Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Jak Kamil Miler ukradł tekst z igryfino?

  • 07.10.2019, 14:31
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jak Kamil Miler ukradł tekst z igryfino? Kamil Miler na Ostaniej seji Rady Miejskiej w Gryfinie.
Byliśmy na powiatowych zawodach młodzieżowych drużyn pożarniczych, które odbywały się w niedzielę w Gryfinie. Przez przypadek zmieniliśmy pod koniec artykułu (który został opublikowany 6 października o godz. 14.33) kolejność drużyn w jednej z kategorii.

Kiedy już zamierzaliśmy dokonać korekty swojego tekstu, przypadkowo odkryliśmy coś zaskakującego.

Otóż ze zdziwieniem zobaczyliśmy, że na portalu brata wiceburmistrza Tomasza Milera (gmina współorganizowała zawody) w niedzielę wieczorem ukazał się artykuł, gdzie w tekście dotyczącym wyników ze strażackich zawodów pojawił się… ten sam błąd, który my popełniliśmy! Na dodatek przy dwóch drużynach z Nawodnej widniały te same oznaczenia, które specjalnie dopisaliśmy aby zróżnicować strażackie zespoły z tej samej miejscowości.

Na portalu Kamila Milera zastosowano zatem metodę kopiuj – wklej z igryfino dokładnie z tymi samymi szczegółami? Czy może przepisano kropka w kropkę? Cóż, widocznie wychodzi się tam z założenia, że lepiej „pożyczyć” bez pytania, niż rzetelnie popracować.

To już druga wtopa w jednym tygodniu wydawnictwa naczelnego Kamila Milera!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (86)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czytelnik
Czytelnik 13.10.2019, 19:08
Jest to tak drobna sprawa, ,ze żaden ' normalny dziennikarz nie zwrócił by na to uwagi, ale Andrzej szuka na każdym kroku sensacji., nie wiem kto powinien się wstydzić.
cha cha cha
cha cha cha 13.10.2019, 12:05
To niech teraz odda :)))))
śmiech
śmiech 13.10.2019, 13:22
Lokal ma oddać :)))))
Bełchatów
Bełchatów 09.10.2019, 21:47
Środki uspokajające, jakie serwuje nam burmistrz, nie mają nic wspólnego z jego rzeczywistymi zamiarami. Jak zwykle zresztą.
gotar
gotar 08.10.2019, 20:29
Bardzo dobrze niech Miler ściąga, niech się uczy jak się robi newsy a nie nudzi wywiadami z politykami, którym wchodzi za przeproszeniem w 4 litery, na czele z Sawarynem, który ma GG na pstryknięcie jak chce wywiad.
nie ma o co kruszyć kopii
nie ma o co kruszyć kopii 08.10.2019, 21:52
Ale kogo to interesuje jak speed.test podaje, że Milera portal czyta zaledwie 105 osób unik. dziennie? Z tego wynika, że nawet ich rodziny tam nie zaglądają.
zydy tak mają to norma ha ha ah
zydy tak mają to norma ha ha ah 08.10.2019, 17:31

