Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Co do zaproponowania ma Lewica w Gryfinie [FILM]

  • 06.10.2019, 11:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Co do zaproponowania ma Lewica w Gryfinie [FILM]
Nazywają się Lewicą, ale startują z komitetu Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Dlaczego nazywani są w Gryfinie "partią kanapkową"? Czy dwoje lewicowych kandydatów z Gryfina nie osłabia nawzajem swoich pozycji?

Konferencję prasową prowadził Michał Kozakiewicz. Kandydaci Lewicy z Gryfina to Wojciech Długoborski i Katarzyna Kotula.

Oto jak zaprezentowali się kandydaci [FIM 1.]:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Odpowiedzi na nasze pytania [FILM 2.]:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

O debacie pisaliśmy wcześniej tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33946,lewica-jest-potrzebna-w-sejmie-rp-mowia-kandydaci

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (78)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gryfińskie katakumby odezwały się nagle
gryfińskie katakumby odezwały się nagle 08.10.2019, 20:39
Przez ostatnie lata o nich była cisza a tu nagle urwali się z choinki! Kto się na taką "działalność" da nabrać. Wygląda na to, że zależy im tylko na stołkach.
koszerne katakumby
koszerne katakumby 08.10.2019, 22:43

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

 tak jak wieczorek ha ah ah
tak jak wieczorek ha ah ah 08.10.2019, 19:37
ja chce działke na binowie ha ha ah https://www.google.com/url?sa=…
Lewica proponuje
Lewica proponuje 07.10.2019, 23:02
Niketoński musi odejść!!!
Mieszkaniec zgr
Mieszkaniec zgr 07.10.2019, 18:05
Banda idiotów!!
ja
ja 07.10.2019, 18:04
to chyba tylko autor wpisu używa "partia kanapkowa"Kanapkowa to PIS :Romanicz ,Bosiowa i trzy osoby na krzyż .
Obiektywny stronniczo
Obiektywny stronniczo 07.10.2019, 23:05
Autor wpisu sugeruje że lepiej głosować na plastusia bo z niego jest kasa za reklamy
koszerne koryto 2019
koszerne koryto 2019 07.10.2019, 14:24
marynarka zapięta na jeden guzik to jakiś dras KOD SLD i sodo mitów ha aha h
daruś nie przejmuj sie koszerne drukarki cię wydrukuja ha aha h
daruś nie przejmuj sie koszerne drukarki cię wydrukuja ha aha h 07.10.2019, 14:11
powiedzcie dla darusia niech chłopaki ze słóżb juz drukuja i licza głosy ha ha ah drukarka made in wieczorek 7 D HA HA AH
czarny
czarny 07.10.2019, 10:50
Długoborski to taki - ,, Neumann ,, w wydaniu zachodniopomorskim , no może tak nie bluzga ale za to komunista od urodzenia ...!
mezalians ...
mezalians ... 07.10.2019, 10:29
,, Wytrzymałem ,, do 4 min. pierwszej odsłony filmowej ... i już wiem !!! GŁOSUJĘ na PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ i ZJEDNOCZONĄ PRAWICĘ !!!!
:-)
:-) 07.10.2019, 10:36
Drugi jest dużo lepszy bo mówi o kanapkach jakie przynosili Sawarynowi na wybory.
Sauron
Sauron 07.10.2019, 09:17
(...)
Przestań wklejać wciąż ten sam tekst. 
Nie na tym polega komentowanie.
Komentarz usunięty.
administrator
prosty wniosek
prosty wniosek 07.10.2019, 09:44
Jak wkleja co mu kazali to tylko dowód, że to wynajęty partyjny troll.
Sauron
Sauron 07.10.2019, 10:19
Mylisz sie gadzie kolorowy latwo was wprowadzić w ogłupienie lubicie afery ha
tylko szminki nie urzywać ha ha ah
tylko szminki nie urzywać ha ha ah 07.10.2019, 07:34
ja mam wierszyk dla całej tej tłuszczy *** poubieranej w różne płaszczyki partyjne pd pis po sld ha ha ah https://youtu.be/EdmZYu9Lths
tako rzekę
tako rzekę 06.10.2019, 23:03
Sauron, włącz myślenie, może z tego wypranego oglądaniem TVPis mózgowia jeszcze zostało co nieco zdrowych komórek!, choć wątpię. Kiedyś bolszewicy chcieli stworzyć nowego człowieka sowieckiego - po części się im to udało bo nawet współcześni Rosjanie jeszcze maja problem z tym. Wasz Prezio naśladując ten proceder zapowiada stworzenie nowego Polaka. Ty jesteś już gotowy na to!. Samodzielne myślenie już masz wyłączone - nawet nie wiesz, że już kto inny ma za ciebie myśleć. Im potrzebni są tacy, z których tak łatwo przy pomocy znanych z tamtej przeszłości socjotechnicznych metod można ugniatać takich bezwolnych politycznych zombie.
