesji a już jest blokowany y słownie szykanowany.
emigrant UK
emigrant UK 05.10.2019, 17:20
Trudno się dziwić że takie branie mają skoro np. w weekend cała konkurencja śpi, a to przecież dwa dni kiedy człowiek ma trochę czasu aby poczytać!
heil Donald
heil Donald 05.10.2019, 16:55
No masz rację , Milery tylko Gała Tuzka , gała , gała , gała .Jak to mówił Neumann ?? Rzygać się chce !~ , i ty Kordylasiu jesteś takim Neumaannem !!! Moja rada , pisz PRAWDĘ !!!!!!!!!!!!!!!
agenda21
agenda21 05.10.2019, 16:48
Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. Oznacza to, że każdy z nas ma prawo do wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania uzyskanych informacji. Wolność wypowiedzi gwarantuje zakaz cenzury środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy. Każde demokratyczne państwo gwarantuje swoim obywatelom wolność słowa.Zagwarantowana przez Konstytucję wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniana ma szerokie znaczenie.Wolność wypowiedzi gwarantuje wolność wyrażania swoich poglądów za pomocą wszelkich dostępnych środków ich uzewnętrzniania. Do takich środków możemy zaliczyć:gesty, dzieła sztuki, prasę, plakaty, telewizję, radio, sieć komputerową (np.Internet), płyty, wystawy, odczyty.Wolność słowa to również dostęp do istniejących krajowych i zagranicznych źródeł informacji. Wolność ta przejawia się także w wolności poszukiwania informacji.Wolność wypowiedzi uważana jest za najważniejszą z wolności obywatelskich. cytat- infor.pl
cieniutko
cieniutko 05.10.2019, 11:24
do sprawdzam: Jezeli tylko ok. 100 osób czyta dziennie portal Milera to znaczy że nawet tam nie zaglądają ich rodziny.
sprawdzam
sprawdzam 04.10.2019, 19:03
Mówię:sprawdzam i wchodzę na speedtest.pl i tam robię sobie wycenę i przy okazji ile dziennie jest tzw. unikalnych użytkowników:
i-gryfino - 5160
e-gryfino - 105
prosta matematyka
prosta matematyka 04.10.2019, 20:40
Z tego wynika Sprawdzam, że Kordylasiński robi niemal 50 razy lepszy portal nic Miler.
co autor  z 20.40 miał na musli
co autor z 20.40 miał na musli 04.10.2019, 20:47
"nic Miler" czy nicpoń Miler?
prosta matematyka
prosta matematyka 04.10.2019, 22:17
Przepraszam, miało być "niż Miler". A dokładniej 49,14 razy ma mniej wejść na swój portal Miler.
cha
cha 05.10.2019, 00:02
Ale za to lokal od gminy ma ;-)
:)
:) 05.10.2019, 16:56
Lokal biurowy zresztą. Czy komornicy i adwokaci i firmy ubezpieczeniowe też mają stawki podobne?
Ostatecznie bardziej kancelaria przypomina biuro niż gazeta?
Samo Uwielbienie
Samo Uwielbienie 04.10.2019, 18:26
ha ha żenada ten portal sam sobie medale nadaje !!
Komuna wraca
historyk
historyk 04.10.2019, 18:53
Jednak Samo.... z 18.26, poinformowanie o faktach, to nie jest nadawanie sobie medalu, jak piszesz. Jedną z cech człowieka socjalistycznego (a to pewno masz na myśli, bo w Polsce nigdy komunizmu nie było) jest zazdrość. Ale pewno niczego bardziej niż zazdrości redaktory z igryfino nie oczekują od takich jak wy.
Świetnie!
