Ten grzyb waży prawie kilogram

  • 11.10.2019, 13:29
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ten grzyb waży prawie kilogram
Znalazłem pod Gryfinem grzyb, który waży 90 dekagramów. Pozdrawiam. Ajwaj - tej treści SMS otrzymaliśmy przed chwilą. A do tego zdjęcia.

To dowód, że grzybów w lasach naszego regionu nie brakuje, a i można spotkać rekordowe okazy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

UWAGA KLESZCZE
UWAGA KLESZCZE 12.10.2019, 19:31
MOŻLIWE JEST TEŻ MIEĆ KILKANAŚCIE KLESZCZY. ONE SĄ CZĘSTO DROBNE JAK KROPKI, DLATEGO WIĘKSZOŚĆ LUDZI NIE ZWRACA NA NIE UWAGI A NAWET MYŚLĄ, ŻE NIE PRZYNOSZĄ KLESZCZY DO DOMU. CZĘSTO PO KĄPIELI SĄ BARDZIEJ WIDOCZNE.
NIE MOJE MAŁPY NIE MÓJ CYRK HA AH AHA
NIE MOJE MAŁPY NIE MÓJ CYRK HA AH AHA 12.10.2019, 17:50
https://youtu.be/7D71uVlE_cc HA HA HA AH A MNI TO NORMALNIE ZWISA HA AH AH AH
witakc
witakc 12.10.2019, 18:15
Sam żyjesz w świecie cyrku!
ajwaj   pozdrawia knagulca
ajwaj pozdrawia knagulca 12.10.2019, 18:50
żyjemy zyjemy razem nie ja sam ha ha ah ah
uwaga
uwaga 12.10.2019, 13:36
Ajwaj a czy ty wiesz, że jest cisza wyborcza a ty nie możesz wymieniać nazwiska osoby, która kandyduje?!
skoczyć mu moga  ha ha ah ah
skoczyć mu moga ha ha ah ah 12.10.2019, 17:12
ajwaj a nie obowiazuje cisza wyborcza ha ha aha h bo zna PRAWO ha ah ah ah morskie ha ha ah ah
darek ty stara dziwko ha ha ah ah
darek ty stara dziwko ha ha ah ah 12.10.2019, 17:10
ten h uj jest z rodziny ha ha ah ah ah *** ***ha ah ah h i niech mnie pozwie ha ah ah ah ta dziwka ha ha ah h ŻYCZĘ SUKCESÓW AH AH AHA H
zombi
zombi 12.10.2019, 10:08
A niech zazdrośnikom piana z pyska tryska!
Uwaga w lesie na zbocz eńca
Uwaga w lesie na zbocz eńca 12.10.2019, 01:49
Ajwaj jest rudy i piegowaty na grzyby ubiera się w niebieską pelerynkę do lasu dojeżdża starą skodą , robi sobie zdjęcia w wannie z grzybem.
Co to jest ?
*** geny ha ha ah
*** geny ha ha ah 12.10.2019, 12:58
rudy po wieczorkach ha ha ah
Knagulec
Knagulec 12.10.2019, 12:35
Ajwaj ***
HA HA AH
HA HA AH 12.10.2019, 10:04
A jaką wieśniacką glazurę ma na ścianie :-)
bawisz mnie do łez ha ha ah
bawisz mnie do łez ha ha ah 12.10.2019, 12:51
pokaż swoją mieszczuchu ha ha ah to po tych milionach od *** ha ha ah ah ps posdrów jarka czyleko i jego garderobe z madzią w tle ha ha ah te tzw " nowinki " ha ha ah wiecie że ja mam na was wywalone ha ha ah wy żydowskie łachmaniarze ha ah ah
buhaha
buhaha 12.10.2019, 10:07
To nie glazura. To grzyb!
koszerny stary  pruchlak ha ha ah
koszerny stary pruchlak ha ha ah 12.10.2019, 12:55
chcesz znalezć grzyba wal na lagunę ha ha ah i do *** nad aptekę ha ah ah
tak jak WY hoj nia z grzybnią ha ha ah
tak jak WY hoj nia z grzybnią ha ha ah 12.10.2019, 12:53
dlatego porównałem ten grzyb do grzyba to za te miliony od *** ha ah ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.10.2019, 20:47
abc życie jest tylko chwilą ha ha ah no niestety bogiem nie jesteś ha ha aha ha ciesz sie takimi małymi chwilami jak JA każdy ma swoje hobby moje z wielu to zbieranie grzybów ty może zbierasz trofea z ludzi ha ha ah ah kogo tam dziś wy je bałeś ha ha ah na chwałę pana ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.10.2019, 19:54
ten grzyb jest w pełni zdrowy nie jak reszta kapeć z robalami ha ha ah takich nawet nie zbieram to jest grzybnia dla reszty pokoleń ha ha ah ps zajął trzy i pół sitka na suszarce
Knagulec
Knagulec 11.10.2019, 20:16
Wszyscy wiemy ze ty kazdego grzyba (...)
Nie używaj inwektyw.
administrator
już taki jestem ten od ANU   ha ha ah
już taki jestem ten od ANU ha ha ah 11.10.2019, 19:49
ABC jeszcze sie taki nie urodził co by wam do gdził ha ha ah ja pokazuję że są grzyby i że natura jest niepowtarzalna a wy zabawki z hadesu h aha ha
abc
abc 11.10.2019, 19:15
Odnoszę wrażenie, że niedługo będziemy pokazywać jaką to piękną kupkę zrobiliśmy.
napisz co cię kreci i co cię cieszy ty tylko sssssssssssssssssssssssuczysz…
napisz co cię kreci i co cię cieszy ty tylko sssssssssssssssssssssssuczysz 11.10.2019, 20:54
ty lubisz GWIAZDY na lodzie ha ha ah i nie jest to tytan z saturna ha ha ah czas dwiazdy na głoszie i jak oni bzykaja ha ha ah i nie jest to mucha ha ha ah wbrew pozorom ha ah aha
oczy wiście
oczy wiście 11.10.2019, 19:28
Jak jesteś chory to obowiązkowo zanieś kałówkę do laboratorium!
ferdek
ferdek 11.10.2019, 19:34
W kupie siła
69
69 11.10.2019, 17:42
żadna rewelacja
buhaha
buhaha 11.10.2019, 18:10
Jasne. To pokaż to puste wiadro :))))
Piotr
Piotr 11.10.2019, 15:36
To dlatego tolerujecie tego hejtera, on dla was pracuje haha
hihi
hihi 11.10.2019, 18:10
W sensie, że przynosi grzyby?
Knagulec
Knagulec 11.10.2019, 15:26
No to teraz Ajwaj bedzie dosiadal korzeń grzybowy. Ajwaj dawaj namiary to razem skoczymy na grzybki wtedy tam cie dojdę
koper
koper 11.10.2019, 14:57
Ale gigant!
Knagulec
Knagulec 11.10.2019, 13:42
kocham go
Knagulec
Knagulec 11.10.2019, 19:51
Podszywasz sie kapciu pod pana Knagulca
łowca ciot
łowca ciot 11.10.2019, 19:35
Ajwaja?
Pindol
Pindol 11.10.2019, 19:53
Ajwajowi to mozna zapodać grzyba w paszczu
uff!
uff! 11.10.2019, 13:37
Niech Ajwaj grzyby zbiera to chociaz nie ma czasu na pisanie!

Pozostałe