Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

BMW zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Kierowca w szpitalu

  • 05.10.2019, 13:48
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
BMW zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Kierowca w szpitalu
-Pojazd marki BMW zaczął wyprzedzać volkswagena, którego kierujący również podjął próbę wyprzedzania poprzedzającego go pojazdu ciężarowego. W związku z tym kierujący autem BMW stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi do rowu i uderzył w drzewo – relacjonuje st. sierż. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Kierowca samochodu marki BMW doznał urazu głowy i przewieziony został do szpitala w Gryfinie.

Do wypadku doszło w piątek 4 października 2019 r. ok. godz. 20.40 na drodze wojewódzkiej nr 120 na trasie Gryfino – Gardno.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Polak
Polak 05.10.2019, 16:09
Żyje, to ma szczęście. Idiotów nie brakuje, później tylko rodzina cierpi. Takich mi nie żal, i dobrze że w drzewo
Władek
Władek 05.10.2019, 16:25
Człowieku przecież to wina tego co zajechał mu drogę! Mysl trochę!
Taki miał power w tym BMW , że mu mocy nie wystarczyło albo umiejętności.
Taki miał power w tym BMW , że mu mocy nie wystarczyło albo umiejętności. 05.10.2019, 20:17
A co cymbał w BMW to nie spodziewał się, że ten w samochodzie poprzedzającym będzie wyprzedzał.
Kretyni bez wyobraźni.
joł
joł 07.10.2019, 10:38
Jak BMW było na lewym pasie, to nie miał prawa wyprzedzać! W lusterka się patrzy!
Cyna
Cyna 05.10.2019, 15:50
Wieśniaki bardzo często wyprzedzają na tej drodze i powodują ogrome zagrożenie. Kiedyś jechałem i tuż za działkami wiochmen zaczął mnie wyprzedzać. Podczas manewru czereśniaka gościu wyjeżdzał z działek skręcając w prawo. Wieśniak w ostatniej chwili uniknął zderzenia. Karać maksymalnymi mandatami i zabierać prawko takim idiotom. Przypadków wybryków na tej drodze mogę podać mnóstwo.
opel tdi
opel tdi 06.10.2019, 08:31
to prawda, najwięcej wiochmenów telepie się starymi beemami, i za pasażera bierze wsiore z podartymi gaciami.
Wiochnem
Wiochnem 07.10.2019, 10:35
Ta bo żadna do opla nie siada kultura gryfinska jeden wielki syf i narkomany i pijaki
Wieśniak to chyba wozem albo furmanką cię wyprzedził ?
Wieśniak to chyba wozem albo furmanką cię wyprzedził ? 05.10.2019, 20:20
To dlaczego cymbale z blokowiska nie przyhamowałeś jak jesteś mądrzejszy ?
Cyna
Cyna 06.10.2019, 22:08
Tępa strzało. Wiochmen z Seata przyhamował i schował się za mnie. Jak myślisz czereśniaku co by się stało gdybym ja też hamował?
wieśniaki w TDI-kach to zło!!
wieśniaki w TDI-kach to zło!! 06.10.2019, 08:42
przy wyprzedzaniu przez wiochmena w TDI, nie wolno hamowac ani przyśpieszać ,baranie z koziej wólki.
Polak
Polak 05.10.2019, 16:11
Popieram. Strach jeździć tą drogą
End
End 05.10.2019, 14:32
Ciekawe kto temu kierowcy dał prawo jazdy...
uwaga
uwaga 05.10.2019, 14:31
Po to człowiek ma rozum, aby przewidywał skutki swoich działań. Chyba w takim miejscu można przewidzieć zagrożenie. Nawet nie ma co gdybać. Albo chwila roztargnienia, albo lekkomyślność.
Kargul
Kargul 05.10.2019, 14:11
A taki był piękny, niemiecki...
Pawlak
Pawlak 05.10.2019, 14:17
W Krużewnikach my takiego nie mieli!
Żorż
Żorż 05.10.2019, 13:55
I znowu BMW! Przypadek?
doc
doc 05.10.2019, 13:59
Przecież z tego wszystkiego wynika że to ewidentna wina kierowcy VW!
m
m 05.10.2019, 21:26
Nie sądzę.Jeżeli za ciężarówką jedzie auto i się wlecze,60tką bo z przeciwka jest ciągle ruch.to w chwili kiedy powstają warunki do wyprzedzenia"wlekącej się"ciężarówki trzeba pozwolić na wyprzedzanie pojazdowi który jest bezpośrednio za zawlidrogą a nie się pchać jak *** bo sie ma bmw!
Tylko tyle i aż tyle.Takie coś sie nazywa kultura.

Pozostałe