Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

W Gryfinie powstaje nowa kwiaciarnia

  • 04.10.2019, 19:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W Gryfinie powstaje nowa kwiaciarnia
W Gryfinie na Górnym Tarasie budowana jest nowa kwiaciarnia. Dokładnie powstaje niedaleko wejścia na cmentarz przy ul. Wojska Polskiego i Hugo Kołłątaja.

Jeszcze w tym roku będzie można kupić tam kwiaty.

Na Wszystkich Świętych kwiatów na groby nie trzeba będzie nosić z daleka.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (67)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do maruderów
do maruderów 06.10.2019, 23:14
Bieszczady czekają! Zawsze można wziąć plecak i pójść na pociąg.
karwasz jego twarz
karwasz jego twarz 06.10.2019, 21:36
A gdzie jest nowa krawiaciarnia???
Kris kross
Kris kross 06.10.2019, 14:07
Nie trzeba mieć układów i układzików, żeby mieć pomysł i go realizować.
Jak się ma głowę na karku to można osiągnąć sukces a jak du... na karku to się ma tylko kolor kupy i szary papier do ***!!!
i d.. na karku wystarczy, gdy na odpowiedniej szyi siedzi....
i d.. na karku wystarczy, gdy na odpowiedniej szyi siedzi.... 06.10.2019, 14:26
masz układy z władzą, to i na g... możesz zarobić.
Gmina zorganizowała przetarg, żeby uzyskać najlepszą cenę?
A może to gminny PUK dla siebie buduje?

Jeśli na terenie gminnym prywatny stawia - to zasadne jest pytanie według jakich zasad....
I gmina powinna po prostu odpowiedzieć.

No ale jak burmistrz przeprowadza wywiady z dziennikarzami, to trudno, żeby nagle sam odpowiadał za gminne procedury...
88
88 06.10.2019, 11:36
To teraz wszystko co za torami to już Górny Taras ? Rejon cmentarza jakoś mi do tego nie pasuje.
no przecież
no przecież 06.10.2019, 11:52
Przecież po drugiej stronie ulicy są bloki. Nijak inaczej, tylko Górnego Tarasu.
Kris kross
Kris kross 06.10.2019, 11:35
Publiczna toaleta to jest z twojej...
Kocham Nikotynę
Kocham Nikotynę 06.10.2019, 05:12
No wreszcie będzie w tym rejonie miasta tak bardzo potrzebna toaleta publiczna. Brawo tercet!
snaks
snaks 06.10.2019, 21:37
To nałóg! Rzuć to lepiej, bo cię wykończy!
amaral
amaral 05.10.2019, 23:09
Każdy przedsiębiorca ma plac i chce jak najmniejszym kosztem zdobyć przewagę, zdobyć teren, zarobic pieniadze. Takie jego prawo. Ale są też władze, które mają swoje zadanie, powinny dbać o interes gminy. Dlatego powinno się robić przetargi, aby jak najlepiej wyszedł na tym interes gminy, aby jak najwięcej było w kasie gminy. Bo potrzeby są zawsze duże.
gość
gość 06.10.2019, 01:25
Wydane pieniądze, to nie znaczy, że zainwestowane , że wytworzone środki trwałe mają realny związek z poniesionymi nakładami pieniężnymi, to nie znaczy, że środki wytworzone mają sens gospodarczy, ekonomiczny, ekologiczny, jakościowy itg., to też nie znaczy, że wydane środki pieniężne zostały wypracowane poprzez racjonalne sprawowanie funkcji burmistrza.
Coś jest nie tak
Coś jest nie tak 05.10.2019, 21:52
Tak tak pewnie p. Renata dobre ukladziki ma.
Pewnie w najbliższym czasie ktoś powinien to wyjaśnić, że bez przetargu, stoi tam budka,.
amaral
amaral 05.10.2019, 23:11
To że ktoś jest operatywny, to tylko na plus. Ale jak ktoś z władz jest doopowaty, to niestety na minus.
z innej ngminy
z innej ngminy 05.10.2019, 15:03
Moje credo : biznes polega by inwestowac kase obywateli a zarabiaja na tym firmy kolesiowe.
Farer
Farer 05.10.2019, 14:37
Dlaczego w gryfinie nie ma przejrzystości zagospodarowania, przejrzystości przetargów? Dlaczego?!
ludowa mądrość
ludowa mądrość 05.10.2019, 23:07
W mętnej wodzie lepiej ryby biorą. Tak mówi ludowe porzekadło...