Sauron
Sauron 06.10.2019, 23:48
Zanim cokolwiek podniesiecie, potem uniesiecie i przywlaszczycie, najpierw oddajcie wszystko co bezprawnie zabraliscie Polakom. Od rzadzenia w Polsce trzymajcie lapy z daleka, bo i tak Polacy nauczeni doswiadczeniem waszych "rzadow", nie dadza wam zadnej szansy na czynienie kolejnych szkod w kraju. Widzicie jak obecnie Polska rozwija sie gospodarczo, ale nie dzieki wam, przygotowaliscie juz zapewne konta w zagranicznych bankach, na ktore macie zamiar transferowac panstwowe pieniadze odebrane ludziom przez nakladane coraz nowe podatki. Wasze czerwone rzady bezpowrotnie sie skonczyly. Pozostal po was jedynie rozpadajacy sie czerwony palac w centrum Warszawy im. waszego baciuszki, ojczulka Stalina, kata i mordercy Polakow.
Sauron
Sauron 06.10.2019, 22:43
Jak można być mocno upapranym w gównie i zgłupieć do reszty, by głosować na DZIWOLOĄGI - skorumpowaną w konkubinacie z biedroniową wiosną Lewicę, której mottem jest bolszewicki carat. To oni na prezydenta Polski wybrali sobie A. Kwaśniewskiego i ukryli fakt przed SUWERENEM, że jego ojciec, stary NKWD-sta był katem i mordercą polskich patriotów, a tym bardziej jeszcze są tacy, co widzą ludowców PSL w sejmie. Czyżby zapomnieli, że to oni są odpowiedzialni za podpisanie z Ruskami na dostawy b. drogiego gazu dla Polski. Zabranie pieniędzy z OFE dla ratowania kreatywnej księgowości Rostowskiego i podwyższenie wieku emerytalnego. Lewe sponsoringi z ELEWARu na zagraniczne darmowe wyjazdy całych rodzin z PSL. Przyklepywanie i poklepywanie razem z PO na rabunkową sprzedaż polskich zakładów, cukrowni obcemu i wrogiemu Polsce kapitałowi. Przypomnę Wam, że tylko polski parlamentarzysta służy OJCZYŹNIE, pracując uczciwie dla dobra Polski i całego narodu polskiego, a ta TARGOWICA z KAPUSIAMI NIE, bo wyrzekli się Polski i jej wartości narodowych, a ICH panem jest niemiecka unia. Grabili dla siebie - niszcząc świadomie polską gospodarkę - przemysł, przez zaniżanie wartości i sprzedaż wrogim Polsce korporacjom, które później go uśmiercały. To dlatego SUWEREN kopnął ich w dupę i PO-gonił od władzy zwierzchniej. Teraz "pospolite kupczyki-sprzedawczyki" są na politycznej banicji, nie tylko za 8 lat oszustw i przekrętów, ale też za "okrągły stół i nocną zmianę" oraz za nie spełnione obietnice przedwyborcze, którymi karmili naród, by dla siebie i złodziei stworzyć "zieloną wyspę", aby resztę społeczeństwa wpędzić w biedę i skrajną nędzę za najniższą płacę i likwidację wszystkich ulg nie tylko prorodzinnych, ale też podwyższenie VAT na wszystko razem z wiekiem emerytalnym. To ONI stworzyli narodowi PIEKŁO na ziemi w kraju zwanym Polska. W ten sposób wypędzili z kraju na emigrację zarobkową ludzi, którzy chcieli godnie żyć, bo w Polsce nie mieli ku temu warunków. Więc dla szmalcowników przypomnę, że nie można sprzedać się ZABORCY - OKUPANTOWI i wyrzec się własnego kraju - OJCZYZNY, którą ma się tylko jedną, tak jak matkę, która nie zabija przez ABORCJĘ, lecz daje życie poczętemu dziecku. To należy stale PRZYPOMINAĆ SPRZEDAWCZYKOM naszego kraju - Polski, bo nie kala się we własne gniazdo. a tak ONI to robili i dalej to czynią. Więc jeszcze raz przypomnę - NIECH DOBRO ZAWSZE ZWYCIĘŻY NAD ZŁYMI UCZYNKAMI targowicy, która nie ma miejsca w polskim rządzie, bo ONI są tu by unicestwić nasz kraj, Polskę. To tyle w temacie, pa
Fox
Fox 07.10.2019, 05:55
Dobrze prawi!
no
no 07.10.2019, 09:50
Jak potłuczony!
masz moje wsparcie
masz moje wsparcie 06.10.2019, 22:58
Nie daj się Kotulanka! Zniszcz argumentami neandertalczyka!
to obce pojęcia dla tej zgrai ha ha ha
to obce pojęcia dla tej zgrai ha ha ha 07.10.2019, 10:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

