Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Okradli mnie! W portfelu było 5 tys. zł - skarży się gryfinianka

  • 07.10.2019, 18:29
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Okradli mnie! W portfelu było 5 tys. zł - skarży się gryfinianka il.
Do kradzieży miało dojść w jednym ze sklepów przy ul. Bolesława Chrobrego w Gryfinie. -Zginęło mi 4200 zł, 180 euro, karta płatnicza i dokumenty - mówi 35-latka.

Do kradzieży miało dojść w ostatni piątek. Gryfinianka poszła zgłosić sprawę na policję.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obiecał
obiecał 09.10.2019, 08:52
Gdyby burmistrz w centrum miasta wzorem innych zrobił monitoring to kradzieży by raczej nie było bo by się szybko wydało. Ale Sawaryn nie potrafi dotrzymać swojego słowa.
Ta co jej *** ***..
Ta co jej *** ***.. 08.10.2019, 15:26
Znow barakódy Andżelika z obrączka na nodze ludzie ta *** to nosi zeby nie bylo przypalu! Jej córka ruchawi.. napierdala własnego bachura ludzie GDZIE JEST opieka !!!! Aldonka narkomanka ma takie jazdy ze jak wpada w szal to wszsytcy ja słyszą a opieka albo udaję ze nie słyszy albo nie chce juz nie dlugo brudaski juz nie dlugo .
Hod dog
Hod dog 08.10.2019, 18:26
A to one kradna?
$
$ 08.10.2019, 09:14
Sklepy są monitorowane, dojście do nich również, więc jeśli nie jest to bajka na usprawiedliwienie przehulania takiej kasy, to w tamtej sekundzie może by kogoś znaleziono.
P.S.
Nie mówcie, że to prostytutka, czy ktoś taki, bo pani mogła sprzedać np. samochód lub wziąć pożyczkę albo szła kupować meble itp.
Detektorysta
Detektorysta 08.10.2019, 00:22
Kiedyś znalazłem 5 tys zł w grubych banknotach, na chodniku w Gryfinie wykrywaczem metali. Oczywiście miałem wtedy pozwolenie.
gośc
gośc 08.10.2019, 00:01
kto nosi tyle gotówki i szlaja się samemu po sklepach? No tak, głupie pytanie... Przecież to ona
Tomek
Tomek 09.10.2019, 15:51
Prawde mówiąc bardzo często noszę ze sobą po mieście wszystkie pieniadze, czas 2tys czasem tysiac innym razem 4 . Nigdy nie zdarzyło mi się żeby mnie okradli. Nie wiem jak zagapionym trzeba byc żeby dać się okraść z takiej sumy i nawet się nie zorientować że coś jest nie tak.
Sauron
Sauron 07.10.2019, 22:28
Ale kit przewalila szmal na tance lub hazard albo zabawila sie z mezczyzna wynajetym jak odlot przeminal to trzeba cos wymyslic
Całusy dla Kordylasia
Całusy dla Kordylasia 07.10.2019, 20:10
No kręcili się takie z PO , no kto wie ?? W Warszawie zginęło 500 + , no to Gryfino gorsze ??
sachem
sachem 07.10.2019, 20:01
Nawet jesli zgubiła i sie nie przyznaje to ktoś wziął czyli ukradł!
Gryfininianin
Gryfininianin 07.10.2019, 19:29
Ciekawe czy chociaż tyle miała
Knagulec
Knagulec 07.10.2019, 19:28
Na jej miejscu doszedłbym te łajze i solidnie przegumował nadgrzbietowo jak to było za milicji
ajwajaj
ajwajaj 07.10.2019, 20:11
jak tam zwieracz knagulec ?
Kieszonkowiec
Kieszonkowiec 07.10.2019, 19:24
Ale trafiejka to sie ktoś obłowił nieźle
ledwie na waciki
ledwie na waciki 07.10.2019, 19:17
No by się wstydziła robić takie halo o garść drobnych :-(
??
?? 07.10.2019, 19:15
A może po prostu upiściła gdzieś?

Pozostałe