Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Wymyśl nazwę ścieżki rowerowej. Wygraj nagrodę

  • 10.10.2019, 10:15
  • dost.
Wymyśl nazwę ścieżki rowerowej. Wygraj nagrodę
Gmina Stare Czarnowo ogłasza konkurs na nazwę ścieżki rowerowej pomiędzy Szczecinem, Kołbaczem a Starym Czarnowem. Nazwa powinna się składać z nie więcej niż dwóch wyrazów i nawiązywać do walorów przyrodniczych, krajobrazowych lub historycznych gminy Stare Czarnowo. Nagroda główna - rower. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 16 października 2019 r.

REGULAMIN KONKURSU

§ 1 Organizatorem konkursu jest Wójt Gminy Stare Czarnowo.

§ 2

1. Przedmiotem konkursu jest wyłonienie nazwy ścieżki rowerowej wybudowanej przez Gminę Stare Czarnowo oraz Gminę Miasto Szczecin na odcinku Szczecin - Kołbacz - Stare Czarnowo, dofinansowanej ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 w ramach Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.

2. Nazwa ścieżki rowerowej powinna się składać z nie więcej niż dwóch wyrazów. 3. Sugeruje się nawiązanie nazwy do walorów przyrodniczych, krajobrazowych lub historycznych gminy Stare Czarnowo. Propozycja nazwy nie może zawierać nazw własnych osób i podmiotów prywatnych.

§ 3 1. Uczestnikami konkursu mogą być osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie, za zgodą przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.

2. Zgłoszenie na formularzu stanowiącym załącznik do niniejszego Regulaminu, można nadsyłać w terminie do dnia 16.10.2019 r. w następujący sposób:  drogą elektroniczną na adres: [email protected]  pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Stare Czarnowo, ul. Św. Floriana 10, 74-106 Stare Czarnowo (liczy się data wpływu listu do urzędu),  osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Stare Czarnowo, ul. Św. Floriana 10, Stare Czarnowo, pokój 13. 3. Jeden uczestnik może zgłosić tylko jedną propozycję nazwy.

§ 4

1. Wybór nazwy ścieżki rowerowej zostanie dokonany przez komisję powołaną przez Organizatora.

2. Organizator zapewni nagrodę główną w konkursie w postaci roweru.

3. Organizator ma prawo nie wybrać żadnej z przedłożonych propozycji nazwy ścieżki rowerowej.

4. Organizator poinformuję laureata konkursu o zwycięstwie drogą telefoniczną.

5. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagrody odbędzie się w dniu 19.10.2019 r. podczas uroczystego otwarcia ścieżki rowerowej.

6. Uczestnik konkursu składając propozycję nazwy ścieżki rowerowej, w przypadku wygranej wyraża zgodę, na używanie przez Gminę Stare Czarnowo zwycięskiej nazwy w sposób nieograniczony oraz zrzeka się roszczeń w przyszłości w tej sprawie. Potwierdzenie powyższego na piśmie będzie wymagane przed odebraniem nagrody. W przypadku osób niepełnoletnich dodatkowo potwierdzenia dokonuje rodzic lub prawny opiekun.

§ 5 1. Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela Referat Organizacyjny, Spraw Obywatelskich, Promocji i Oświaty Urzędu Gminy Stare Czarnowo: a. e-mail: [email protected] b. nr tel.: 91 485 70 50. 2.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem rozstrzyga Organizator.

