Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Debata wyborcza w Gryfinie. Ale wtopa!

  • 06.10.2019, 11:04
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Debata wyborcza w Gryfinie. Ale wtopa!
Nudne odpowiadanie na pytania z góry ustalone bez prawdziwej dyskusji - tak wyglądała debata w Gryfinie trzech kandydatów do sejmu. Tak, takie polityczne spotkanie odbyło w Klubie Nauczyciela. Mówiono o skandalu, bo po pierwsze debata bez kobiet, a po drugie nie była otwarta dla wszystkich kandydatów.

Informacja do mediów o debacie przyszła na godzinę przed spotkaniem. Mimo zapowiedzi, miało jej po prostu nie być. A co z poinformowaniem mieszkańców?

A kandydaci przyjechali poważni – kandydaci na posłów: senator Grzegorz Napieralski (Koalicja Obywatelska), poseł Rafał Mucha (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Piotr Słomski (PSL i KUKIZ). Pytania zadawał Ryszard Kwapisz, redaktor naczelny 7 Dni Gryfina.

Politykom zadano 3 z góry ustalone pytania o Unię Europejską, wspólną walutę oraz bezpieczeństwo. Oto krótki film ze spotkania.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Mimo że spotkanie miało trwać godzinę, dopuszczono też pytania. Nauczycielka z Gryfina pytała, co kandydaci mają zamiar zrobić dla Gryfina i dlaczego niszczona jest oświata? Oto drugi film:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Zasady debaty wyborczej od początku czyniły ją wydarzeniem bez większego znaczenia. Wstydem dla wszystkich partii powinno być to, że w debacie nie uczestniczyła ani jedna kobieta-kandydatka. Biorąc pod uwagę informowanie o wydarzeniu ad hoc i sztywny program, w naszym odczuciu w efekcie było raczej zażenowanie i... nuda.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kocham PeKaeSy
Kocham PeKaeSy 08.10.2019, 22:36
Kiedy Jarosław przywróci PeGieeRy zapytujem się?
ojciec pijo ha ha ah
ojciec pijo ha ha ah 09.10.2019, 08:03
ależ one są cały czas PGR *** grupa rozkradania ha ha ah miesiąc robótki w kampani i 5 lat chlania ***wódki ha ah ah https://youtu.be/G4NJYF5yXP8
oko
oko 07.10.2019, 22:53
"TVP przed wyborami parlamentarnymi ciągle zachowuje się, nie kryjąc się z tym, jak rządowy kanał propagandowy. Ta porażka Polski w przestrzeganiu zasad Rady Europejskiej źle wpływa na reputację Polski, jako demokratycznego członka RE" - napisało kilkudziesięciu członków Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. Deklarację cytuje serwis oko.press.
wystarczy te przedstawienie obejrzeć ha ha ah
wystarczy te przedstawienie obejrzeć ha ha ah 07.10.2019, 20:08
już teraz wiecie dlaczego ten cyrk nazywam *** cabaret ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 07.10.2019, 18:56
szkoda że beatka darusia odeszła z tvp szczecin bo by zrobiła wam ustawione SPIĘCIE HA HA AH ale zawsze stankiewiczowa może was POspinać ha ha ah
smutek
smutek 07.10.2019, 11:09
Panie Rafale, co sie z Panem porobilo ... facet ktory budził u wielu szacunek, stał się tubą PIS ... Pana słowa o kastach i dzieleniu narodu ... to jak czołówka Wiadomości w TVP. Szkoda, wielka szkoda ...
Punkt siedzenia
Punkt siedzenia 08.10.2019, 22:38
Koryto zmienia a wielkie koryto bardzo zmienia!
partos
partos 07.10.2019, 09:56
Już sama frekwencja wskazuje co to było za "spotkanie". Pewno komitety wyborcze liczą więcej członków.
Przerażony
Przerażony 07.10.2019, 08:22
Niestety, wszstko na to wskazuje że znów historia się powtórzy po najbliższych wyborach.MĄDRY POLAK PO SZKODZIE.
nauczycielka
nauczycielka 06.10.2019, 23:25
Nie podoba mi się wypowiedź pana Muchy o nauczycielach.
pająk
pająk 06.10.2019, 23:09
Inny pisowski patriota, Jacek Kurski już ocenił że ciemny lud to kupi.
pesymista
pesymista 06.10.2019, 23:06
Jeśli przepaść jest dobrym kierunkiem to jak najbardziej, cała nadzieja w wyborach !!
zdziwienie
zdziwienie 06.10.2019, 22:49
a tamarka pracuje takze dla kwapisza..jak mozna go krytykować straci babcia pracę...
to nie ta redakcja redaktorku
to nie ta redakcja redaktorku 06.10.2019, 22:55
To nie redakcja Gazety Gryfińskiej gdzie Rafał Remont krytykował burmistrza (m.in. za wrzucanie przywiezionych prywatnych śmieci do kubła przed urzędem) i wyleciał.
pod powierzchnią
pod powierzchnią 06.10.2019, 22:19
Nic nie jest takie jak myslisz!
