Spotkanie z okazji zakończenia inwestycji na drodze powiatowej

  • 11.10.2019, 12:08
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Spotkanie z okazji zakończenia inwestycji na drodze powiatowej
Powiat gryfiński realizował w bieżącym roku kolejny, czwarty etap przebudowy drogi Trzcińsko-Zdrój – Gogolice. Inwestycja objęła tym razem odcinek długości 0,77km, a koszt robót wyniósł 1 mln 271 tysięcy złotych.

W czwartek efekty wykonanej przebudowy obejrzał osobiście wicemarszałek województwa Jarosław Rzepa, bowiem powiat otrzymał dofinansowanie z województwa zachodniopomorskiego, w ramach programu przebudowy dróg dojazdowych do gruntów rolnych, w wysokości 714.143,55 złotych, co stanowi 56% kosztów zadania.

Łącznie z tegorocznym etapem przebudowa objęła dotychczas 2,5 km drogi powiatowej.

W spotkaniu uczestniczyli również starosta gryfiński Wojciech Konarski, zastępca burmistrza gminy Trzcińsko-Zdrój Barbara Ignaczak, radni powiatowi Jerzy Zgoda i Jarosław Przygoda, radny gminy Trzcińsko-Zdrój Cornelis Vreeswijk oraz przedstawiciele firmy Maldrobud – generalnego wykonawcy robót.

Arkadiusz Durma
naczelnik Wydziału Zarządzania Drogami w Gryfinie

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Robert
Robert 13.10.2019, 10:29
Komuna wraca jeszcze premiera mogli zaprosić ,rzenada i tyle.
Przywróć korty do życia burmiszczu
Przywróć korty do życia burmiszczu 11.10.2019, 16:19
Kolejna duża inwestycja drogowa no i nowy szpital w Gryfinie. Do tego ZDZ dla niepełnosprawnych. Idzie do przodu nasz powiat za Konarskiego. Sawaryn powinien iść do Konarskiego po naukę bo zajmuje się tylko nie swoimi kompetencjami jak dojna Odra, obwodnica. Za to zablokował realizację Łużyckiej bo nie potrafi zrealizować swojego zadania w tej inwestycji. Od Wojtka by się wiele nauczył.
Jerzy
Jerzy 11.10.2019, 18:25
Jasne, natomiast ulica Krasińskiego w Gryfinie, ba główna droga powiatowa bez remontu od początku lat 80. Ale przecież pan Konarski nie ma wyborców w Gryfinie to po co ma robić, Panie Konarski kiedy pan wyremontuje ulicę Krasińskiego, chodniki i parkingi po obu stronach tej drogi.
D
D 11.10.2019, 19:16
Łobuzy zadowoleni że zarobili droge w szczerym polu - a gdzie ludzie
Wstyd fui!!!!! .
bąk
bąk 11.10.2019, 19:27
Konarski nie ma wstydu!
pesel
pesel 11.10.2019, 16:15
Firma Maldrobud z jakością wykonania swoich inwestycji zdecydowanie zeszła pod kreskę. No i oczywiście musi być Rzepa.
ajwaj
ajwaj 11.10.2019, 15:07
A taka Maria co się sprzedała i teraz wali w swoich dawnych kolegów
Szczelba
Szczelba 11.10.2019, 13:58
Wojtek Konarski z Geblewiczem (tym co straszy sądami ) dwa razy otwierali strzelnicę i co ??? I nie działa !!! Urbańska szaleje i nikogo wpuścić nie POzwala !!!
Dyl
Dyl 11.10.2019, 13:27
Powrót do przeszłości ! Gospodarska wizyta ! Media znalazły się tam oczywiście przypadkowo. Nazwiska wymienione w tym newsie mamy sobie zanotować i zapamietać, bo to przecież cięki ich ciężkiej pracy i nie przespanych nocach mamy tą drogę.Ciekawe ile ta inspekcja kosztowała polskiego podatnika ?

Pozostałe