Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Wpadł z narkotykami, bo... nie zapiął pasów w samochodzie. Przekonywał, że to... puder dla niemowląt

  • 08.10.2019, 18:44
  • KWP Szczecin
Wpadł z narkotykami, bo... nie zapiął pasów w samochodzie. Przekonywał, że to... puder dla niemowląt
Policjanci drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 26 – letniego kierującego, ponieważ w czasie jazdy nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. W trakcie kontroli mężczyzna zaczął uciekać, bo jak się okazało posiadał przy sobie środki odurzające.

Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego pyrzyckiej komendy w trakcie patrolu w miejscowości Krzemlin zauważyli osobowego Opla, którego kierujący pomimo obowiązujących przepisów nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. Mężczyzna na widok radiowozu skręcił w pobliską polną drogę, po czym wysiadł z pojazdu. W trakcie legitymowania 26 – latek tłumaczył, że pasy dla niego są zbędne i z nich nie korzysta, przyznał się również, że nie posiada uprawnień do kierowania, bo nie ukończył kursu na prawo jazdy. W czasie interwencji mężczyzna zachowywał się dość nerwowo, zamknął pojazd na klucz czym wzbudził w mundurowych podejrzenie, iż może coś ukrywać.

W samochodzie policjanci ujawnili woreczek strunowy z białym proszkiem, 26 – latek tłumaczył, że jest to puder dla niemowląt po czym zaczął uciekać. Po zatrzymaniu mężczyzny po kilkunastu metrach z kieszeni bluzy wypadło mu zawiniątko z suszem roślinnym. W samochodzie policjanci ujawnili również wagę elektroniczną i woreczki strunowe.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do pyrzyckiej komendy w celu przeprowadzenia dalszych czynności. Na miejscu funkcjonariusze przebadali zawartość zawiniątka testerem narkotykowym. Wynik testu był jednoznaczny. Ujawniony susz okazał się być środkiem odurzającym w postaci marihuany o wadze ponad 12 gramów, natomiast badanie białego proszku wykluczyło zawartość narkotyków.

Mundurowi w toku dalszych czynności dokonali przeszukania w miejscu zamieszkania mężczyzny. W mieszkaniu nie ujawniono innych rzeczy stanowiących dowód w sprawie. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Na wniosek Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach Prokurator Rejonowy zastosował wobec 26 – latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego z obowiązkiem stawiennictwa w jednostce Policji dwa razy w tygodniu. Mężczyźnie za posiadanie substancji odurzających grozi kara do 3 lat pozbawiania wolności.

 