Świetnie! 04.10.2019, 18:25
Gratulacje!
A nikt nie pisze że powinien zostać
A nikt nie pisze że powinien zostać 04.10.2019, 15:57
Brawo igryfino! 16 tysięcy osób dziennie popiera postulat że Nikotyński musi odejść!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 04.10.2019, 15:52
no i proszę gumowiec wypełz z koszer nory ha ha ah co żal dopę ściska ha ah ah pozdrowienia dla redakcji
szalom alechem
szalom alechem 04.10.2019, 16:14
Gratulacje dla Ajwaja który mając zmienne ip dziennie robi setki wejść na igryfino
sacho
sacho 04.10.2019, 18:54
Zmienne to moze miec Ajwaj humory w zależności od leków, które jak widać nie bierze systematycznie.
znafca
znafca 04.10.2019, 17:46
Sam to możesz sobie w nosie podłubać a nie IP zmienić w biurze.
lokal
lokal 04.10.2019, 15:36
Bo porządnej konkurencji nie macie.Sami tylko jacyś tacy co prowadzą działalność biurową.
POKO kaput
POKO kaput 04.10.2019, 15:24
W CENZUROWANIU na I miejscu . GRATULACJE !!!!!!!!!!!!
Heil Donald
Heil Donald 04.10.2019, 15:15
Przyjmij jeden nick!
taka prawda
taka prawda 04.10.2019, 15:12
Podziekujcie tercetowi gryfińskiemu, bo to oni was głównie wykreowali zwalczając was totalnie.
rozemocjonowany
rozemocjonowany 04.10.2019, 15:04
Najwięcej wypieków na twarzy czytając was to ma Mietek Sawaryn. Podobno nawet w nocy nie może spać bo mysli.
Pobudka 13.00
Pobudka 13.00 04.10.2019, 17:52
Odsypia w dzień dlatego rzadko bywa w pracy.
:)
:) 04.10.2019, 16:08
E,,, jakby nie spał tylko wtedy kiedy myśli, toby nie wyglądałby jakby spał...
bo w nocy nie może spać
bo w nocy nie może spać 04.10.2019, 18:55
A to dlatego przychodzi w południe do roboty.
gumowiec postrach dzbana ajwaja
gumowiec postrach dzbana ajwaja 04.10.2019, 14:56
Podziękujcie AJWAJOWI bo gdyby nie ten kukurydziany dzban nikt nawet by na IG nie zwrócil uwagi
centuś
centuś 04.10.2019, 16:40
Jestem za. Wierszówka dla Ajwaja!
burza
burza 04.10.2019, 14:55
Gratuluję ,bo sama tu zaglądam,choć nie zawsze komentuję. Dzięki igryfino wiemy co się dzieje w naszej gminie i nie tylko. Wiem,że włodarze nie lubią tego portalu,ale wiem,że sami ciągle czytają art i komentarze,a nawet komentują.
Jan Brzechwa
Jan Brzechwa 04.10.2019, 14:53
Samochwała w kącie stała
I wciąż tak opowiadała:

„Zdolna jestem niesłychanie,
Najpiękniejsze mam ubranie,
Moja buzia tryska zdrowiem,
Jak coś powiem, to już powiem,
Jak odpowiem, to roztropnie,
W szkole mam najlepsze stopnie,
Śpiewam lepiej niż w operze,
Świetnie jeżdżę na rowerze,

Znakomicie muchy łapię,
Wiem, gdzie Wisła jest na mapie,
Jestem mądra, jestem zgrabna,
Wiotka, słodka i powabna,
A w dodatku, daję słowo,
Mam rodzinę wyjątkową:
Tato mój do pieca sięga,
Moja mama - taka tęga,
Moja siostra - taka mała,
A ja jestem - samochwała!”
Biurwa
Biurwa 04.10.2019, 17:55
Ma czym się chwalić to i się chwali. Przecież tercet go nie pochwali. Konkurencja prowadzi działalność biurową to nie ma szans...
do Brzechwy
do Brzechwy 04.10.2019, 15:03
Akurat MUCHY to łapią słabo!

Pozostałe