Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Dofinansują zakup nowych wozów ratowniczo-gaśniczych dla Ochotniczych Straży Pożarnych

  • 08.10.2019, 16:56
  • Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego
Dofinansują zakup nowych wozów ratowniczo-gaśniczych dla Ochotniczych Straży Pożarnych
Serdecznie zapraszamy na uroczystość przekazania umów na dofinansowanie zakupu nowych wozów ratowniczo-gaśniczych dla Ochotniczych Straży Pożarnych w ramach Ogólnopolskiego Programu Finansowania Służb Ratowniczych.

Uroczystość rozpocznie się w środę, 9 października 2019 r., o godzinie 12:30 na placu przed Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej - ul. Teofila Firlika 8 w Szczecinie.

 

W spotkaniu udział weźmie Paweł Szefernaker - wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, Tomasz Hinc - wojewoda zachodniopomorski, nadbryg. Jacek Staśkiewicz - zachodniopomorski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej, przedstawiciele Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Paweł Mirowski - prezes zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

 

Podczas spotkania zostaną przedstawione założenia Ogólnopolskiego Programu Finansowania Służb Ratowniczych, w ramach którego do jednostek OSP z Pomorza Zachodniego trafi nowoczesny sprzęt.

Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

czas gasić bo susza ha ha ah
czas gasić bo susza ha ha ah 08.10.2019, 22:16
o to pierwsza prądownica gryfina szymanowicz i bosak tessar beda ha ah ah
śmiech
śmiech 08.10.2019, 19:28
analfabetyzm...Przekazanie zakupu nowych wozów .... co to za styl???? chyba zakupionych????
i tyle
i tyle 08.10.2019, 20:47
Czepiasz się GDK-owcu, a piszesz jakby bez znajomości zasad pisowni. 
Jak to mówią: przyganiał kocioł garnkowi.
tak musi byc
tak musi byc 08.10.2019, 19:41
Ty się z rzecznika pana wojewody nie śmiej. Skoro tak napisał: to tak musi być!

Pozostałe