KWP Szczecin

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sara
Sara 09.10.2019, 11:50
Przeczytałam z zainteresowaniem wszystkie komentarze i jako osoba nie pijąca i nie ćpająca oraz mająca swoje lata do napisania tego komentarza skłonił mnie widok chłopaka Roksany stojącego nad jej grobem a mianowicie: zachęcam wszystkich przyjaciół Roxany aby zastanowili się nad tym co robią i aby skończyli z kupowaniem narkotyków bo wierzcie, życie samo w sobie jest piękne i nie potrzebuje dopalaczy ani innych świństw aby być szczęśliwym. Spróbujcie może Wam się uda, Zróbcie to dla Roxany, dla Was samych, dla Waszych Rodzin aby już nigdy nikt nie musiał płakać nad grobem tych, których kocha. I uwierzcie mi, wszyscy mają rację piszą c te różne komentarze, i one wszystkie są prawdziwe, widziane tylko z innego punktu widzenia. Po co winić ochroniarzy czy policję przecież to my sami odpowiadamy za swoje czyny, przecież jesteśmy dorośli, tak to dumnie brzmi. ŻYCZĘ wam wszystkim wytrwałości w walce ze wszelkiego rodzaju nałogami
Łajza chodząca
Łajza chodząca 09.10.2019, 14:07
A kto to ta Roksana biegała dla Andzeliki?
Ćpun Gryfiński
Ćpun Gryfiński 09.10.2019, 14:04
Tak fajnie piszesz ze chetnie bym z tobą zajarał i dał po oczach
????????
???????? 09.10.2019, 12:16
a co jej chlopak zrobil?
....
.... 09.10.2019, 13:02
Zrobił jej dobrze
sauron?
sauron? 09.10.2019, 10:08
a kto to Ta Andzelika I Aldonka jakies grube ryby?
yyyy
yyyy 10.10.2019, 09:44
Chyba grube lochy...
Najgorsza patola w Gryfinie mieszkajaca ***
Matka A sprzedaje zmieszane z psychotropami prochy a *** daje kazdemu
I nic sie nie da żeby to przesiedlic...
Larwa
Larwa 09.10.2019, 15:29
A gdzie tam to patola ma" kasę"z truskawek a mieszka za darmoszke
Obserwator
Obserwator 09.10.2019, 10:17
To matka i córeczka płotki z baraków na Orląt Lwowskich z leżących wieżowców
Ajwaj aleluja i do przodu
Ajwaj aleluja i do przodu 09.10.2019, 14:11
A wcześniej wyj...i na śmietniki z czernastoklatkowca hahahaah
do dzbana
do dzbana 09.10.2019, 10:15
Je też chcesz wmieszać do polityki pisowski dzbanie?
Obserwator
Obserwator 09.10.2019, 14:09
do dzbana nie chce wmieszac ale ty to nadajesz sie tylko i wylacznie do pchania karuzeli pędzlu
s u o n
s u o n 09.10.2019, 11:32
nie pekaj to twoj elektorat nikt normalny nie zaklada majtek lub sitka na glowe prochy macie dobre
sauron
sauron 09.10.2019, 10:50
taa teczowy homosiu
a wagę woził bo ma taki znak zodiaku
a wagę woził bo ma taki znak zodiaku 08.10.2019, 22:03
co za gostek dope se pudrował a trawa dla konia była jego konia
powiedziane sprawdzone
powiedziane sprawdzone 08.10.2019, 20:05
Andżelika jest czyta, nie ćpa!
super
super 08.10.2019, 20:25
Jak już to "czysta" bo nie wiem co ona czyta.
barakudy
barakudy 08.10.2019, 20:13
Cos tym jest przestała na chwile ćpać i roztyla się jak locha...za to Aldonka dalej wciaga krzywy ryj i te oczy... rozpacz po Białym że go długo nie zobaczy
Obserwator
Obserwator 08.10.2019, 21:21
Na obroży SDE to sie dealerka pilnuje ale juz wkrótce obroże ma sie do roku i znowu będzie sie działo
Knagulec
Knagulec 08.10.2019, 19:40
Solidnie grzejnik powinien być przegumowany
ajwajaj
ajwajaj 08.10.2019, 19:53
Stary ciebie gumuje co noc ćwoku
Pindol
Pindol 09.10.2019, 15:23

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Pindol
Pindol 08.10.2019, 22:00
ajwajaj nie bluznij do Knagulca ***
Lumpy spod wieżowca
Lumpy spod wieżowca 08.10.2019, 21:57

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 08.10.2019, 21:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

zibi
zibi 08.10.2019, 19:37
I po co mu ten koks? Wiadomo!
Ćpun Gryfiński
Ćpun Gryfiński 08.10.2019, 19:37
W mordę i nożem tyle towaru znowu zmarnowane i co to bedzie co to bedzie brak zacieru do klumpy
Pogromca dzikich węży peruwiańskich
Pogromca dzikich węży peruwiańskich 08.10.2019, 19:35
Opel znajome auto pewnie jechał do Andzeliki
Cyna
Cyna 08.10.2019, 19:22
Kolejny ćpun bez przyszłości aresztowany. Bardzo cieszą mnie takie wiadomości. Każdy ćpun czy dilerek gangsterek powinien odsiedzieć długoletni wyrok. Po opuszczeniu więzienia powinno się sprawdzać ćpunów czy nadal zażywają narkotyki. Natomiast każdy diler powinien być oznaczony nadajnikiem gps i mikrofonem.
Pogromca
Pogromca 08.10.2019, 19:42
Cyna wypełzł i znowu ukąsił

Pozostałe