Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Maria Zalewska, dyrektor GDK poinformowała o swoim stanie zdrowia

  • 09.10.2019, 13:07
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Maria Zalewska, dyrektor GDK poinformowała o swoim stanie zdrowia
-Kochani moi. Postanowiłam rozwiać wszelkie wątpliwości typu, dlaczego ona jest na zwolnieniu? Nie jest mi łatwo ale chcę uniknąć wszelkich spekulacji. 15 października idę do szpitala na biopsję trzustki. Część moich wyników jest beznadziejna. Ja poszłam tylko na usg pęcherzyka żółciowego a okazało się, że mam tego co chodzi do tyłu. W zasadzie to wielkie G przerzuciło się też na niektóre organy wewnętrzne. Po 15.10. zaczynam chemię i to by było na tyle. No wiecie, nie łatwo się do tego przyznać ale przynajmniej będziecie wiedzieć o co kaman. Pozdrawiam wszystkich. Mania - taki wpis na swoim profilu Facebooka umieściła Maria Zalewska, dyrektor Gryfińskiego Domu Kultury.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Dyrektor w GDK zastępuje Monika Drabik.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wełtynianka
Wełtynianka 12.10.2019, 10:14
Pani Mario, szybkiego powrotu do zdrowia życzę!
K A ZE K
K A ZE K 10.10.2019, 18:40
Będzie dobrze, walcz z całych sił.
Krystyna z Weltynia
Krystyna z Weltynia 10.10.2019, 10:23
Marysiu życzę szybkiego powrotu do zdrowia! Trzymam kciuki!
Mam
Mam 10.10.2019, 07:48
Pewnie p B. L się wymodlila i gdk się zamarzyl
zaprzestań!
zaprzestań! 10.10.2019, 09:19
Modlić się o śmierć czy chorobę? Co ty bredzisz?!
memory
memory 10.10.2019, 14:17
Niestety to prawda. Parcie do stołków przed niektórymi nie powstrzyma przed podłością.
?
? 10.10.2019, 07:47
A kto w ogóle był na tyle bezczelny, aby wypominać jej zwolnienie, co?
ja to rozumiem
ja to rozumiem 10.10.2019, 09:18
Widocznie takie głosy słyszała i dlatego zareagowała.
Znamy sie tylko z widzenia
Znamy sie tylko z widzenia 10.10.2019, 07:39
Na Was nie mozna sie zawieźć, rozumiem awans, wygranie w totka może wylać sie fala hejtu zazdrości i nienawiść ale nawet złamanie nogi karmi trole? empatia to już tylko puste słowo. Dużo zdrowia życzę Pani.
tak sądzę.
tak sądzę. 10.10.2019, 09:21
Pytanie: czy rozumiesz słowo "hejt". Chyba raczej mgliście... Może zastanów się czy ty nie masz w sobie nienawiści.
Trochę dyskrecji
Trochę dyskrecji 09.10.2019, 22:25
Poszła na zwolnienie i tyle , nie musi obwieszczać na forum publicznym na co choruje , bo większości ludzi to obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg
hulaj noga
hulaj noga 09.10.2019, 22:33
Dobrze ze wyjaśniła żeby plotek nie było.
H56
H56 09.10.2019, 21:36
Czekam na Ciebie. Lolcia, jestem z Toba myślami i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. To tylko zły sen. Bardzo Cię kocham.
czas
czas 09.10.2019, 21:16
Przestanie być dyrektorką to i przestanie mieć "przyjaciół"!
Wiedźma
Wiedźma 09.10.2019, 21:36
.. nie sondzeee
giedek
giedek 10.10.2019, 14:24
Ta przepowiednia zaczyna się niestety spełniać.
