Z międzynarodowych zawodów wróciły z dwoma medalami

  • 07.10.2019, 10:14
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Z międzynarodowych zawodów wróciły z dwoma medalami
Na macie rywalizowało ponad dwieście zawodniczek i zawodników z pięciu krajów - Francji, Holandii, Irlandii, Czech i oczywiście z Polski. Nasze zawodniczki przywiozły z zawodów dwa brązowe medale.

Międzynarodowy Puchar Prezydenta Miasta Sieradza w Karate Kyokushin odbył się 5 października 2019 roku w Sieradzu. Na macie rywalizowało ponad dwieście zawodniczek i zawodników z pięciu krajów (Francja, Holandia, Irlandia, Czechy oraz zawodnicy z ponad 30 polskich klubów karate). Moryński Klub Karate Kyokushin reprezentowała Wiktoria Wiergowska (juniorka) oraz Vanessa Florczak (juniorka młodsza).

Nasze reprezentantki zdobyły brązowe medale w swoich kategoriach.

Udział w tych zawodach był jednym z etapów przygotowań naszych zawodniczek do startu w Mistrzostwach Polski. MP juniorek młodszych odbędą się w najbliższą sobotę w Szczecinie, natomiast MP juniorek 16 listopada w Lidzbarku Warmińskim. Zawodniczkami opiekowali się trenerzy Piotr Kos i Marcin Florczak.

Wyjazd na zawody sfinansowany został z dotacji z gminy Moryń i środków własnych.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mata
Mata 07.10.2019, 21:42
Nikotyński musi odejść!
brawo
brawo 07.10.2019, 11:38
Dobra robota trenerzy! Dobry występ zawodniczki!

Pozostałe