tragedia
tragedia 06.10.2019, 21:27
obrzydliwa feministka
chętny
chętny 06.10.2019, 21:35
Feministki są seksowne!
Od zawsze gryfinianka
Od zawsze gryfinianka 06.10.2019, 21:07
A jaka partia załatwiła konkordat żeby wyforować kościół i klechów to dzièki SLD i Kwaśniewskiemu który ten konkordat wprowadził w życie a teraz co się obudzili i chcą walczyć z kościołem? To jakiś wyborczy żart ? Pani Kotula nie wie o tym to gdzie pobierała nauki ?
Jamal
Jamal 06.10.2019, 21:14
Prawda gryfinianka! Kotulanka powinna sprawdzić z kim się zadaje!
Bułka
Bułka 06.10.2019, 19:36
Masowe skrobanki na zawołanie, bezwzględna walka z Koścołem Katolickim, regularne parady LGBT w każdym mieście Polski, sprowadzenie inżynierów i doktorów z Syrii czy Iraku do Polski. To kilka pomysłów na politykę Kotuli wraz z resztą tęczowych komuchów.
Kasia
Kasia 09.10.2019, 20:04
Do bułka proponuję zjedz bułkę i po balu szczęście przyjdzie samo, natomast rozum to inna sprawa tego sie nie da kupić.
takie posiłki
takie posiłki 06.10.2019, 18:14
Odpowiedż na pytanie zawarte w tytule: KANAPKI dla Seweryna!
Max
Max 06.10.2019, 17:50
Kobieto weź się nie ośmieszaj!!!
Sauron
Sauron 06.10.2019, 17:22
Kolegom lewicy z ugrupowania WIOSNA zaleca się na podobne akcje przychodzić w strojach organizacyjnych; w damskich sukniach lub halkach, strój w samych majtkach zaleca się głównie dla osób bardzo otyłych, koniecznie wymalować się należy na tęczowo zaś otwór gębowy mocno zaznaczyć mocno na czerwono na głowach do wyboru zaleca się: perugi damskie, majtki, biustonosze albo durszlaki i koniecznie szturmówki w kolorze tęczy, jak ktoś nie ma to dopuszcza się czerwony kolor szturmówki taki jak używany był za komuny, tylko bez sierpa i młota. Uważam że dla podkreślenia jedności szef partii "SLD" i "Razem" też powinni używać strojów organizacyjnych - przynajmniej chociaż majtki damskie, biustonosz albo durszlak złożyć na głowę
żal.pl
żal.pl 06.10.2019, 17:47
Pisiorku Sauronie, ty nie jesteż zabawny, ty jesteś żałosny!
Oko
Oko 06.10.2019, 17:50
Ale te czerwone i pedalskie miernoty podskakują,może 13 pażdziernika czerwoną i pedalską hołotę wreszcie szlak trafi na zawsze,w końcu może zostanie rozliczona moskiewska pożyczka i mienie po PZPR.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 06.10.2019, 17:19
EDZIE PROGRAM TĘCZOWE RAJTY PLUS HA AH A GDZIE WASZE PROGRAMU CYRKOWCY HA HA AH

Pozostałe