JA2
JA2 09.10.2019, 20:51
Do wszystkich krytyków i niezadowolonych. Mania opublikowała ten post na swoim prywatnym faceboooku . Pisała do przyjaciół. Więc proszę o zachowanie swoich niesympatycznych opinii dla siebie. Mania, trzymam kciuki.
krótko
krótko 09.10.2019, 21:15
A gdzie niby indziej miała napisać jak jest na zwolnieniu? Pisze o swoim zwolnieniu czyli jak najbardziej sprawach zawodowych. Jeden temat to jej osoba, a drugi temat to dalsze zarządzanie GDK. Jedna i druga sprawa nie jest sprawa tylko indywidualną, ale i publiczną.
Stalowa wola
Stalowa wola 09.10.2019, 20:29
Ostatnio modne jest publiczne obnoszenie się ze swoimi chorobami i słabościami. Nie jestem zwolennikiem tego typu zachowań. Mi nikt nie pomógł. Ale MY w naszej gminie Gryfino nie mieliśmy wtedy funduszu lekowego . Teraz mamy fundusz lekowy. Więc alleluja i do przodu. Głowa do góry i silnej woli życzę.
prawda
prawda 09.10.2019, 19:56
chwaliła się ze rusza na zwiedzanie Polski
tak mówią
tak mówią 09.10.2019, 21:17
Człowiek planuje, a Bóg drogi prostuje.
Cudak
Cudak 10.10.2019, 01:22
Módlmy się.
Obst
Obst 09.10.2019, 19:11
zdrowia siły energii i wiary w wyzrowienie, a wszystko będzie dobrze Trzymam kciuki mocno
Kinoman
Kinoman 09.10.2019, 19:10
Nikita powoła p. *** a p. *** na zastępcę. A tak naprawdę to nikt nie zastapi p. Marie Zalewska. Szybkiego powrotu do zdrowia.
urząd
urząd 09.10.2019, 20:42
Oooo,tak Lifik to jedna ręka Nikity nawet w Raciechowicach heeeehee
Teresa z Gardna
Teresa z Gardna 09.10.2019, 19:05
Zdrówka życzę!
ANITA
ANITA 09.10.2019, 18:54
Pani Mariolu dużooooo zdrówka😍 ,trzeba walczyć nie załamywać się, jesteśmy silne kobietki i ta walka będzie wygrana, jak u mnie tak i u pani nie ma innej opcji 💪💪😘 jesteśmy z Tobą ♥️
hero
hero 09.10.2019, 18:16
Nikitiński powinien teraz powołać pełnoetatowego p.o. dyrektora. Chodzi przecież o dobre zarządzanie placówką!
łoł
łoł 09.10.2019, 22:04
Przecież jest 2 zastępców. Za mało jeszcze? Rady nie dadzą?
.....
..... 09.10.2019, 20:23
dlt
seniorka
seniorka 09.10.2019, 17:10
Pani Mariolu - walczyć, nie poddawać się - i załatwić drania! Jest Pani silna, da Pani radę - a wielu życzy Pani bardzo dobrze!
Maria
Maria 09.10.2019, 17:31
Sama jest Mariola bez refundacji :-(
Maryla
Maryla 09.10.2019, 18:24
Moze fundusz lekowy mógłby pomóc!
Robert
Robert 09.10.2019, 16:28
Pogoń dziada. Dasz radę bo kto jak nie Ty!!!!!
Pozdrawiam
Wiola
Wiola 09.10.2019, 15:28
Pani Mario to żaden wstyd przyznać się że ma się raka . To choroba jak każda inna . Każdego z nas może spotkać. Może tylko czasem nie każdemu udaje się z nią wygrać. Na szczęście z dnia na dzień medycyna postępuje i nigdy nie wolno się poddawać bo a nóż zanim zacznie Pani chemię wynajdą lek na raka trzustki gwarantujący niemal 100% wyleczenie. Życzę zdrowia , siły i wytrwałości zarówno Pani jak i Gosi i drugiej córce. Moja mama zmarła na raka wiem jak przechodzą to dzieci

Pozostałe