Magda Kochan z poparciem PSL do Senatu RP

  • 06.10.2019, 01:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Magda Kochan z poparciem PSL do Senatu RP
Magdalena Kochan kandydatka do Senatu RP uzyskała poparcie Polskiego Stronnictwa Ludowego w zbliżających się wyborach. Ogłosił to oficjalnie regionalny lider PSL Jarosław Rzepa.

Magdalena Kochan jest obecnie posłem. I to od kilku kadencji. Dotychczasowy senator RP Grzegorz Napieralski startuje obecnie z listy Koalicji Obywatelskiej do Sejmu RP. Teraz starają się zamienić rolami.

Magdalena Kochan i Grzegorz Napieralski w tej kadencji kilkukrotnie interweniowali w sprawie wykluczania transportowego mieszkańców małych miejscowości czy połączeń kolejowych i lotniczych ze Szczecina do Warszawy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Cargo Goleniów
Cargo Goleniów 07.10.2019, 13:50
Niebotyński musi odlecieć!
psl
psl 06.10.2019, 22:50
co ta stara babcia ma na ręku??/żenada..
kumak
kumak 06.10.2019, 22:57
Zegarek. To coś takiego co odlicza czas od kiedy was oderwą od koryta.
trakotr
trakotr 06.10.2019, 18:17
Młody Andrych z nią na plakatach się lansuje.
Jan Serce
Jan Serce 06.10.2019, 17:55
Ale ja ja Kochan!
rada
rada 06.10.2019, 18:16
Jak ją kochasz prawdziwie, to się z nią ożeń najlepiej.
sarkazm czyli rzeczywistość ha ha ah
sarkazm czyli rzeczywistość ha ha ah 06.10.2019, 17:31
POCIĄG DLA WSZYSTKICH HA HA AH to się kłuci z ordynacją wyborczą ha ah ah pociąg do władzy tylko maja nieliczni ha ha ah a juz samolotem to chyba odlecieliście ha ha ah
Przemo
Przemo 06.10.2019, 10:05
To jedyny rozsądny, mądry kandydat na senatora jak dla mnie człowieka nie związanego z żadną partią.
ten co liczy
ten co liczy 06.10.2019, 09:56
Jedna kadencja i możliwość odwołania posła czy senatora w trakcie kadencji, bo mamy farsę i ponowne wyścigi go koryta, tylko !!!
ten co zna historię
ten co zna historię 06.10.2019, 10:03
To głupi pomysł powót do szlacheckiej tradycji instrukcji. Skończyło się to zguba dla Polski.
ten co liczy
ten co liczy 06.10.2019, 10:31
Wielu jest takich co ponad 30 lat "pełnili funkcje" posła czy senatora, położyć na szali ich zarobki i to co zrobili dla Polaków to jak 10000 do 1 !
Wystarczy po roku rozliczyć takiego delikwenta z obiecanek i mamy jasność czy koryto czy służba !
ten co zna historię
ten co zna historię 06.10.2019, 10:41
Przeciez co 4 lata są wybory i rozliczasz przy urnie. Takie są prawa demokracji. Problem tylko w tym jak niektórzy próbują stanąć ponad prawem. Np jest sprawa ale prokuratura ulegając politykom nawet nie wszczyna procedury, którą w innym wypadku z pewnością by wszczęła. Nic się jednak nie przedawni, a nie tylko historia może ich rozliczyć.
ten co liczy
ten co liczy 06.10.2019, 16:51
Wiesz człowieku, że są posłowie i senatorowie co przez 4 bite lata nie zabrali głosu, kogo ty bronisz, może ty też umoczony w "posłowanie" ?
A po roku to już nie demokratycznie, jakby weszła taka ustawa, wiem posłowie nie dadzą się oderwać od koryta, demokracja ?
szybko
szybko 06.10.2019, 17:55
Dawaj ich namiary!
joj
joj 06.10.2019, 09:38