Ad
Ad 06.10.2019, 22:12
W ocenie Zwierzchnika Władzy w RP żaden „Sąd” Rzeczypospolitej Polskiej nie jest w rozumieniu art. 45.1 Konstytucji „właściwym, niezależnym, bezstronnym i niezawisłym sądem”, bo: a. Nie jest reprezentowany przez konstytucyjnych sędziów, lecz osoby nieuprawnione – powołane nie przez konstytucyjnych Prezydentów RP, lecz osoby nieuprawnione – oszustów pełniących ich funkcje nielegalnie bez okazania Zwierzchnikowi Władzy w RP mandatów społecznych. b. Funkcjonuje na podstawie i w granicach nielegalnego prawa – ustanowionego nie przez faktycznych przedstawicieli narodu w organach ustawodawczych, lecz osoby nieuprawnione - oszustów pełniących ich funkcje nielegalnie bez okazania Zwierzchnikowi Władzy w RP mandatów społecznych. Każdy „Sąd” Rzeczypospolitej Polskiej jest jedynie nielegalnie funkcjonującą atrapą właściwego, niezależnego, bezstronnego, niezawisłego, konstytucyjnego sądu.
mecenas
mecenas 06.10.2019, 22:55
Eeee, muuueee. Nie świruj, idź na wybory
Ad
Ad 06.10.2019, 22:15
***
to koniec
to koniec 06.10.2019, 21:47
Ale sie rozpolitykowalo to Gryfino!
Kręcimna
Kręcimna 06.10.2019, 21:45
W sprawie euro ewidentnie pan Mucha kręcił.
Teraz to na pewno przegramy...
Teraz to na pewno przegramy... 06.10.2019, 19:49
Neumann zrezygnował z funkcji przewodniczącego. Rzucili go na ofiarę. Tak nie można panie Grzegorzu!!! On by stal za panem jak za niepodległością. W ten sposób przyznałeś się do winy a pisowcy mają ubaw...
łubin dla wszystkich ha ha ah
łubin dla wszystkich ha ha ah 06.10.2019, 19:37
denis moor on ciąga koszer wór ha haah https://www.dailymotion.com/vi… bogatym musi kraść by biednych kmieci paść ha haah
sztaba
sztaba 06.10.2019, 18:32
Byłam na spotkaniu i uważam, że pan Mucha obraził nauczycieli. To co on wygadywał nie przystoi posłowi. Szkoda, że tu nie ma całej jego wypowiedzi.
Margaret
Margaret 06.10.2019, 21:38
Pisiory nie szanuja ludzi wykształconych. Oni ich sie obawiaja. Tempym ludem lepiej sie rzadzi.
ksiadz sowa i przyjaciele ha ha ah
ksiadz sowa i przyjaciele ha ha ah 06.10.2019, 19:19
nauczycieli nie można obrazić ha ha ah bo gdzie by poszli do pracy ha ha ah do łopaty jak mawiał premier morawiecki ah ah ah rowy ku rwa kopać ha ha ah https://youtu.be/qdeaVfDa5eU
Wykształcona przez nauczycieli
Wykształcona przez nauczycieli 06.10.2019, 21:36
Rowy kopia ludzie bez wykształcenia. Nauczyciele maja po minimum dwa fakultety.
ta wiedza to popłóczyny ha ha ah
ta wiedza to popłóczyny ha ha ah 07.10.2019, 07:46
fakultety z czego z CIEMNOTY EGIPSKIEJ ha ah ah
budex
budex 06.10.2019, 18:12
Niektórzy to biorą jakieś narkotyczne sole kąpielowe że tak ględza w komentarzach?
zewaszad_i_znikad
zewaszad_i_znikad 06.10.2019, 18:30
"Narkotyczne sole kąpielowe" - nie ma czegoś takiego. "Sole kąpielowe" to taka przykrywka do sprzedaży "dopalaczy" - jeżeli oficjalnie nie są przeznaczne do spożycia, nie muszą być dokładnie przebadane.
Tak czy inaczej, cały problem dopalaczy jest skutkiem obowiązującej polityki narkotykowej. Ten problem nie istnieje lub istnieje marginalnie tam, gdzie policja nie karze za posiadanie małych ilości używek na potrzeby własne - krótko mówiąc, nie zajmuje się prześladowaniem konsumentów. Za to w Polsce za posiadanie "tradycyjnych" używek... do więzienia na ogół się nie idzie, ale można mieć raz na zawsze spaprany życiorys. Nie, uważam, że zażywanie "narkotyków" nie jest złem samym w sobie, choć złe jest używanie ich w sposób przynoszący szkody innym - jednak tak się składa, że większość użytkowników nie wyrządza szkody nikomu, także sobie, nie jest uzależniona i np. pali zioło tak, jak inni piją piwo w wolny wieczór. Na pewno nie jest to coś, co zasługiwałoby na dożywotnie odebranie szans na dobre wykształcenie i pracę... Ale skoro "narkotyki" są zakazane, w ich miejsce wchodzą coraz gorsze zastępniki - w miejsce zioła, którego po prostu fizycznie nie sposób śmiertelnie przedawkować weszły najpierw mieszanki typu "Spice", potem "Mocarz" - i nagle okazało się, że syntetyczne kanabinoidy mogą zabijać
niby oddzielnie a zawsze razem ha ha ah a koszer  pyta 2019
niby oddzielnie a zawsze razem ha ha ah a koszer pyta 2019 06.10.2019, 16:47
jest napieralski i mucha ha ha ha to chyba jeden jeden (...)