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Peryskop
Peryskop 08.10.2019, 16:50
Korupcja, złodziejstwo, nepotyzm oszustwo to ZŁO polskiej polityki.
Kasztanka Marszałka
Kasztanka Marszałka 08.10.2019, 17:02
I dlatego Niekotyński musi odejść!
lokalny obserwator
lokalny obserwator 08.10.2019, 16:54
Też odnoszę takie wrażenie.
porządkowy
porządkowy 08.10.2019, 16:56
To odnieś je na miejsce. Na półkę!
honor
honor 08.10.2019, 19:37
W gabinecie wicka? Tam już dużo jest wrażeń i pojęć. Niektóre nieużywane....
zakaz palenia i małpowainia
zakaz palenia i małpowainia 08.10.2019, 19:47
Honor, ja sądzę, że nigdy ich tam nie było. A niektóre faktycznie zakurzone dymem papierosowym!
przykład idzie z góry
przykład idzie z góry 08.10.2019, 10:57
Niech p Miler przeprosi na piśmie i to własnoręcznie pisanym i publicznie wręczonym cha cha cha
Ctrl+c / ctrl+v
Ctrl+c / ctrl+v 08.10.2019, 09:12
Ale wstyd...
Chociaż Igryfino powinno szybko zrobić skan tamtego artykułu i wstawić go tu, na pamiątkę.
koss
koss 08.10.2019, 09:34
Certfykat głupoty wystawiają sobie co tydzień.
zero kultury
zero kultury 08.10.2019, 08:22
Kamil, teraz proponuję zmień funkcje w z redaktor naczelny na "REDAKTOR BEZCZELNY"!
Iiiiiiiii....hhhhhhaaaaa !
Iiiiiiiii....hhhhhhaaaaa ! 08.10.2019, 00:43
Ty zło dzieju tfffuuuu ! Czeka cię sąd my Gryfindory nie darujemy ci tego , zostaniesz osądzony, Ludziska siodłajcie konie ,włóżcie kaptury odpalamy pochodnie i jedziemy. Tffuuu
zwykła insynuacja
zwykła insynuacja 08.10.2019, 00:20
Po co jest znak zapytania w tytule?
gość
gość 08.10.2019, 00:02
ściągać też trzeba umieć ;) haha jak w szkole
OMNI
OMNI 07.10.2019, 23:06
KAMIL JAK CI NIE WSTYD? i TO RED. NACZELNY. RĘCE OPADAJĄ.
I
I 07.10.2019, 23:44
Oni nie mają wstydu bezczelne!!
Pikuś
Pikuś 07.10.2019, 22:26
Nawet kontemplować tego w kiblu sensu nie ma.
siłą rzeczy
siłą rzeczy 07.10.2019, 22:05
Kopista cudzych pomysłów musi odejść jak Nikoteński!!!
pobili się dwa górale ....
pobili się dwa górale .... 07.10.2019, 21:16
Śmieszne , do tego same ZNAKI ZAPYTANIA ...! Jeżeli ma się podejrzenie lub potrafi się udowodnić czyjąś winę to należy to zgłosić do prokuratury a nie oskarżać publicznie ( używając w podtekście tezy rzekomego przestępstwa ) ! A w ogóle, każdy ma prawo korzystać w internecie (dowolnie ) z publikowanych tekstów jeżeli nie są zastrzeżone oraz odpowiednio zabezpieczone przez wydawcę !
do debili
do debili 07.10.2019, 21:01
johna wicka 3 obejrzyjcie-to jest jazz -ta wasza poliyuka to syf straszny!!!
won szmaciarze!!!
won szmaciarze!!! 07.10.2019, 20:33
Widzę,że pełowski portal spada na psy-tak ogólnie to trzeba spadać na ryj -od tych pełowców-nic ,ale to nic zaproponować nie potrafią
Fakt
Fakt 07.10.2019, 19:35
Według języka polskiego ten co kradnie to złodziej.
czarny
czarny 07.10.2019, 21:18
oprócz ,, SĘDZIEGO ,, .....!!!!
.
. 07.10.2019, 19:33
Przecież u nich jest inaczej niż u was:
W niedzielę 6 października na terenie Stadionu Miejskiego w Gryfinie odbyły się Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Wyniki rywalizacji drużyn w kategorii 14 - 16 lat:

1. OSP Gryfino

2. OSP Krajnik Dolny

3. OSP Czachów

4. OSP Cedynia

5. OSP Trzcińsko - Zdrój

6. OSP Moryń

7. OSP Zieliń

Wyniki rywalizacji drużyn w kategorii 10 - 13 lat:

1. OSP Sobieradz

2. OSP Piasek

3. OSP Radziszewo

4. OSP Lubiechów Górny

5. OSP Cedynia

6. OSP Nawodna I

7. OSP Nawodna II

8. OSP Mieszkowice

9. OSP Wełtyń

Jako pierwsi podajemy wyniki Powiatowych Zawodów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Polski i Niemiec. Rywalizacja odbywała się dzisiaj 6 października 2019 r. na stadionie przy ul. Sportowej w Gryfinie. W zawodach wzięło udział 19 drużyn.
Wyniki Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w kategorii 10-13 lat:

Sobieradz (gm. Gryfino)
Piasek (gm. Cedynia)
Radziszewo (gm. Gryfino)
Lubiechów Górny (gm. Cedynia)
Cedynia
Nawodna I (gm. Chojna)
Nawodna II
Mieszkowice
Wełtyń (gm. Gryfino)


Wyniki Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w kategorii 14-16 lat:

Gryfino
Krajnik Dolny (gm. Chojna)
Czachów (gm. Cedynia)
Cedynia
Trzcińsko-Zdrój
Moryń
Zielin (gm. Mieszkowice)

Pozostałe