Zanim cokolwiek podniesiecie, potem uniesiecie i przywlaszczycie, najpierw oddajcie wszystko co bezprawnie zabraliscie Polakom. Od rzadzenia w Polsce trzymajcie lapy z daleka, bo i tak Polacy nauczeni doswiadczeniem waszych "rzadow", nie dadza wam zadnej szansy na czynienie kolejnych szkod w kraju. Widzicie jak obecnie Polska rozwija sie gospodarczo, ale nie dzieki wam, przygotowaliscie juz zapewne konta w zagranicznych bankach, na ktore macie zamiar transferowac panstwowe pieniadze odebrane ludziom przez nakladane coraz nowe podatki. Wasze czerwone rzady bezpowrotnie sie skonczyly. Pozostal po was jedynie rozpadajacy sie czerwony palac w centrum Warszawy im. waszego baciuszki, ojczulka Stalina, kata i mordercy Polakow.
ja
ja 06.10.2019, 13:51
jak dobrze opisałeś obecnie rządzących .Te konta Kaczora za granićą(dawno już o tym przebąkiwano) ten bizantyjski styl rządów (nam się to należy)chyba od podszewki znasz styl rządzenia PISu.
KABARECIARZ WSZYSTKICH PARTII ŁĄCZCIE SIĘ HA HA AH
KABARECIARZ WSZYSTKICH PARTII ŁĄCZCIE SIĘ HA HA AH 06.10.2019, 08:52
PONOĆ MA POPARCIE MUCHY HA HA AH razem byli w UW UNIA WOLNOŚCI HA HA AH MUCHA NAWET W PSL STĄD TE POPARCIE *** KABARET DLA POSPÓLSTWA HA HA AH
do charakterystycznego *** kabareciarza
do charakterystycznego *** kabareciarza 06.10.2019, 10:24
A skąd ci Ajwaj przyszło do głowy , ze ma popracie Muchy? Chyba miała ewentualnie.
I MAMY CI  JU DE CIRCUS HA HA AH
I MAMY CI JU DE CIRCUS HA HA AH 06.10.2019, 17:15
JESZCZE DUMIĄ Z NICH POKŁADU uw HA AH AA AUNII WOLNOSCI HA HA AH RAZEM Z MUCHĄ ZACZYNALI W JU DE CA BARECIE HA HA AH https://www.google.com/url?sa=… HA HA AH https://www.google.com/url?sa=…
Sauron
Sauron 06.10.2019, 08:47
Te "damy" mają niewiele wspólnego z kobietami. To w większości wojujące i agresywne feministki, lesbijki, sfrustrowane, często bezdzietne babo-chłopy patologicznie nienawidzące mężczyzn a jeszcze bardziej kobiet. Bo kobieta to żona, matka, osoba ciężko pracująca zawodowo i w domu dla dobra rodziny. Właśnie rodzina jest dla niej rzeczą najistotniejszą. A co jest ważne dla ty głabow? walenie się na morgi z byle kim i byle gdzie, chlanie, koksowanie, botoxy,masowe skrobanki, wulgarne zachowanie etc. "Kobiety" "lewicy" to szczególna kategoria. Zawsze były wyłącznie lachonami dla funkcjonariuszy pzpr (obecnie POKO). Stanowiły taki sam sprzęt na użytek działaczy partyjnych jak radio tranzystorowe, obowiązkowy egzemplarz trybuny ludu (obecnie gw), czy obligatoryjna butelka czystej wódki. Dlatego wiele byłych aktywistek pzpr to nałogowe alkoholiczki. Doskonale to widać po twarzach KOD-ziarek. Uważam, że najbardziej kobiecą postacią "lewicy: była zawsze ania grodzka. Wszystkie inne, łacznie z 14 jedynek na listach, to absolutne zaprzeczenie kobiecości, rodziny, macierzyństwa, estetyki, życiowej mądrości i piękna. Tych wartości, które reprezentują normalne KOBIETY.
Ophet Pores
Ophet Pores 06.10.2019, 13:15
Jezu Chryste. Jesteśmy w XXI wieku, ale ten kretyn tutaj jest mentalnie w XII wieku, albo i wcześniej.

Dziecko, to, że żadna kobieta cię nie chce, to twoja wina, incelu obrzydliwy. Nie masz co krzyczeć i się frustrować. Wyjdź z domu na dwór, bo bełkoczesz bzdury nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.
Fotoshoop
Fotoshoop 06.10.2019, 08:20
Na plakatach fotki paniusi ze studniówki , a rzeczywistość zgoła INNA .
wstyd
wstyd 06.10.2019, 07:54
totalna porażka!!! popierają kodziarzy i komuchów. ale jak sie ma w składzie widuchowiankę która trzyma z komuchami...
PO yeby
PO yeby 06.10.2019, 04:04
Tczew za za pania Madzią!!!! Zwycięzymy.!!!!
yhy
yhy 06.10.2019, 01:38
A to taka zamiana!

Pozostałe