Dzisiaj, 14:37 Dlaczego w gryfinie nie ma przejrzystości zagospodarowania, przejrzystości przetargów? Dlaczego?!
Lidzia
Lidzia 05.10.2019, 11:41
Super nie będzie trzeba biegać na dół po kwiatki😁
pusta radość
pusta radość 05.10.2019, 13:00
buchacha - nie ma jak to dobrodzieje gminni - jeden sklepik, zero konkurencji, zero przetargów (no chyba że był przetarg i gmina uzyskała najlepszą cenę w kategorii biurowej?)
Gryfinianka.
Gryfinianka. 05.10.2019, 11:05
Pomysł b.dobry,ale żeby jeszcze rozwiązać problem. Bardzo trudno jest kierowcom pokonać to skrzyżowanie,Woj.Polskiego,Krasińskiego i Kołłątaja,a może rondo by rozwiązało problem,a może światła?
znajomy królika
znajomy królika 05.10.2019, 09:47
Znając ich to wydzierżawili tanio, kilkakrotnie mniej pod działalnośc biurową.
wszyscy równi...
wszyscy równi... 05.10.2019, 09:56
A jaka jest różnica między sprzedażą gazety a zniczy? Kasa potrzebna, stolik i krzesło też - działalność biurowa jak się patrzy....
deszczyk z rana
deszczyk z rana 05.10.2019, 08:02
Nikotański musi odejść!
Born.
Born. 06.10.2019, 15:51
No właśnie dlaczego niebylo przetargu napewno było by więcej chętnych na ten plac!
i grzybów brak na kieliszek chleba ha ha ha
i grzybów brak na kieliszek chleba ha ha ha 05.10.2019, 11:07
no własnie pokrzyżował plany mi ten deszczyk
SOS
SOS 05.10.2019, 00:16
W *** w dziale mięsnym ekspedientka krzyczała na mnie, że to moim obowiązkiem jest mieć odoliczone pieniądze za towar, a nie jej. Przecież ja decyduję przy ladzie co kupuję, to z kąd mam wiedzieć ile zapłacę? Poczuła mnie druga ekspedientka, że jest ponoć taki przepis, proszę ten przepis powiesić w widocznym dla klientów.
Visa Maestro
Visa Maestro 05.10.2019, 00:29
Zawsze płacę odliczoną kwotą bo płacę kartą The Billu i ty też tak rób
choja
choja 05.10.2019, 00:10
Tak ogólnie, to z urzędniczym przyzwoleniem dzikość panoszy się w mieście.
astana
astana 06.10.2019, 01:41
Gdy jakieś miasto się rozwija na dziko z naruszeniem prawa od uchwalania miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego zaczynając to bardzo źle, bo prędzej czy później mieszkańcy dostaną po głowie.. Ile Mieszkań + powstało ?
Tor
Tor 05.10.2019, 00:08
Nie ma gospodarza. Należy poczekać 4 lata do następnych wyborów, pod warunkiem, że te cztery lata dokonają naturalnej i istotnej zmiany struktury elektoratu, w tym wyjątkowym w RP mieście.
???
??? 04.10.2019, 23:49
A był przetarg na grunt ? Nawet jeśli to PUK to powinien chyba być.
Renata
Renata 04.10.2019, 23:38
Uważam,że to bardzo dobry pomysł
żyła
żyła 05.10.2019, 00:09
Renato pomysł dobry i pewno wypali, tylko problem w tym w jaki sposób do tego doszło i dlaczego dopuszczono do tego, zę pomysł tylko niektórzy mogą realizować
tokfm
tokfm 05.10.2019, 00:13
Właśnie, to kwestia braku dobrego gospodarza!
Benek
Benek 04.10.2019, 23:22
Przeciez to miejsce ma swojego gospodarza i na pewno jest wyjaśnienie tej inwestycji. Według mnie to jest na terenie spółki gminy czyli PUK.
hooj doopa i kamieni koopa
hooj doopa i kamieni koopa 04.10.2019, 23:34
I według Ciebie to PUK zamiast remontować walącą się oczyszczalnię ścieków, zamiast zrobić wreszcie sortownię śmieci, zamiast wykonać kompostownię dla bioodpadów to bierze się za handel kwiatami i zniczami których nie produkuje przecież?

A listę dostawców znasz?
...
... 05.10.2019, 09:59
Jeśli to by PUK dla siebie na swoim terenie sklep budował - to by było jeszcze nie najgorzej - przynajmniej jakieś zyski by firma miała.
Ale chyba to nie PUK buduje...

Pozostałe