Klasa mundurowa pojechała na wycieczkę

  • 04.10.2019, 22:02
  • KPP w Gryfinie
Klasa mundurowa pojechała na wycieczkę KPP Gryfino
Uczniowie klasy maturalnej 3C o profilu policyjnym i Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Gryfinie, wraz z opiekunami Dorotą Boratyńską oraz kom. Robertem Panną, w dniu 2 października 2019 r. odwiedzili zabytkowy budynek Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. W trakcie wizyty mieli możliwość spotkania się z pracownikami poszczególnych wydziałów Komendy, którzy przybliżyli im zasady rekrutacji do policji oraz specyfikę pracy formacji.

Podczas spotkania pracownik Zespołu Naboru Wydziału Kadr i Szkolenia, w ramach promocji zawodu, przekazał ciekawe informacje dotyczące wymagań, jakie należy spełnić starając się o przyjęcie do służby w policji, a także omówił jakie etapy należy przejść przed rozpoczęciem kursu podstawowego.

Z uczniami spotkała się również podinsp. Edyta Haszczak kierownik Sekcji Psychologów, która omówiła elementy brane pod uwagę podczas selekcji kandydatów do służby w policji oraz jak radzić sobie z stresem.

Dodatkowo uczniowie zobaczyli pomieszczenia Sztabu Policji, w którym mieści się Stanowisko Dowodzenia z poglądem na monitoring miejski. Mieli też możliwość porozmawiania z pracującymi w Sztabie osobami, które odpowiedzialne są za zabezpieczenie ważniejszych imprez na terenie Szczecina.

Podczas zwiedzania budynku Komendy Wojewódzkiej Policji uczniów spotkała miła niespodzianka. Zaprosił ich na rozmowę Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej KWP w Szczecinie mł. insp. Grzegorz Sudakow, który pochodzi z miasta, w którym uczy się odwiedzająca komendę młodzież. Naczelnik zaprezentował im wzór nowego umundurowania policji.

Dla uczniów było to ciekawe, ale też bardzo ważne spotkanie w kontekście zbliżających się wyborów życiowych dotyczących dalszej pracy bądź nauki.

kom. Robert Panna

KPP w Gryfinie

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Knagulec
Knagulec 05.10.2019, 09:06

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

news
news 05.10.2019, 08:09
wydarzenie roku normalnie.. a jak pojadą do Pcimia dolnego tez bedzie relacja????
tourist
tourist 05.10.2019, 14:34
Bardzo ciekawa miejscowość. Warto zajechać jak jedzie się do Zakopanego. W 1651 r. w czasie powstania Kostki-Napierskiego działał w Pcimiu Marcin Radocki, nauczyciel i organista, który za udział w powstaniu i współpracę z Kostką-Napierskim został stracony w Krakowie 11 lipca 1651 r.
Arn de...
Arn de... 05.10.2019, 18:00
Jako uzupełnienie do " tourist "; Katolikom i fanom biskupa Jędraszewskiego przypomnę, ZE POWSTANIE TŁUMIŁY, W WIĘKSZOŚCI, WOJSKA BISKUPA KRAKOWSKIEGO PIOTRA GEMBICKIEGO Z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM KTÓREGO KOSTKA NAPIERSKI ZOSTAŁ WBITY NA PAL, MARCIN RADOCKI ZOSTAŁ ŚCIĘTY A 3ci PRZYWÓDCA ZOSTAŁ POĆWIARTOWANY !! Miłość bliźniego wśród krakowskich biskupów ma swoją tradycję.
Filemon
Filemon 07.10.2019, 18:39
Hmm, z tym wbijaniem na pal przez biskupów coś jest na rzeczy - biskup PETZ, osobisty kolega Jędrasia, też na pal wbijał, seminarzystów !!
CIEMNOGRÓD HA HA AH
CIEMNOGRÓD HA HA AH 05.10.2019, 00:31
pokazał wam komendant przejscie podziemne z NBP HA HA AH AH I Z KOMITETU CZYLI TERAZ SADU HA HA AH PLUS FILHARMONIA HA HA HA DLA VIPÓW HA AH AH
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 05.10.2019, 00:21
małopolska podobnie ha ha ah system gwiazdy jest pod ziemią ha ah ah cała katedra tunel do potulickiej katedra tunel na małopolską plus rozgałęzienia ha ah ah oj długo by pisać ha ha ah ABW podziemia małopolska h aa ah
rer
rer 05.10.2019, 14:36
To ty policjantem byłeś?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 05.10.2019, 00:12
tu gdzie stoicie są pod wami znacznie lepsze podziemia niz ten syfoteatr co wam pokazali h ahaah od tego niebieskiego pod kątem 45 stopni jakieś 150 m po linii prostej jest wejscie do podziemi cywilne w sadzie jest drugie w policji jest trzecie kamienica przy kładce na dworcu czwarte lokomotywownia piąte i koszary na kopernika szóste siódme potulicka prokuratura
ajwaj aleluja i do przodu ha ha ha
ajwaj aleluja i do przodu ha ha ha 04.10.2019, 23:55
potulicka to przereklamowany syf ha ha ah zwiedzałem ten burdel od podszewki nawet podziemia ha ha ah
Police +
Police + 04.10.2019, 23:39
Pamiętajcie, do policji nie potrzeba matury.
dopyt
dopyt 04.10.2019, 23:07
Czy wymieniony w artykule policjant to jest ten jeden z trzech, który ma przejść ze Szczecina do Gryfina?
Wycieczka
Wycieczka 04.10.2019, 23:07
Mogli zabrać Nikotyńskiego który musi odejść!
Pogromca dzikich węży peruwiańskich
Pogromca dzikich węży peruwiańskich 05.10.2019, 05:37
Taczka na nieroba czeka od dawna
na bank
na bank 04.10.2019, 23:15
Sorry, ale w policji trzeba mieć nieposzlakowaną opinię.
warszawka  arni ma nieposzlakowaną opinię
warszawka arni ma nieposzlakowaną opinię 05.10.2019, 00:00
a arni dalej prochami handluje samochody to tylko przykrywka
CYMBALISTÓW BYLO WIELU
CYMBALISTÓW BYLO WIELU 07.10.2019, 09:32
WARSZAWKA TO STARY CYMBAŁ !!! TEN DRUGI TAKI SAM .

Pozostałe