dost.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.10.2019, 19:37
może 'dziewicza droga " tylko dziewic brak ha ha ah
Knagulec
Knagulec 13.10.2019, 20:30
Ajwaj dzieki za wspólną ćwiarteczke
dejo
dejo 13.10.2019, 21:12
pozdrawiam ha ha ah
Knagulec
Knagulec 13.10.2019, 21:35
No wiem wiem😊
pomysł na nagrode
pomysł na nagrode 13.10.2019, 18:44
Proponuję nazwę DROGA MIŁOŚCI a na trasie zainstalować automaty z prezerwatywami!
eMERYT
eMERYT 13.10.2019, 10:55
Czekam kiedy wymrą idioci,niedorozwoje co to szczycą się tym ,nie wiem jak to nazwać komentarzami ?,Piszą o ścieżce rowerowej tak bo im wydaje się że są tacy mądrale ,wręcz odwrotnie ,są najgłupszym gatunkiem na świecie!!!!!!!!!!.
plebs
plebs 11.10.2019, 19:46
Autostrada kmiotów-moja propozycja
ddddd
ddddd 11.10.2019, 19:37
hula krasula
jury
jury 11.10.2019, 19:41
Jesteś na podium!
Konrad
Konrad 11.10.2019, 10:40
Ścieżka Natury
Ja
Ja 11.10.2019, 09:55
Ścieżka czarnówka
realista życiowy
realista życiowy 11.10.2019, 09:17
"Brudnokład" proponuję.
Brudno-: bo nie będą jej czyścili z rozkładających się szczątków roślin.
-kład: bo pojazdy takowe, postrach siać będą.
Juzer
Juzer 11.10.2019, 05:44
Jeśli międzynarodowe samochodowe szlaki komunikacyjne mają łacińskie nazwy (np. Via Baltica, Via Carpathia) to dlaczego by nie nazwać tej ścieżki rowerowej Silva Fagina czyli Puszcza Bukowa po łacinie.
Droga do nikąd
Droga do nikąd 11.10.2019, 02:01
Wygląda jak droga którą musi odejść Ni***ański
Szla-g rowerzysto-wy
Szla-g rowerzysto-wy 10.10.2019, 20:33
A niech to ! Pewnie przejdzie taka nazwa gdzie jęzor będzie można połamać. Nic przyjemnego jak zjazdy z autostrad.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 10.10.2019, 18:57
Ścieżka śmierci 🤣🤣🤣🤣,albo Kolczanka 🤣🤣🤣🤣, albo Ścieżka im. GRZYWINSKIEJ lub jej zastępcy im Krawczyka 🤣🤣🤣🤣🤣. Za rower dziękuję, jeszcze mnie stać, żeby sobie kupić 😋
eMERYT
eMERYT 2 dni temu, 13:03
Jeżeli nie podoba sie komuś ścieżka to nie musi z niej kożystać ,nikt nikogo nie zmusza do tego .Ale jestaś osobą która nic nie daje od siebie dla społeczności lokalnej i ukrywa się pod pseudo,jesteś takim pustostanem,jeżeli masz takie zdanie to podpisz się nazwiskiem ,niech ludzie wiedzą że masz inne zdanie w tym temacie.A może to ty tłuczesz butelki na ścieżce ,bo już kilku rowerzystów przebiło dętki ???.Ale to z czasem wyjdzie na jaw zapewniam.A JEŻELI ŚCIEŻKA NIE PODOBA SIĘ TOBIE TO SĄ DROGI POLNE ,MIĘDZY ŁĄKAMI,LEŚNE ,NIKT ZA TOBĄ NIE BĘDZIE TĘSKNIŁ !!!!!!!!.
zadowolony mieszkaniec
zadowolony mieszkaniec 11.10.2019, 07:36
Rower to możesz sobie kupić. Ogłady już nie.
ten co liczy
ten co liczy 10.10.2019, 15:13
I jeszcze coś będące na topie lgbt:
"Przyjemność pedałowania !"
lub BUKOWY ASFALT HA HA AH
lub BUKOWY ASFALT HA HA AH 13.10.2019, 19:41
już lepiej "pedałów szlak" ha ah aha albo "tęczowa arteria " ha ha ah
ten co liczy
ten co liczy 10.10.2019, 15:10
Rzeka asfaltu.
knagulec
knagulec 10.10.2019, 12:04
moja propozycja.Ścieżka imieniem AJWAJA
Knagulec
Knagulec 10.10.2019, 15:21
A moja "Tu dojdziesz dzbana Ajwaja"
Rowwr
Rowwr 10.10.2019, 11:42
Ścieżka którą musi odejść Niebotyński
Ajax
Ajax 10.10.2019, 15:50
Po *** pajacu tak piszesz?
Vito
Vito 10.10.2019, 15:38
C w e l u  ***  daj już spokój z tymi żałosnymi tekstami.
Rowwer
Rowwer 10.10.2019, 16:25

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

lesnik
lesnik 10.10.2019, 10:58
Zbuczone jajo!
jak tak to jestem za
jak tak to jestem za 10.10.2019, 16:13
Nazwa od Puszczy Zbuczonej?
pomysłodawca
pomysłodawca 10.10.2019, 10:47
Już możecie przelać mi na konto!

Pozostałe